Fotowoltaika Ozorków

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ozorków

Jeżeli decyzja o montażu paneli fotowoltaicznych na dachu Twojej firmy czy domu w Ozorkowie została już podjęta, czas na realizację inwestycji. Poszukując fachowego wykonawcy, który zapewni Ci pomoc na każdym polu, zdecyduj się na współpracę z Polenergia. Oferujemy konkurencyjne warunki finansowe, a przy tym świadczymy kompleksowe usługi obejmujące m.in. projekt, montaż czy złożenie wniosku o dotacje.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ozorków

Montaż paneli fotowoltaicznych dla domów, firm i gospodarstw w Ozorkowie

Dywersyfikacja źródeł energii i przechodzenie na te odnawialne zasoby to współcześnie trendy wiodące prym w energetyce. I nie dzieje się tak bez powodu. Współgrają one bowiem z ekologicznymi wartościami, a jednocześnie pozwalają zdecentralizować systemy energetyczne. Ogniwa solarne stosuje się w sektorze budownictwa indywidualnego, jak i przemysłowego oraz instytucjonalnego. Poza tym, że popularnością cieszy się fotowoltaika dla domu, na jej montaż decydują się także przedsiębiorstwa i instytucje.

Instalacje fotowoltaiczne składające się z paneli słonecznych produkujących zieloną, a więc neutralną dla środowiska energię elektryczną, to jedna z najbardziej dostępnych technologii z zakresu OZE. Jest ona aktywnie promowana i wspierana przez państwo – dotacje i dofinansowania do fotowoltaiki sprawiają, że koszt inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne już na starcie znacząco się zmniejsza. Dzięki temu decyzję o montażu paneli słonecznych w Ozorkowie coraz chętniej podejmują kolejni mieszkańcy miasta i okolic. Zresztą nie tylko oni, ponieważ na równie duże zainteresowanie może liczyć zakładana przez naszą firmę fotowoltaika dla firm.

Rosnące ceny za energię elektryczną istotnie dotykają także hodowców, farmerów czy agronomów. W związku z tym i na dachach obór, magazynów zbożowych czy stajni pojawia się zaprojektowana i wykonana przez naszych specjalistów fotowoltaika dla rolnika. Działamy po to, żeby umożliwiać kolejnym gospodarstwom domowym i innym podmiotom produkcję darmowej energii ze Słońca i pomóc w uniezależnieniu się od prognozowanych przez ekspertów kolejnych podwyżek cen prądu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe doradztwo, pozyskanie komponentów i montaż fotowoltaiki

Zakładana przez naszą firmę fotowoltaika w łódzkim jest maksymalnie wydajna, optymalnie dopasowana do potrzeb energetycznych danych budynków i niezawodna. To możliwe, ponieważ montaż paneli słonecznych to jeden z ostatnich etapów, który poprzedzamy audytem, opracowaniem planu działania, wykonaniem pomiarów, doborem jakościowych ogniw fotowoltaicznych, których cena jest akceptowalna dla klienta oraz stworzeniem projektu całego systemu.

Oprócz tego służymy wsparciem w zakresie formalnym, sprawnie pozyskując dofinansowanie z programów takich jak na przykład Mój Prąd. Dzięki temu założona fotowoltaika, na którą dajemy co najmniej 25 lat gwarancji, szybciej się zwraca, koszt zakupu i montażu instalacji jest mniejszy, a zwraca się już po około 7-9 latach. Zastanawiasz się, na jakie oszczędności możesz liczyć, zakładając panele słoneczne na swoim dachu w Ozorkowie? Sprawdź w tym celu kalkulator fotowoltaiczny, a następnie skontaktuj się z nami, by poznać już w pełni szczegółowe dane i przejść do działania!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.