Fotowoltaika Piotrków Trybunalski

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Piotrków Trybunalski

Rosnące ceny energii elektrycznej spędzają sen z powiek milionom Polaków, również mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego. Nie opłaca się jednak pozostawać biernym wobec tego niekorzystnego trendu – warto natomiast przemyśleć montaż paneli słonecznych, które oferuje nasza firma. Dowiedz się, dlaczego fotowoltaika jest zyskowną inwestycją i w jaki sposób pomagamy Ci w jej realizacji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Piotrków Trybunalski

Panele słoneczne – skuteczna metoda na niższe rachunki za prąd

Eksperci od energetyki są zgodni co do tego, że w ciągu zaledwie kilku najbliższych lat ceny prądu wzrosną nawet dwukrotnie. Podwyżki są widoczne na rachunkach już teraz, jednak to dopiero początek nadchodzącej inflacji. Czy istnieje możliwość przeciwdziałania temu trendowi i uniknięcia zbliżających się nie ubłagalnie podwyżek za energię elektryczną? Na szczęście da się się przed nimi bronić, decydując się na montaż ogniw słonecznych. Fotowoltaika pozwala bowiem na produkcję darmowego prądu ze Słońca w celach auto konsumpcji, dzięki czemu znacząco obniżają się koszty rachunków od dostawcy prądu.

Jak działa fotowoltaika? Jej podstawowym założeniem jest możliwość wytwarzania energii elektrycznej z zupełnie darmowego źródła, jakim jest Słońce. Zamiast pobierać ją w całości z publicznej sieci i płacić za nią coraz wyższe ceny warto zainwestować w panele fotowoltaiczne, które zaspokajają dużą część zapotrzebowania budynku na prąd. Oznacza to dostęp do bezpłatnej energii, bo za promienie słoneczne nie trzeba płacić ani grosza. Jedyny koszt wiąże się z montażem systemu solarnego, jednak nie zmienia to faktu, że instalacje fotowoltaiczne dla domu to zdecydowanie opłacalna inwestycja.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż i serwis fotowoltaiki w Piotrkowie Trybunalskim

Koszt zakupu wszystkich komponentów systemu (ogniwa, falownik, okablowanie, elementy konstrukcyjne) wynosi w Piotrkowie Trybunalskim kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy złotych w zależności od jego mocy i jakości zastosowanych podzespołów. To dość sporo, ale cena może być niższa dzięki pozyskaniu dodatkowych środków z dofinansowań i dotacji, których wartość wynosi nawet kilka tysięcy złotych. W ramach współpracy z naszą firmą masz pewność, że wszystkie procedury przebiegną prawidłowo, a Ty otrzymasz pieniądze, o które wnioskujesz.

Równie dobrym pomysłem jak panele słoneczne do domu są instalacje fotowoltaiczne dla firm. Polecamy je w szczególności tym przedsiębiorstwom, które prowadzą energochłonną działalność i płacą wysokie rachunki za prąd. W celu obniżenia ich kosztów warto zamontować ogniwa słoneczne – dodatkową korzyścią płynącą z tego tytułu jest uniezależnienie się od dostawców energii i zmiennych cen prądu. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia ekologii, ponieważ panele słoneczne są przyjazne dla środowiska i budują wizerunek przedsiębiorstwa, które dba o wartości.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię fotowoltaika Łódzkie dla domu, czy dla firmy, możesz powierzyć nam jej montaż. Zajmujemy się obliczeniem odpowiedniej mocy instalacji, dobraniem optymalnych komponentów, a następnie montażem i konfiguracją systemu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży – założyliśmy już setki instalacji i Twoja może być kolejną! Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.