Fotowoltaika Piotrków Trybunalski

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Piotrków Trybunalski

Rosnące ceny energii elektrycznej spędzają sen z powiek milionom Polaków, również mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego. Nie opłaca się jednak pozostawać biernym wobec tego niekorzystnego trendu – warto natomiast przemyśleć montaż paneli słonecznych, które oferuje nasza firma. Dowiedz się, dlaczego fotowoltaika jest zyskowną inwestycją i w jaki sposób pomagamy Ci w jej realizacji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Piotrków Trybunalski

Panele słoneczne – skuteczna metoda na niższe rachunki za prąd

Eksperci od energetyki są zgodni co do tego, że w ciągu zaledwie kilku najbliższych lat ceny prądu wzrosną nawet dwukrotnie. Podwyżki są widoczne na rachunkach już teraz, jednak to dopiero początek nadchodzącej inflacji. Czy istnieje możliwość przeciwdziałania temu trendowi i uniknięcia zbliżających się nie ubłagalnie podwyżek za energię elektryczną? Na szczęście da się się przed nimi bronić, decydując się na montaż ogniw słonecznych. Fotowoltaika pozwala bowiem na produkcję darmowego prądu ze Słońca w celach auto konsumpcji, dzięki czemu znacząco obniżają się koszty rachunków od dostawcy prądu.

Jak działa fotowoltaika? Jej podstawowym założeniem jest możliwość wytwarzania energii elektrycznej z zupełnie darmowego źródła, jakim jest Słońce. Zamiast pobierać ją w całości z publicznej sieci i płacić za nią coraz wyższe ceny warto zainwestować w panele fotowoltaiczne, które zaspokajają dużą część zapotrzebowania budynku na prąd. Oznacza to dostęp do bezpłatnej energii, bo za promienie słoneczne nie trzeba płacić ani grosza. Jedyny koszt wiąże się z montażem systemu solarnego, jednak nie zmienia to faktu, że instalacje fotowoltaiczne dla domu to zdecydowanie opłacalna inwestycja.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż i serwis fotowoltaiki w Piotrkowie Trybunalskim

Koszt zakupu wszystkich komponentów systemu (ogniwa, falownik, okablowanie, elementy konstrukcyjne) wynosi w Piotrkowie Trybunalskim kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy złotych w zależności od jego mocy i jakości zastosowanych podzespołów. To dość sporo, ale cena może być niższa dzięki pozyskaniu dodatkowych środków z dofinansowań i dotacji, których wartość wynosi nawet kilka tysięcy złotych. W ramach współpracy z naszą firmą masz pewność, że wszystkie procedury przebiegną prawidłowo, a Ty otrzymasz pieniądze, o które wnioskujesz.

Równie dobrym pomysłem jak panele słoneczne do domu są instalacje fotowoltaiczne dla firm. Polecamy je w szczególności tym przedsiębiorstwom, które prowadzą energochłonną działalność i płacą wysokie rachunki za prąd. W celu obniżenia ich kosztów warto zamontować ogniwa słoneczne – dodatkową korzyścią płynącą z tego tytułu jest uniezależnienie się od dostawców energii i zmiennych cen prądu. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia ekologii, ponieważ panele słoneczne są przyjazne dla środowiska i budują wizerunek przedsiębiorstwa, które dba o wartości.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię fotowoltaika Łódzkie dla domu, czy dla firmy, możesz powierzyć nam jej montaż. Zajmujemy się obliczeniem odpowiedniej mocy instalacji, dobraniem optymalnych komponentów, a następnie montażem i konfiguracją systemu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży – założyliśmy już setki instalacji i Twoja może być kolejną! Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – czy to drogie rozwiązanie?

Panele fotowoltaiczne są coraz powszechniejszym widokiem – do niedawna były raczej nowinką technologiczną, podczas gdy obecnie są na dachach instalowane przez praktycznie wszystkich, którzy chcą w jakikolwiek sposób obniżyć swoje koszty życia. A te nie należą do zbyt niskich. Cena energii elektrycznej rośnie z roku na rok, a jej udział w rachunkach zaczyna przekraczać wszystkie inne media i to nawet wielokrotnie. Szczególnie duży problem mają osoby, które używają prądu do ogrzewania swojego domu bądź mieszkania.

Ogromnym kłopotem, przynajmniej w teorii, jest oczywiście koszt wykonania instalacji, który wielu osobom wydaje się zdecydowanie zbyt wysoki. Okazuje się, że wcale tak nie jest – cena instalacji tak naprawdę jest na tyle niska, że zwrot z inwestycji przy wykorzystaniu niektórych programów może nastąpić nawet po 6 latach! To doskonały wynik, przez który nie warto patrzeć na cenę zero-jedynkowo, tylko zerknąć na nią znacznie szerzej i spojrzeć na kwestię opłacalności, a nie ostateczny koszt wykonania PV.

Czy zatem instalacja fotowoltaiczna jest droga? Tak, równając ją z ceną np. miesięcznego rachunku za prąd, nie, gdy zestawisz ją z korzyściami już po kilku latach, kiedy to nastąpi zwrot, a później także darmowa energia, którą można wykorzystać do zasilania swojego całego gospodarstwa domowego.

Dlaczego warto sięgnąć po panele fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne są doskonałym wyborem ze względu na:

  • niższe koszty bieżące za prąd,
  • środowisko (ekologię).

Nie bez powodu po PV sięga coraz więcej osób, które właśnie w panelach fotowoltaicznych widzą całe remedium na wysokie koszty eksploatacji domowych odbiorników energii. Cena za prąd rośnie, podobnie jak problemy, które dotyczą jej eksploatowania, w tym częste straty energii lub brak zgodności napięcia z deklarowanym. Montaż paneli fotowoltaicznych stanowi najlepszy wybór wtedy, gdy w danym gospodarstwie domowym do ogrzewania wykorzystuje się np. folie grzewcze oraz pompy ciepła, które do pracy wymagają stałego dostępu do energii elektrycznej. Urządzenia te mają podstawowy i zarazem także decydujący wpływ na wysokość miesięcznych rachunków za prąd, dlatego tak ważne jest, aby zasilać je jak najtańszą energią dostępną obecnie. Należy do nich właśnie fotowoltaika – instalacja, która generuje w zasadzie darmową energię możliwą do wykorzystania w chwili odpowiedniej pogody oraz później, nawet nocą. Jak to możliwe? Otóż wystarczy zainwestować również w magazyny energii, które w firmie Polenergia są dostępne w korzystnej cenie wraz z montażem. Magazyn pozwala na kumulowanie energii do wykorzystania „na później”, dzięki czemu nie trzeba jej pobierać od zewnętrznego dostawcy w razie największego zapotrzebowania oraz wtedy, gdy nie ma odpowiedniej pogody.

Panele fotowoltaiczne – wybierz markę Polenergia!

W naszej firmie stawiamy na cechy pożądane przez współczesnych klientów oraz prosumentów, którzy oczekują:

  • Profesjonalizmu – nasi fachowcy, w tym monterzy oraz instalatorzy i osoby odpowiedzialne np. za obliczanie zapotrzebowania energetycznego, są w tej pracy doskonale wyszkoleni. W efekcie każdy z nich doskonale zna wymagania obecnego rynku, są w stanie stworzyć precyzyjne i doskonale wykonane konstrukcje wsporcze oraz odporne na użytkowanie instalacje dopasowane do potrzeb każdej osoby.
  • Przyjaznego podejścia – na nic duża, spersonalizowana oferta, gdy obsługa nie będzie szła w parze z jej kompletnością. W Polenergia pracują osoby, dla których klient jest zdecydowanie najważniejszy, dlatego z chęcią pomogą na każdym etapie i udzielą wielu istotnych informacji na temat całej naszej pracy.
  • Bezpieczeństwa – współpraca z naszą firmą jest zawsze w pełni bezpieczna i opiera się na podstawowych filarach wspólnego zaufania – zrozumieniu, wyrozumiałości oraz zaangażowaniu. W efekcie wykonane przez nas instalacje są bezpieczne, podobnie jak bezpieczni są także domownicy, którzy żyją w ich pobliżu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.