Fotowoltaika Lębork

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Lębork

O tym, że rosną ceny energii, nie trzeba nikogo przekonać – odczuwa to każdy w swojej kieszeni. Niestety, można przewidywać, że będzie tylko gorzej – koszt prądu prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości poszybuje jeszcze bardziej. Chcesz się skutecznie ochronić przed podwyżkami? W takim razie wykorzystaj szansę, jaką pod tym względem daje fotowoltaika i powierz jej montaż w Lęborku naszej firmie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Lębork

Niższe rachunki, czystsze powietrze – fotowoltaika jako szansa

Wysokie ceny prądu i uzależnienie sektora energetycznego od paliw kopalnych, głównie węgla – to jedne z kwestii, które stają się coraz ważniejszym elementem debaty publicznej w Polsce. Jak sobie poradzić z drogą energią drenującą kieszenie obywateli i obniżającą konkurencyjność polskich przedsiębiorstw? Co zrobić z koniecznością przestawienia polskiego mieszkalnictwa i przemysłu na szybkie odchodzenie od kopalin? Na każdą z tych pytań dobrą odpowiedzią okazuje się fotowoltaika, której montaż w Lęborku oferuje nasza firma.

Instalacje fotowoltaiczne działają w sposób automatyczny, bez użycia paliw – są napędzane darmową energią słoneczną, którą samoistnie zamieniają w prąd przesyłany do gniazdka. Fotowoltaika dla domu poza tym, że jest ekologiczna i pomaga w zredukowaniu emisji szkodliwych związków do atmosfery, z punktu widzenia użytkownika służy przede wszystkim oszczędności i obniżeniu kosztów energii. Zdecyduj się na jej montaż w Lęborku w ramach współpracy z naszą firmą i ciesz się prądem tańszym o 90%!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalny montaż fotowoltaiki – gwarancja trwałości i wydajności

O jakich dokładnie kwotach mowa? Konkretne oszczędności, na które pozwala fotowoltaika dla firm, domów i innych budynków, zależą od wielu czynników, jak np. moc, rodzaj czy producent paneli słonecznych alb miejsce ich rozmieszczenia. Aby w przybliżeniu sprawdzić potencjalne zyski, polecamy nasz bezpłatny i precyzyjny kalkulator fotowoltaiczny. Pamiętaj też, że bardzo istotny pod tym kątem jest profesjonalny montaż – jeśli chcesz mieć pewność, że zostanie wykonany zgodnie z najlepszymi praktykami, zleć go naszym fachowcom!

Nasze instalacje od lat pracują dla tysięcy klientów z całej Polski, nie tylko z Lęborka. Fakt, że fotowoltaika w pomorskim odgrywa coraz większą rolę w zaopatrywaniu nieruchomości w elektryczność, napawa nas dumą, bo wiele z inwestycji było naszym udziałem. Potrafimy przeprowadzić montaż nawet najbardziej skomplikowanych systemów, jak np. fotowoltaika dla rolnika czy farmy solarne. Od A do Z wykonujemy wszystkie prace wymagane do uzyskania oczekiwanych rezultatów w postaci wydajnej, trwałej, bezpiecznej i komfortowej w obsłudze instalacji słonecznej.

Pozostajemy do dyspozycji klientów z Lęborka i okolic, których poza zleceniem projektu i montażu interesują także dotacje. Jeśli chcesz zlecić ich pozyskanie fachowcom z wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, znajdujesz się pod właściwym adresem. Dofinansowanie do fotowoltaiki to nasza specjalność – np. o programie Mój Prąd wiemy bardzo dużo pod względem zarówno praktycznym, jak i teoretycznym. Z chęcią wykorzystamy nasze kompetencje z myślą o montażu instalacji w niższej cenie na terenie Twojej nieruchomości w Lęborku lub okolicach!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.