Fotowoltaika Podkarpackie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Podkarpackie

Zacznij oszczędzać już dziś

Fotowoltaika jest inwestycją przynoszącą długofalowe zyski, którą z pewnością docenią mieszkańcy i przedsiębiorcy z Podkarpacia. Niezależność energetyczna wspierana przez instytucje rządowe stanowi również bezpieczne rozwiązanie dla środowiska naturalnego, będąc alternatywą dla tradycyjnych paliw kopalnych takich jak węgiel.

Sprawdź korzyści
Podkarpackie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego my?

Towarzyszymy klientom na każdym etapie instalacji: zapewniamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Podkarpacia oraz pomagamy uzyskać dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych. Polenergia Fotowoltaika to najlepsze rozwiązania technologiczne.

Oszczędność

Regularny wzrost cen prądu sprawia, że szukasz oszczędności w domowym budżecie. Fotowoltaika jest w stanie pokryć większość zapotrzebowania energetycznego gospodarstw domowych oraz firm w województwie podkarpackim, dzięki czemu wysokie rachunki pozostaną wyłącznie wspomnieniem.


Gwarancja

Panele fotowoltaiczne charakteryzują się niską awaryjnością, zwykle działając sprawnie przez 25 lat. W przypadku ogniw wyższej jakości okres żywotności wynosi nawet do 40 lat. Komponenty, które wykorzystujemy podczas montażu w województwie podkarpackim, dodatkowo obejmuje gwarancja producenta.

Niezależność

Instalacje fotowoltaiczne dla domu oraz przedsiębiorstw, szczególnie z sektora SMB, są sposobem na realne oszczędności oraz niezależność energetyczną od zewnętrznych dostawców. Wyprodukowany prąd wykorzystujesz na bieżące potrzeby, a nadwyżki zużywasz w nocy, miesiącach zimowych lub przekazujesz do lokalnej sieci. Dzięki temu nie musisz się martwić o nagłe przerwy w dostawie energii elektrycznej.


Dofinansowanie

Nie musisz samodzielnie pokrywać kosztów instalacji fotowoltaicznej w województwie podkarpackim. Szereg instytucji wspiera mikroinwestycje, dzięki czemu możesz ubiegać się o dotację na fotowoltaikę. Korzystając z rządowego programu Mój Prąd, jesteś w stanie otrzymać zwrot części poniesionych kosztów i zyskać dodatkowe oszczędności.

Środowisko

Energia energetyczna pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest czysta, w przeciwieństwie do paliw kopalnych zanieczyszczających środowisko. Instalacja nie wytwarza dużej ilości odpadów, a do jej prawidłowego funkcjonowania nie potrzebujesz specjalnego doprowadzania wody. Panele nie generują również szkodliwego dla ludzi i zwierząt hałasu.

Podkarpackie
#inteligentnaenergia

Ogólnodostępna energia

Fotowoltaika jest szansą dla mieszkańców województwa podkarpackiego, ponieważ pozwala uniezależnić się od zewnętrznych dostawców prądu oraz stale rosnących kosztów życia. Z naszą pomocą wyprodukujesz nawet do 90% niezbędnej energii i przekonasz się, jak działa fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne dla firm to również sposób na świadome budowanie wizerunku marki odpowiedzialnej, która dba o lokalne środowisko na terenie Podkarpacia. Panele słoneczne są dla przedsiębiorców najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Montaż instalacji wykonujemy w takich miastach jak: Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok oraz Jasło.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Fotowoltaika na terenie Podkarpacia to szansa na nieograniczony dostęp do energii słonecznej, która w ciągu kilku lat przynosi realne oszczędności.

2. Co to net metering?

Zgodnie z prawem energetycznym jest to rozliczenie różnicy między ilością energii pobranej z lokalnej sieci, a ilością przekazanego do niej prądu.

3. Co to jest offset?

Opcja offset umożliwia przywrócenie parametrów do zdefiniowanego na początku progu, tym samym zabezpieczając instalację.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Jakość panelu fotowoltaicznego wpływa na sprawność całej instalacji. Od niej bowiem zależy moc, jaką są w stanie osiągnąć ogniwa, dlatego nie warto oszczędzać na jakości.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Standardowy zestaw zawiera: panele słoneczne (fotowoltaiczne), inwerter (falownik), zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy, a także niezbędne do montażu okablowanie.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Ogniwa fotowoltaiczne to instalacja całoroczna, dlatego również zimą możesz liczyć na swobodny dostęp do prądu. Zmniejsza się jednak wydajność paneli – wówczas wykorzystasz nadwyżki zgromadzone latem.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Rozmiar instalacji zależy od dotychczasowego i przewidywanego zapotrzebowania energetycznego, mocy paneli i podłoża wybranego do montażu. Szczegóły ustalamy podczas bezpłatnych konsultacji.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Cena fotowoltaiki w województwie podkarpackim będzie się zmieniać w zależności od rozmiaru instalacji, pokrycia dachu oraz jakości komponentów. Całkowity koszt określamy indywidualnie z klientem.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.