Zostań Ambasadorem
Polenergia

Polecaj nas znajomym i otrzymaj swoje indywidualne prezenty od Polenergia
Zarejestruj się
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Program Ambasador

Program działa na zasadzie poleceń: przyjaciół, rodziny czy znajomych z pracy, którzy chcą nawiązać z nami współprace w zakresie instalacji fotowoltaicznej. Otrzymaj 500 zł za każde skuteczne polecenie nowego klienta, które możesz wymienić na zakup ofert z rabatami lub zamówić kartę, na którą możesz przelać zgromadzone środki.

Szczegóły dostępne w regulaminie.

Mamy już ponad 3500 Ambasadorów

Już ponad 3500 osób postanowiło dołączyć do programu Ambasador organizowanego przez Polenergia Fotowoltaika. Nie zwlekaj, dołącz do nas i Ty – fantastyczne nagrody rzeczowe, zniżki do setek sklepów oraz karty przedpłacone czekają na Ciebie!

Zgłaszam się

#inteligentnaenergia

Jak zostać
Ambasadorem
w 3 krokach

Wypełnij formularz

Zarejestruj się wypełniając formularz na stronie, dzięki któremu otrzymasz dostęp do platformy programu Ambasador. Po rejestracji będziesz mógł polecać nasze produkty swojej rodzinie lub znajomym.

Tysiące zadowolonych użytkowników

Nie zwlekaj dołącz do innych użytkowników programu Ambasador i polecaj sprawdzoną firmę swoim znajomym!

Ciesz się nagrodami

Za każde skuteczne polecenie naszych produktów otrzymasz fantastyczne nagrody – Ty sam decydujesz co chcesz otrzymać! Posiadamy nagrody rzeczowe, zniżki do sklepów oraz gotówkę na kartach Polenergia MasterCard.

Znasz kogoś kto chce zacząć korzystać ze Słońca?

Poleć nas rodzinie lub znajomym i ciesz się premią w postaci 500 zł za każdego klienta, który sfinansuje instalacje fotowoltaiczną z Twojego polecenia. W ten sposób nagrodzimy Cię, jeśli zachęcisz innych do współpracy z nami – pokazując im efekty naszej pracy. Nagrodę możesz przeznaczyć na wiele wybranych dla Ciebie benefitów lub doładowanie karty przedłaconej . U nas to Ty decydujesz, na co wydasz zgromadzone środki z programu Ambasador.

Jesteś zadowolonym posiadaczem instalacji fotowoltaicznej?

Wyraź swoją opinię na temat Polenergia Fotowoltaika. Pochwal się swoją instalacją fotowoltaiczna w mediach społecznościowych. Zrób zdjęcie i opublikuj je na Facebooku albo Instagramie Możesz też nagrać krótki film, w którym wystawisz nam referencje. Twoi znajomi będą wdzięczny za polecenie im sprawdzonej firmy!

Otrzymałeś już swoja kartę przedpłaconą?

Jeśli otrzymałeś już swoją kartę przedpłaconą koniecznie zarejestruj ja na platformie programu Ambasador: polenergia-pv.openbenefit.pl w zakładce Profil / Moje Karty / Dodaj Kartę. Dzięki rejestracji będziesz mógł zasilić swoja kartę środkami otrzymanymi w programie Ambasador oraz na bieżąco sprawdzisz saldo i historię transakcji, a w przypadku utraty karty odzyskasz środki.

Dziękujemy
za wybór naszej firmy

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom
najbardziej wymagającym projektom. Państwa zaufanie jest dla nas najważniejsze.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z naszym ekspertem.
Jesteśmy dostępni
od 9 do 15
Możesz zadzwonić na
537 697 909