Fotowoltaika Świętokrzyskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Świętokrzyskie

Koniec z wysokimi rachunkami!

Rosnące ceny prądu stały się stałym elementem rzeczywistości. Fotowoltaika w województwie świętokrzyskim stanowi alternatywę dla zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Dzięki temu uniezależnisz się od comiesięcznych rachunków, które nadwyrężają domowy lub firmowy budżet.

Sprawdź korzyści
Świętokrzyskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, która myśli o kliencie w sposób kompleksowy. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale odpowiadamy również za montaż paneli fotowoltaicznych na terenie województwa świętokrzyskiego. Z naszą pomocą masz także szansę na dotacje na fotowoltaikę, co w znacznym stopniu obniży ostateczny koszt inwestycji. Skorzystaj z doświadczenia personelu Polenergia Fotowoltaika i ciesz się nieograniczonym dostępem do prądu.

Oszczędność

Fotowoltaika w województwie świętokrzyskim pozwala obniżyć opłaty za prąd do niezbędnego minimum. Instalacja jest w stanie pokryć większość zapotrzebowania energetycznego zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach. Poniesione przez Ciebie koszty zaczną się zwracać w ciągu kilku lat od inwestycji w panele fotowoltaiczne.


Gwarancja

Instalacje fotowoltaiczne dla domu oraz firm są inwestycją długofalową. Standardowe panele funkcjonują sprawnie przez 25 lat, natomiast ogniwa lepszej jakości nawet 40 lat. Po upływie tego czasu moc instalacji powinna wynosić nie mniej niż 80% pierwotnie oszacowanego zapotrzebowania elektrycznego. Chcesz wiedzieć więcej? Przekonaj się, jak działa fotowoltaika w praktyce.


Niezależność

Niezadowolenie z usług zewnętrznych dostawców prądu to dzisiaj częste zjawisko wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Panele fotowoltaiczne to skuteczny sposób na niezależność energetyczną – są praktycznie bezobsługowe, generują niskie koszty utrzymania i są w stanie pokryć nawet do 90% potrzebnego w domu lub firmie prądu. 


Dofinansowanie

Fotowoltaika cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem także wśród instytucji publicznych. Wykorzystaj to i otrzymaj dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych na terenie województwa świętokrzyskiego. Nasz personel pomaga skutecznie ubiegać się o dotację, dzięki której znacznie obniżysz koszty inwestycji. Jedną z możliwości jest rządowy program Mój Prąd.


Środowisko

Dbanie o środowisko naturalne to również troska o najbliższych. Instalacje fotowoltaiczne montowane w województwie świętokrzyskim nie generują hałasu szkodliwego dla ludzi i zwierząt. Przy stałej produkcji prądu nie emitują CO₂ do atmosfery, dzięki czemu pozostają neutralne dla środowiska. Ze względu na długą żywotność paneli, inwestycja nie wiąże się z nadmierną produkcją odpadów.

Świętokrzyskie
#inteligentnaenergia

Prąd dostępny dla wszystkich

Instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz gospodarstw domowych to szansa na niezależność energetyczną oraz obniżenie kosztów życia. Panele słoneczne są sprawne przez cały rok, także w pochmurne dni, dzięki czemu będziesz cieszyć się własnym prądem na co dzień, nie przejmując się wzrostem cen.

Ogniwa fotowoltaiczne montujemy na terenie województwa świętokrzyskiego, między innymi w takich miastach jak: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów oraz Pińczów.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Ogniwa fotowoltaiczne zapewniają nieograniczony dostęp do energii słonecznej, co w ciągu kilku lat przełoży się na realne oszczędności. Sama instalacja jest neutralna dla środowiska.

2. Co to net metering?

Prawo energetyczne umożliwia zestawienie na korzyść prosumenta różnicy między ilością energii elektrycznej przekazanej do lokalnej sieci, a pobranym z niej prądem.

3. Co to jest offset?

Funkcja offset odpowiada za przywrócenie parametrów instalacji do zdefiniowanego wcześniej progu, dzięki czemu bezpieczna jest cała konstrukcja.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Jakość ogniwa fotowoltaicznego przekłada się na funkcjonowanie całej instalacji. Od tego zależy bowiem moc, jaką są w stanie osiągnąć panele – z tego względu nie warto oszczędzać na jakości.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

W standardowym zestawie znajdują się panele słoneczne, inwerter, znany również jako falownik, zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory oraz niezbędne do montażu systemy i okablowanie.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Profesjonalna instalacja fotowoltaiczna to swobodny dostęp do prądu przez cały rok. Zimą spada jednak wydajność paneli – wówczas należy wykorzystać zgromadzone nadwyżki lub prąd z lokalnej sieci.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Optymalną wielkość instalacji fotowoltaicznej ustalamy podczas darmowych konsultacji, ponieważ należy uwzględnić zapotrzebowanie energetyczne budynku, rodzaj podłoża oraz moc paneli.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Cena fotowoltaiki jest uzależniona od rozmiaru instalacji, pokrycia dachu oraz jakości poszczególnych komponentów, dlatego ostateczny koszt ustalamy podczas konsultacji z klientem.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.