Fotowoltaika Piaseczno

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Piaseczno

Posiadasz nieruchomość w Piaseczne? Niezależnie od tego, czy jest to własny dom, miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, czy może gospodarstwo rolne, z pewnością odczuwasz rosnące koszty energii elektrycznej. Jeżeli chcesz się od nich uniezależnić i rozważasz montaż fotowoltaiki, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: założymy Twoje panele szybko, bezpiecznie, skutecznie i tanio. Jak możemy Ci pomóc?

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Piaseczno

Montaż fotowoltaiki w dobrych rękach

Skoro interesuje Cię ten temat, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, jak działa fotowoltaika i dlaczego warto z niej korzystać. Bez względu na to, jaki argument przemawiający za ogniwami słonecznymi Cię przekonuje w największym stopniu, pamiętaj, że wszystkie zalety mogą nic nie znaczyć, jeśli montaż paneli fotowoltaicznych zostanie przeprowadzony w niewłaściwy, nieprofesjonalny sposób. Dlatego tak ważny jest przemyślany wybór realizatora inwestycji – jeśli poszukujesz go w Piasecznie, znajdujesz się we właściwym miejscu. Jako Polenergia Fotowoltaika od lat wykonujemy rozmaite instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy i gospodarstwa domowego – z przyjemnością podejmiemy się tego zadania również na Twoje zlecenie!

Tym, co sprawia, że osoby indywidualne, przedsiębiorstwa i rolnicy nie decydują się na założenie modułów fotowoltaicznych, często jest problem z wyborem ekipy montażowej. Nasz zespół go rozwiązuje – oferujemy kompleksową, fachową i szybką realizację inwestycji każdego typu. Proponujemy zarówno małe, jak i duże zestawy fotowoltaiczne, wliczając w to ogromne farmy składające się z setek ogniw słonecznych. Ponieważ przeprowadzamy wszystkie prace i niezbędne czynności, jedyne, co do Ciebie należy, to podpisanie umowy i oczekiwanie na rezultaty naszych działań.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zakładamy panele fotowoltaiczne kompleksowo i profesjonalnie

Nie da się ukryć, że fotowoltaika to dość kosztowna i zarazem wieloetapowa inwestycja, której pierwszą fazą jest projekt. W jego ramach zostają określone wstępne założenia systemu słonecznego, jak np. liczba, rodzaj czy moc wszystkich składających się na niego ogniw słonecznych. Na tej podstawie dobieramy konkretne podzespoły, których montaż następnie wykonujemy. Korzystamy wyłącznie z markowego, profesjonalnego sprzętu wysoko ocenianego przez zarówno ekspertów, jak i klientów. W połączeniu z fachowym montażem daje to gwarancję satysfakcjonującego użytkowania przez lata.

Zdajemy sobie sprawę, że niezależnie od tego, czy interesują Cię instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, gospodarstw rolnych, czy obiektów publicznych, zależy Ci na montażu na najwyższym poziomie – nasza polega na zapewnieniu Ci go. Dzięki temu Twoje panele słoneczne będą produkować prąd z tak wysoką wydajnością, na jaką tylko pozwalają warunki atmosferyczne w danym momencie. Co równie istotne, oferowana przez nas fotowoltaika w Mazowieckiem działa w sposób bezawaryjny, a co za tym idzie – bezpieczny. Nasze systemy są projektowane z myślą o wytwarzaniu prądu przez dziesiątki lat – decydując się na nie, przestajesz się martwić o rosnące ceny energii, bo produkujesz ją we własnym zakresie z darmowego źródła.

Oferta Polenergia Fotowoltaika obejmuje również formalności związane z pozyskiwaniem dotacji. Nie masz czasu, ochoty lub wiedzy, żeby zdobyć dofinansowanie w pojedynkę? W takim razie powierz nam to zadanie. Na zlecenie dotychczasowych klientów udało się nam pozyskać miliony złotych w ramach różnorakich programów publicznych dotacji, jak np. Mój Prąd w 2021 r., więc podejmiemy się tego także w Twoim imieniu. Proponujemy też pośrednictwo w pozyskiwaniu kredytów bankowych udzielanych w celu finansowania montażu fotowoltaiki na gruncie lub dachu Twojego budynku. Zapraszamy do współpracy klientów z Piaseczna i okolic!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – już nie moda, a konieczność

Panele fotowoltaiczne cieszą się na rynku coraz większą popularnością, która to nie wynika znikąd, a z wielu bardzo istotnych i typowych dla tego rozwiązania zalet. Do niedawna instalacja PV stanowiła raczej modę, rozwiązanie spotykane wyłącznie wśród wielbicieli najnowszej technologii, którzy chcieli być z nią na bieżąco, instalując nawet słabo rozpowszechnione i raczej demonizowane rozwiązania w obrębie swojego domu. Teraz jednak jest inaczej – wysokiej jakości komponenty są wyceniane coraz niżej, podobnie jak koszt związany z przeprowadzeniem instalacji, przez co na własną instalację może sobie pozwolić coraz więcej osób. Ma w tym oczywiście swój udział wiele zupełnie różnych programów dofinansowań, dzięki którym realny koszt instalacji spada do bardzo niskich wartości, a czas zwrotu – do marginalnego minimum. Nasza fotowoltaika w Piasecznie stanowi bezpośrednią odpowiedź na rosnące ceny energii elektrycznej, która to uniemożliwia zaplanowanie domowego lub firmowego budżetu z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Szczególnie duży problem mają osoby z instalacjami grzewczymi oraz pompami ciepła, zasilanymi głównie za pomocą energii elektrycznej od dystrybutora. 

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne warto zlecić właśnie nam?

W naszej firmie Polenergia już od lat dopracowujemy wszystkie rozwiązania w praktyce do perfekcji. Co to oznacza? Że zawsze są skrojone na miarę, w pełni bezpieczne i dopasowane do oczekiwań każdego klienta. Nie ma dla nas zadań niemożliwych oraz rozwiązań, których nie stosowaliśmy przez wiele ubiegłych lat. Ogromne, wieloletnie doświadczenie na tym rynku pozwala nam na realizowanie usług szczególnie trudnych i skomplikowanych, które wymagają od nas ogromnej wiedzy i nieposzlakowanej opinii w sieci. Instalacje oparte zarówno na konstrukcjach dachowych, jak i wsporczych montowanych na gruncie, są bardzo skomplikowane. Duża liczba podzespołów szczególnie czułych na proces instalacji oraz wiele niebezpieczeństw wynikających z przeprowadzenia montażu w sposób niezgodny ze sztuką sprawia, że wiele firm realizujących proces instalacji PV nie cieszy się na rynku zbyt dobrą opinią. U nas jest odwrotnie.

Doskonale znamy wszystkie słabe oraz mocne strony każdej instalacji, a nie mają przed nami tajemnic nawet szczególnie trudne realizacje, których nie chciały się podjąć żadne inne marki. Co to oznacza? Przede wszystkim pełne bezpieczeństwo, które jest wynikiem naszej wieloletniej obecności na rynku oraz dostępu do wyselekcjonowanych narzędzi i rozwiązań. 

Instalacja fotowoltaiczna – jak ją wykorzystać poprawnie?

Dla naszej firmy montaż instalacji fotowoltaicznej jest codziennością, podobnie jak kwestia obliczania prawidłowego zapotrzebowania energetycznego oraz wyboru właściwych podzespołów, idealnie dopasowanych do rodzaju konstrukcji oraz jej przeznaczenia. Potrafimy dopasować wybrany wariant do każdej firmy oraz gospodarstwa domowego, zainstalować najbardziej skomplikowane moduły, a także zastosować konstrukcję wsporczą, która okaże się odpowiednia do danego miejsca montażu.

Jak udowadniają nasi dotychczasowi klienci, nie ma dla nas żadnych rzeczy niemożliwych, podobnie jak rozwiązań, których realizacji z jakichkolwiek powodów nie chcielibyśmy się podjąć. Wszystkie prace, które zrealizowaliśmy do tej pory, można uznać za nowy rynkowy standard – my nie podążamy utartymi szlakami, my je wytyczamy na nowo na podstawie oczekiwań współczesnych klientów, w tym osób prywatnych oraz przedsiębiorców.

Energię z instalacji PV można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim do zasilania domowych i firmowych odbiorników prądu, w tym urządzeń AGD oraz RTV czy całych linii produkcyjnych i elektronarzędzi. W efekcie znacznie obniżamy koszt ich użytkowania oraz eksploatacji, a także zmniejszamy ich wpływ na środowisko. Doskonale bowiem wiemy, że użytkowanie różnych urządzeń elektrycznych wykorzystując prąd jest wysoce nieefektywne względem ekologii, gdyż prąd w naszym kraju powstaje poprzez spalanie węgla – jednego z najbardziej destrukcyjnych paliw kopalnianych na rynku.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.