Fotowoltaika Kielce

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kielce

Ceny za energię elektryczną już są wysokie, a według wszelkich szacunków kolejne podwyżki to tylko kwestia czasu. Jedyną rozsądną alternatywą dla rosnących kosztów za prąd jest montaż fotowoltaiki i samodzielne wytwarzanie darmowej energii. Kiedy więc zdecydujesz się na założenie instalacji fotowoltaicznej w domu lub firmie zlokalizowanej w Kielcach bądź w okolicy, skontaktuj się z nami, a wykonamy kompleksowy montaż i pomożemy w uzyskaniu dopłaty do fotowoltaiki.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kielce

Panele słoneczne – darmowa energia na wyciągnięcie ręki

Eksperci są zgodni – jeżeli chcemy faktycznie chronić środowisko naturalne, musimy zacząć odchodzić od nieodnawialnych źródeł energii, a stawiać na nowoczesne i ekologiczne technologie, takie jak fotowoltaika. Aby zacząć postępować w trosce o naturę, nie musisz czekać jednak na decyzje polityczne. Instalacje fotowoltaiczne dla domu umożliwią Ci wytwarzanie ekologiczne, a zarazem taniego prądu już teraz. Bazują one na specjalnych ogniwach, które absorbują energię słoneczną i przetwarzają ją na elektryczną obecną w domowych gniazdkach. Dzięki temu możesz uniezależnić się od podwyżek cen prądu i korzystać z własnego źródła, oszczędzając przy tym spore kwoty.

Propozycja montażu paneli słonecznych będzie jawić się jeszcze atrakcyjniej, kiedy dowiesz się, że istnieją państwowe programy oferujące dotacje do fotowoltaiki. Wsparcie w postaci dofinansowania cieszy się dużą popularnością i sprawia, że fotowoltaika w Świętokrzyskiem pojawia się na kolejnych budynkach należących zarówno do mieszkańców, jak i lokalnych przedsiębiorstw. Wiemy to, ponieważ każdego dnia realizujemy nowe inwestycje, oferując też profesjonalne doradztwo w zakresie doboru komponentów, pośrednictwo podczas składania wniosku o dopłatę do paneli fotowoltaicznych i wiele więcej. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź sam.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli fotowoltaicznych w Kielcach

Ceny paneli fotowoltaicznych w Kielcach są przystępne, dlatego ich zakup znajduje się w zasięgu milionów Polaków. Bardzo pomocne okazują się też wspomniane dotacje, dzięki którym koszty paneli słonecznych zostają znacząco zredukowane. Najistotniejsze dla mieszkańców są jednak długofalowe korzyści finansowych. Wydatki na założenie konstrukcji zwracają się po kilku latach, a następnie panele słoneczne zaczynają przynosić Ci wymierne zyski. 

Fakty te dostrzegają również przedsiębiorcy, coraz chętniej decydując się na instalacje fotowoltaiczne dla firm. Dzięki temu mogą uwolnić się od podwyżek uderzających w budżet i produkować własny prąd, promując przy tym ekologiczne wartości. Warto pamiętać jednak, że to, jak działa fotowoltaika, zależne jest od wielu czynników, dlatego należy stawiać jedynie na zaufanych i sprawdzonych wykonawców, właśnie takich jak firma Polenergia Fotowoltaika. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawia, że zajmujemy się nie tylko montażem paneli słonecznych na dachu i gruncie domów jednorodzinnych, ale zaopatrujemy w fotowoltaikę również działające na dużą skalę przedsiębiorstwa z Kielc i województwa świętokrzyskiego.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

AInstalacje fotowoltaiczne – najciekawsze informacje

Koszty ponoszone przez każde gospodarstwo domowe na energię elektryczną są niezwykle wysokie – dopiero fotowoltaika w Kielcach dla klientów indywidualnych zupełnie zmieniła pogląd na tę kwestię. Historia instalacji fotowoltaicznej sięga 1839 roku, kiedy to po raz pierwszy odkryto zjawisko fotowoltaiczne, czyli przekształcenia energii z promieni słonecznych na standardowy prąd zmienny. Instalacje opierające się na tej zasadzie weszły pod strzechy dopiero około 100 lat później, kiedy to systemy PV zaczęły pojawiać się na rynku.

Nasz kraj, co bardzo ciekawe, jest liderem w kwestii liczby corocznie uruchamianych instalacji i jest to z całą pewnością informacja, której mało kto mógłby się spodziewać po naszym państwie. Kolejną ciekawostką jest z całą pewnością fakt, że na wydajności instalacji fotowoltaicznej można oprzeć całe swoje gospodarstwo domowe – nie tylko do zasilenia standardowych odbiorników energii elektrycznej, lecz także stacji ładowania pojazdów czy pomp ciepła. W takim przypadku istotna jest moc instalacji oraz to, czy znajdują się w niej magazyny energii, służące do zbierania i przechowywania nadmiaru wyprodukowanych kilowatów.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna i z czego się składa?

Fotowoltaika w Kielcach ma prostą zasadę działania, która tylko z pozoru wydaje się skomplikowana i trudna w zrozumieniu. Przede wszystkim podstawowym jej elementem są panele fotowoltaiczne, składające się z wielu pojedynczych ogniw, zbierających energię, pochodzącą z promieni słońca padających na zewnętrzną powierzchnię. Całość, głównie z uwagi na duże ryzyko uszkodzenia na skutek działania standardowych czynników atmosferycznych, chroni się za pomocą grubych szyb, które zapewniają w zasadzie pełną ochronę przed deszczem, czasami nawet gradem. Pozyskiwana w ten sposób energia ma postać stałą, dlatego nie można nią zasilić domowych odbiorników prądu, dlatego też należy ją przekształcić w prąd zmienny. Służy do tego inwerter, znany również w świecie PV jako falownik. To dzięki niemu powstałym prądem można zasilić wszystkie odbiorniki, a czasami zupełnie uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy prądu. To możliwe w przypadku systemów działających off-grid.

Czy instalacja fotowoltaiczna jest ekologiczna?

Tak! Współcześnie stosowane instalacje PV są niezwykle ekologiczne i to zarówno w kwestii ich bieżącej eksploatacji, jak i w procesie produkcji, który nie pozostawia na planecie w praktyce żadnego śladu. Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne sprawiają, że użytkowanie urządzeń wymagających stałego dostępu prądu jest całkowicie ekologiczne, gdyż siłą rzeczy wykorzystuje się najbardziej powszechne odnawialne źródło energii – słońce. Zapraszamy do współpracy już dziś. Ułatwiamy proces ubiegania się o dofinansowanie fotowoltaiki, a także kompleksowe usługi, dzięki którym cały proces powinien być szybki i w pełni bezpieczny. Jako firma z wieloletnim stażem na rynku gwarantujemy przy tym zawsze priorytetowe traktowanie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.