Fotowoltaika Mazowieckie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Mazowieckie

Wolność energetyczna dla Twojego domu

Fotowoltaika w bezpieczny sposób zasili urządzenia w Twoim domu w województwie mazowieckim, a wyprodukowane nadwyżki magazynowane w sieci wykorzystasz w nocy lub zimą. Takie rozwiązanie z powodzeniem wykorzystać również w firmie.

Sprawdź korzyści
Mazowieckie
Twoje korzyści z fotowoltaiki
Dlaczego my?

Naszym priorytetem jest klient, dlatego szacujemy optymalną wielkość instalacji oraz zapewniamy prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznychna terenie województwa mazowieckiego. Pomagamy również ubiegać się o dotacje na fotowoltaikę osobom zainteresowanym mikroinstalacją.

Oszczędność

Fotowoltaika wykorzystuje do produkcji prądu energię słoneczną, dzięki czemu uniezależniasz się od zewnętrznych dostawców i coraz droższych rachunków w województwie mazowieckim. Wydajne panele fotowoltaiczne przynoszą realne oszczędności w ciągu 6-9 lat od montażu.


Gwarancja

Standardowe instalacje fotowoltaiczne działają sprawnie przez 25 lat - po upływie tego czasu moc paneli wynosi nie mniej niż 80%. W przypadku lepszych jakościowo ogniw fotowoltaicznych okres sprawności wydłuża się do 40 lat. Zastanawiasz się, jak instalacja pracuje na co dzień? Przeczytaj jak działa fotowoltaika.

Niezależność

Zainteresowanie fotowoltaiką to efekt niezależności energetycznej, jaką zyskujesz poprzez montaż instalacji w województwie mazowieckim. Zoptymalizowane instalacje fotowoltaiczne dla domu pokrywają zapotrzebowanie energetyczne nawet do 90%. Na co dzień panele są bezobsługowe, a koszty eksploatacji są bardzo niskie. 


Dofinansowanie

Koszty inwestycji obniżysz, ubiegając się o dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych w województwie mazowieckim. Skorzystaj z jednego z licznych programów wspierających mieszkańców - do najpopularniejszych należy rządowa inicjatywa Mój Prąd, dzięki której możesz zyskać do 5000 złotych zwrotu. Zapoznaj się również z ulgą termomodernizacyjną.  


Środowisko

Wysokiej jakości ogniwa fotowoltaiczne są bezpieczne dla środowiska naturalnego: instalacja podczas stałej produkcji prądu nie emituje CO₂, nie generuje hałasu szkodliwego dla ludzi oraz zwierząt i nie wytwarza szkodliwych odpadów. Fotowoltaika stanowi realną alternatywę dla paliw kopalnych i jest rozwiązaniem dostępnym także dla gospodarstw domowych.  


Mazowieckie
#inteligentnaenergia

Energia ogólnodostępna

Wzrost kosztów życia w województwie mazowieckim jest nieunikniony, należy się również spodziewać regularnych podwyżek cen za energię elektryczną. Instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz domu są w stanie wyprodukować nawet do 90% prądu bez negatywnego wpływu na środowisko. Z własnymi panelami słonecznymi nie martwisz się o nagłe przerwy w dostawie energii elektrycznej. Ogniwa montujemy w takich miastach jak: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock oraz Ciechanów. 

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu fotowoltaika osiąga maksymalną sprawność. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie instalacji, a z naszego doświadczenia możesz korzystać 24/7. Nasze panele fotowoltaiczne produkują taką ilość prądu, jaką wspólnie określimy w projekcie. Dbamy o to, aby energia słoneczna była dostępna dla każdego.

Czy instalacje fotowoltaiczne są skomplikowane?

Instalacje PV uchodzą za bardzo skomplikowane i takie też są w rzeczywistości. Składają się z kilku ściśle współpracujących ze sobą urządzeń, w tym falowników oraz ogniw fotowoltaicznych, w których dochodzi do zjawiska wytworzenia prądu na skutek padania światła słonecznego na ich powierzchnię. Z tego względu tak ważne jest, aby panele fotowoltaiczne były w całości zaprojektowane przez profesjonalistów, którzy doskonale znają ich specyfikację, pracę oraz wymagania techniczne względem procesu instalacji. W montażu paneli fotowoltaicznych mają znaczenie najmniejsze szczegóły, które my – jako jedna z największych firm na rynku – spełniamy w całości. Montujemy panele PV na terenie województwa mazowieckiego od wielu lat, podczas których uzyskaliśmy na ich temat ogromną wiedzę. Naszych zalet jest jednak znacznie więcej, należy do nich między innymi:

  • Pełen profesjonalizm – panele fotowoltaiczne nie mają dla nas żadnych tajemnic. Bardzo wiele poświęcamy na częste szkolenia, ponadto na bieżąco sprawdzamy nowinki technologiczne w zakresie paneli PV, dzięki czemu jako klient możesz mieć pewność, że wykonane przez nas systemy będą zapewniały wieloletnią trwałość oraz optymalną wydajność. Zawsze zgodą z obecnymi trendami.
  • Indywidualne podejście – wszyscy z naszych klientów indywidualnych oraz firmowych doceniają nasze przyjazne podejście względem każdej sprawy. Niezależnie od tego, czy planujesz skorzystać z projektu, czy wykonania instalacji PV, zawsze zapewniamy pełne zaangażowanie w prawidłową realizację.
  • Nieograniczony kontakt – dla naszej firmy do wykonania instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa mazowieckiego liczy się nie tylko dostęp do wyspecjalizowanego sprzętu, lecz także nieograniczony kontakt z klientem. Możesz do nas napisać oraz zadzwonić na każdym etapie realizacji, a nasi pracownicy bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z aktualnym statusem Twojej sprawy.

Instalacje fotowoltaiczne – komu zlecić projekt?

Doskonale znamy wszystkie szczegóły dotyczące instalacji fotowoltaicznych, dlatego zdecydowanie się na nasze usługi zawsze zwiastuje same pozytywy. Zatrudniamy specjalistów, obserwujemy rynek energetyczny i na bieżąco zmieniamy naszą ofertę pod kątem wszystkich zmian dotyczących naszej dziedziny. Wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowane panele fotowoltaiczne, które gwarantują wiele lat intensywnej eksploatacji, cechujące się przy tym także stosunkowo korzystną ceną zakupu.

Skontaktuj się z nami już dziś i przekaż nam wszystkie informacje dotyczące poboru prądu przez Twoje gospodarstwo domowe oraz konstrukcję swojego budynku – my z chęcią przygotujemy od podstaw całą instalację. Energię uzyskaną na skutek jej działania możesz wykorzystać do różnych celów, w tym do zasilania pompy ciepła, ładowania samochodów elektrycznych czy bardziej prozaicznych spraw, w tym zasilenia domowych odbiorników prądu.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Fotowoltaika jest już dostępna w cenie przystępnej dla mieszkańców województwa mazowieckiego. Instalacja pokrywa większość zapotrzebowania energetycznego i jest bezpieczna dla środowiska.

2. Co to net metering?

W świetle prawa energetycznego net metering to rozliczenie różnicy między ilością prądu pobranego z sieci, a ilością energii elektrycznej przekazanej do tej sieci.

3. Co to jest offset?

Jeżeli parametry zejdą poniżej wcześniej zdefiniowanego progu, offset je przywróci, zapewniając ochronę instalacji.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Jakość świadczy o sprawności fotowoltaiki. Od jakości paneli fotowoltaicznych zależy moc, jaką jest w stanie osiągnąć instalacja.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Zestaw zawiera ogniwa fotowoltaiczne, falownik (inwerter), zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy do montażu oraz niezbędne okablowanie.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Wydajność paneli w okresie zimowym może się zmniejszyć, ale wówczas wykorzystywany jest prąd sieciowy - system przełącza się automatycznie.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Optymalna wielkość instalacji uwzględnia realne zapotrzebowanie energetyczne obiektu oraz moc paneli słonecznych. Z tego względu każdy projekt traktujemy indywidualnie i oferujemy darmowe konsultacje.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Cena inwestycji w fotowoltaikę zależy od kilku czynników, między innymi od wielkości instalacji i rodzaju komponentów, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.