Fotowoltaika Mazowieckie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Mazowieckie

Wolność energetyczna

Fotowoltaika w bezpieczny sposób zasili urządzenia w Twoim domu w województwie mazowieckim, a wyprodukowane nadwyżki magazynowane w sieci wykorzystasz w nocy lub zimą. Takie rozwiązanie z powodzeniem wykorzystać również w firmie.

Sprawdź korzyści
Mazowieckie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego my?

Naszym priorytetem jest klient, dlatego szacujemy optymalną wielkość instalacji oraz zapewniamy prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznychna terenie województwa mazowieckiego. Pomagamy również ubiegać się o dotacje na fotowoltaikę osobom zainteresowanym mikroinstalacją.

Oszczędność

Fotowoltaika wykorzystuje do produkcji prądu energię słoneczną, dzięki czemu uniezależniasz się od zewnętrznych dostawców i coraz droższych rachunków w województwie mazowieckim. Wydajne panele fotowoltaiczne przynoszą realne oszczędności w ciągu 6-9 lat od montażu.


Gwarancja

Standardowe instalacje fotowoltaiczne działają sprawnie przez 25 lat - po upływie tego czasu moc paneli wynosi nie mniej niż 80%. W przypadku lepszych jakościowo ogniw fotowoltaicznych okres sprawności wydłuża się do 40 lat. Zastanawiasz się, jak instalacja pracuje na co dzień? Przeczytaj jak działa fotowoltaika.

Niezależność

Zainteresowanie fotowoltaiką to efekt niezależności energetycznej, jaką zyskujesz poprzez montaż instalacji w województwie mazowieckim. Zoptymalizowane instalacje fotowoltaiczne dla domu pokrywają zapotrzebowanie energetyczne nawet do 90%. Na co dzień panele są bezobsługowe, a koszty eksploatacji są bardzo niskie. 


Dofinansowanie

Koszty inwestycji obniżysz, ubiegając się o dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych w województwie mazowieckim. Skorzystaj z jednego z licznych programów wspierających mieszkańców - do najpopularniejszych należy rządowa inicjatywa Mój Prąd, dzięki której możesz zyskać do 5000 złotych zwrotu. Zapoznaj się również z ulgą termomodernizacyjną.  


Środowisko

Wysokiej jakości ogniwa fotowoltaiczne są bezpieczne dla środowiska naturalnego: instalacja podczas stałej produkcji prądu nie emituje CO₂, nie generuje hałasu szkodliwego dla ludzi oraz zwierząt i nie wytwarza szkodliwych odpadów. Fotowoltaika stanowi realną alternatywę dla paliw kopalnych i jest rozwiązaniem dostępnym także dla gospodarstw domowych.  


Mazowieckie
#inteligentnaenergia

Energia ogólnodostępna

Wzrost kosztów życia w województwie mazowieckim jest nieunikniony, należy się również spodziewać regularnych podwyżek cen za energię elektryczną. Instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz domu są w stanie wyprodukować nawet do 90% prądu bez negatywnego wpływu na środowisko. Z własnymi panelami słonecznymi nie martwisz się o nagłe przerwy w dostawie energii elektrycznej. Ogniwa montujemy w takich miastach jak: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock oraz Ciechanów. 

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu fotowoltaika osiąga maksymalną sprawność. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie instalacji, a z naszego doświadczenia możesz korzystać 24/7. Nasze panele fotowoltaiczne produkują taką ilość prądu, jaką wspólnie określimy w projekcie. Dbamy o to, aby energia słoneczna była dostępna dla każdego.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Fotowoltaika jest już dostępna w cenie przystępnej dla mieszkańców województwa mazowieckiego. Instalacja pokrywa większość zapotrzebowania energetycznego i jest bezpieczna dla środowiska.

2. Co to net metering?

W świetle prawa energetycznego net metering to rozliczenie różnicy między ilością prądu pobranego z sieci, a ilością energii elektrycznej przekazanej do tej sieci.

3. Co to jest offset?

Jeżeli parametry zejdą poniżej wcześniej zdefiniowanego progu, offset je przywróci, zapewniając ochronę instalacji.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Jakość świadczy o sprawności fotowoltaiki. Od jakości paneli fotowoltaicznych zależy moc, jaką jest w stanie osiągnąć instalacja.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Zestaw zawiera ogniwa fotowoltaiczne, falownik (inwerter), zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy do montażu oraz niezbędne okablowanie.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Wydajność paneli w okresie zimowym może się zmniejszyć, ale wówczas wykorzystywany jest prąd sieciowy - system przełącza się automatycznie.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Optymalna wielkość instalacji uwzględnia realne zapotrzebowanie energetyczne obiektu oraz moc paneli słonecznych. Z tego względu każdy projekt traktujemy indywidualnie i oferujemy darmowe konsultacje.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Cena inwestycji w fotowoltaikę zależy od kilku czynników, między innymi od wielkości instalacji i rodzaju komponentów, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.