Fotowoltaika Nisko

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Nisko

Panele słoneczne to skuteczny sposób na uwolnienie się wysokich cen prądu. Jeśli i Ty chcesz stać się posiadaczem wydajnej i niezawodnej instalacji fotowoltaicznej, stworzonej z myślą o długoterminowym i wydajnym użytkowaniu, skontaktuj się z nami. Przygotujemy kompleksowy plan działania, pozyskamy dla Ciebie dofinansowanie oraz komponenty i zrealizujemy montaż. 

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Nisko

Montaż paneli fotowoltaicznych w Nisku – zaufaj naszej firmie

Słysząc słowo „fotowoltaika”, większość osób wyobraża sobie charakterystyczne panele słoneczne, ale ich założenie to niejako zwieńczenie całego skomplikowanego przedsięwzięcia. Montaż instalacji fotowoltaicznej wymaga bardzo wiele pracy i rzetelnych działań przygotowawczych. Fotowoltaika w podkarpackim, którą zakładamy na dachach i gruntach nieruchomości prywatnych i publicznych, to nie tylko widoczne z daleka ogniwa fotowoltaiczne, ale i optymalizatory, falowniki, przewody, uziemienie, zabezpieczenia oraz stelaże, do których mocuje się moduły solarne.

Jak więc widać, montaż paneli słonecznych nie jest prostą sprawą – rzetelny instalator musi mieć odpowiednią wiedzę, wykwalifikowaną kadrę, zaplecze technologiczne i kontakty z zaufanymi producentami komponentów, które jest w stanie pozyskać w atrakcyjnej cenie. Założenie paneli i ogniw fotowoltaicznych nie odbędzie się też bez stworzenia profesjonalnego projektu i obliczeń dotyczących zapotrzebowania energetycznego, mocy czy wielkości instalacji fotowoltaicznej. Jeżeli więc szukasz w Nisku solidnego wykonawcy, koniecznie zdecyduj się na konsultacje z naszym przedstawicielem i poznaj szczegóły spersonalizowanej oferty.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Koszt montażu instalacji fotowoltaicznej i oszczędności

Na nasze wsparcie warto zdecydować się także z uwagi na dofinansowanie do fotowoltaiki, o które wnioskujemy w ramach współpracy. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami i pomagamy uzyskać jak największą dotację, dzięki której fotowoltaika dla domu staje się rozwiązaniem jeszcze bardziej przystępnym cenowo, a koszty istotnie maleją już na starcie inwestycji. O jakich kwotach mowa? Dla domu jednorodzinnego o średniej wielkości cena instalacji fotowoltaicznej wynosi ok. 20 tys. wzwyż, ale ostatecznie zależy od wielu indywidualnych uwarunkowań, a także wielkości uzyskanego wsparcia, na przykład z programu Mój Prąd. Jeśli chcesz, by było ono jak najkorzystniejsze, zgłoś się do nas, a nasi prawnicy przygotują kompletny wniosek o dofinansowanie, np. które przeznaczeniem będzie np. fotowoltaika dla rolnika.

Aby poznać wstępne szacunki dla swojej nieruchomości, warto wykorzystać nasz kalkulator fotowoltaiczny, należy jednak pamiętać, że są to tylko orientacyjne dane. Do zdecydowanie bardziej rozbudowanych przedsięwzięć ze względu na skalę należy oferowana przez nas fotowoltaika dla firm czy rolnika. Podmioty te zużywają jednak zdecydowanie więcej prądu i rozliczają się na innych warunkach, więc i w tym przypadku montaż paneli słonecznych to sposób na energetyczną samodzielność i wymierne oszczędzanie. Zdecyduj się na montaż i przekonaj się, że warto!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.