Fotowoltaika Pomorskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Pomorskie

Oszczędzaj z fotowoltaiką

Rosnące koszty życia potrafią przyprawić o zawrót głowy. Fotowoltaika w województwie pomorskim to skuteczny sposób na uniezależnienie się od wysokich rachunków za prąd, a jednocześnie bezpieczna alternatywa dla paliw kopalnych, zanieczyszczających środowisko. Zacznij oszczędzać już dzisiaj!

Sprawdź korzyści
Pomorskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego Polenergia Fotowoltaika?

Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa klienta, która nie sprowadza się wyłącznie do sprzedaży. Zapewniamy również fachowy montaż paneli fotowoltaicznych na terenie województwa pomorskiego oraz wsparcie, dzięki któremu masz szansę otrzymać dotację na fotowoltaikę. Kompetentny personel oraz gwarancja udanej inwestycji na przynajmniej 25 kolejnych lat to powody, dla których warto z nami współpracować.

Oszczędność

Własne panele fotowoltaiczne to energia elektryczna wyprodukowana w 100% za darmo. Jedyne opłaty stałe, które musisz uwzględnić w budżecie, obejmują dystrybucję oraz korzystanie z sieci. Korzystając z dofinansowania w ramach rządowego programu Mój Prąd, możesz dodatkowo otrzymać zwrot części poniesionych kosztów. Przede wszystkim jednak fotowoltaika w województwie pomorskim umożliwia niezależność od rosnących cen energii.

Gwarancja

Instalacje fotowoltaiczne dla domu oraz przedsiębiorstw z województwa pomorskiego to inwestycja na co najmniej 25 lat – tyle czasu funkcjonują panele standardowej jakości. W przypadku lepszych ogniw okres żywotności wydłuża się nawet do 40 lat. Wszystkie wykorzystywane przez nas komponenty obejmuje również gwarancja producenta.


Niezależność

Przekonaj się z naszą pomocą, jak działa fotowoltaika i w pełni wykorzystaj zalety inwestycji w województwie pomorskim. Własne panele to rozwiązanie całoroczne, które pozwala na niezależność od zewnętrznych dostawców prądu. Instalacja jest praktycznie bezobsługowa, nie generuje wysokich kosztów utrzymania, a wyprodukowane nadwyżki możesz wykorzystać w nocy lub w miesiącach zimowych. 


Dofinansowanie

Z naszą pomocą, w ramach rządowego programu Mój Prąd możesz uzyskać dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych montowanych na terenie województwa pomorskiego. Warto wykorzystać zainteresowanie instytucji odnawialnymi źródłami energii i otrzymać finansowe wsparcie dla Twojej mikroinstalacji. 


Środowisko

Dzięki zerowej emisji CO₂ przy stałej produkcji prądu, instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz gospodarstw domowych są bezpieczne dla środowiska. W okresie swej żywotności nie generują odpadów oraz szkodliwego dla ludzi i zwierząt hałasu. Nie wymagają również doprowadzania wody, dzięki czemu stają się doskonałą alternatywą dla paliw kopalnych.

Pomorskie
#inteligentnaenergia

Czysta energia prosto ze słońca

Jeszcze do niedawna panele słoneczne były drogie – dzisiaj fotowoltaika w województwie pomorskim to niższe ceny oraz ulepszona technologia dostępna dla każdego. Przy naszym wsparciu będziesz w stanie wyprodukować aż 90% prądu potrzebnego do codziennego funkcjonowania. Ogniwa fotowoltaiczne są skutecznym sposobem na poradzenie sobie ze stale rosnącymi kosztami życia, który jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo energetyczne

Zapewniamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych między innymi w miastach takich jak: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Rumia, Starogard Gdański, Chojnice, Malbork oraz Kwidzyn. Dzięki fachowej obsłudze Twoja instalacja będzie działać sprawnie, produkując odpowiednią ilość energii elektrycznej.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Ogniwa fotowoltaiczne są długofalową inwestycją, dzięki której zyskasz niższe rachunki za prąd oraz niezależność energetyczną. Przy okazji wybierzesz rozwiązanie bezpieczne dla środowiska.

2. Co to net metering?

Net metering pozwala rozliczyć różnicę między ilością prądu przekazanego do sieci, a ilością energii elektrycznej z niej pozyskanej.

3. Co to jest offset?

Od jakości ogniw fotowoltaicznych zależy moc, jaką jest w stanie osiągnąć cała instalacja, dlatego zdecydowanie nie warto oszczędzać na panelach.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Standardowy zestaw powinien zawierać falownik (inwerter), panele słoneczne, zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy do montażu oraz potrzebne okablowanie.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Standardowy zestaw powinien zawierać falownik (inwerter), panele słoneczne, zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy do montażu oraz potrzebne okablowanie.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Ogniwa fotowoltaiczne są rozwiązaniem całorocznym, ale jednak wydajność paneli jest najwyższa w słoneczne dni. Zimą wykorzystuje się nadwyżki zgromadzone latem lub prąd sieciowy.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Na rozmiar instalacji fotowoltaicznej wpływa szacowane zapotrzebowanie energetyczne oraz moc paneli. Podczas darmowych konsultacji wspólnie ustalimy optymalną wielkość inwestycji.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Na cenę fotowoltaiki na Podlasiu składa się kilka czynników, w tym rozmiar instalacji oraz rodzaj dobranych komponentów. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.