Fotowoltaika Piła

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Piła

Jeśli chcesz zlecić montaż fotowoltaiki w Pile, nasza oferta spełni Twoje wymagania. Jej kompleksowy charakter, profesjonalizm naszego zespołu oraz uczciwe i atrakcyjne warunki współpracy to najważniejsze argumenty, które przekonują klientów do świadczonych usług. Dowiedz się o nich więcej i sprawdź, jak możemy Ci pomóc w realizacji inwestycji w zieloną, ekologiczną i oszczędną pod względem finansowym technologię.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Piła

Ekologiczna i bezpłatna energia ze Słońca dzięki fotowoltaice

Oferowana przez naszą firmę fotowoltaika to technologia przyszłości, która już teraz zapewnia mnóstwo wielorakich korzyści. Z Twojego punktu widzenia z pewnością największe znaczenie mają kwestie finansowe – i słusznie, ponieważ panele słoneczne pozwolą Ci na znaczące oszczędności na rachunkach za prąd. Wiedząc, jak działa fotowoltaika, możesz oczekiwać energii tańszej nawet o 90% w stosunku do ponoszonych przez Ciebie obecnie kosztów. Jednocześnie przysłużysz się środowisku naturalnemu, wytwarzając darmowy prąd z odnawialnego i bezemisyjnego źródła, jakim są promienie słoneczne. Jeśli jednak chcesz korzystać ze wszystkich zalet, jakie zapewniają instalacje fotowoltaiczne dla domu i firm z Piły, montaż powinien zostać wykonany przez doświadczonych specjalistów, a tylko takich zatrudniamy jako Polenergia Fotowoltaika.

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z roli, jaką odgrywa ekipa montażowa dla działania całego systemu słonecznego. Również my mamy doskonałą świadomość odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Poza samym zakładaniem paneli słonecznych projektujemy także instalacje fotowoltaiczne dla firm z Piły i okolic, które chcą obniżyć koszty energii, a co za tym idzie – całej prowadzonej działalności. Możemy zapewnić kompleksowe wsparcie pod tym względem, ponieważ wykonaliśmy już setki podobnych instalacji.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zyskowna instalacja fotowoltaiczna na lata

Nasza rola polega na zaplanowaniu całej instalacji poprzez określenie jej parametrów i dobranie pod tym kątem optymalnych urządzeń. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje ogniwa fotowoltaiczne są maksymalnie wydajne i zaspokajają możliwie jak największą część zapotrzebowania energetycznego danego budynku. Ponieważ posługujemy się komponentami dostarczanymi przez renomowanych producentów i kładziemy szczególny nacisk na precyzję montażu, możesz oczekiwać bezawaryjnego działania instalacji fotowoltaicznej. To inwestycja na lata, która przez pokolenia zagwarantuje Ci dostęp do taniego, ekologicznego i wytwarzanego we własnym zakresie prądu.

Poza projektowaniem i montażem paneli słonecznych specjalizujemy się także w pozyskiwaniu dotacji na założenie instalacji. Pomagamy Ci w wyborze najlepszego programu dofinansowania, a następnie bierzemy na siebie wszystkie obowiązki formalne. Składamy wnioski, zbieramy dokumentację, prowadzimy korespondencję z urzędnikami i rozliczamy wydatki poniesione na inwestycję. Jeśli więc interesuje Cię profesjonalna fotowoltaika w Wielkopolsce, np. w Pile, skontaktuj się z nami i nawiąż współpracę!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – czy to się opłaca w domu?

Instalacje fotowoltaiczne zyskują na popularności z roku na rok. Jedni prosumenci traktują je jako wstęp do obniżenia rachunków za użytkowanie swoich domów i firm, podczas gdy inni chcą je zainstalować na dachu budynku lub na posesji ze względu na ochronę planety. Jednych i drugich łączy zatem chęć zmiany dotychczasowych nawyków oraz brak obaw względem korzystania z zupełnych nowości. Nie bez powodu obecnie charakterystyczne, czarne panele można zauważyć przy domach na małych wsiach, jak i na gmachach dużych obiektów mieszkalnych w największych miastach. Popularyzacja tego rozwiązania sprawiła, że nie jest już czymś niespotykanym i dostępnym wyłącznie dla osób zainteresowanych nowościami oraz współczesną technologią. Czy warto inwestować w PV? Jak się okazuje, zdecydowanie tak. Panele fotowoltaiczne w Pile są w przypadku prywatnych gospodarstw domowych przede wszystkim formą uniezależnienia się od zewnętrznego dostawcy prądu. Ceny u dystrybutorów podlegają bardzo dużej fluktuacji, ulegają zmianie w zasadzie co miesiąc – oczywiście zazwyczaj wyłącznie w górę. W efekcie montaż paneli fotowoltaicznych staje się podstawową formą oszczędzania we współczesnym świecie, który dosłownie i w przenośni „stoi” na elektryczności.

Czy panele fotowoltaiczne warto instalować w firmie?

Zdecydowanie tak! Firmy, które energię elektryczną używają do większości procesów produkcyjnych w swojej firmie, zawsze powinny starać się ją zredukować. Do niedawna podstawowym sposobem obniżenia rachunków za energię w firmie był zakup nowoczesnych energooszczędnych urządzeń. Był to pomysł w założeniu bardzo dobry, jednak miał kilka słabych stron. Przede wszystkim podstawową wadą była bardzo duża wartość inwestycji, przez co zwrot w wyniku obniżenia poboru prądu przez przedsiębiorstwo stał się bardzo długi, a czasami zupełnie nieosiągalny. Kolejną wadę stanowiła w dalszym ciągu duża zmienność cen energii, która to w przypadku firm mogła zmieniać się kilkukrotnie w ciągu jednego tylko roku. Zaletą instalacji fotowoltaicznych jest przede wszystkim to, że eksploatacja nawet tych najmniej zoptymalizowanych odbiorników jest w zasadzie darmowa. To z kolei oznacza ogromne wprost oszczędności, które w każdej firmie mogą zupełnie zmienić jej rentowność i sprawić, że produkcja urządzeń lub różne usługi staną się bardziej opłacalne dla klienta końcowego.

Instalacje fotowoltaiczne – komu zlecić ich montaż i projekt?

Montaż instalacji fotowoltaicznych to bardzo trudny, kosztowny i długotrwały proces, który warto z tego względu zlecić tylko i wyłącznie wyselekcjonowanym firmom, takim jak Polenergia. Współpraca z naszą marką stanowi bowiem gwarancję sukcesu, a nasza wiedza – pełne bezpieczeństwo eksploatacji oraz wysoką bezawaryjność przy bardzo niskich nakładach związanych z bieżącym użytkowaniem.

Doskonale znamy każdy aspekt dotyczący instalacji fotowoltaicznych, w tym ich słabe oraz mocne strony, które mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć na trwałość montażu oraz jego zgodność z wytycznymi. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do wyselekcjonowanych produktów i urządzeń najwyższej klasy sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – w tym także takich, które innym firmom sprawiają niemałą trudność.

Prowadzimy także serwis instalacji. Dzięki niemu możemy na bieżąco kontrolować wszelkie objawy nadchodzącej awarii, sprawdzić dokładnie wszystkie podzespoły mające jakikolwiek wpływ na sprawność całego zespołu, a także w razie potrzeb przeprowadzamy naprawę – zawsze w sposób w pełni zgodny z wytycznymi producenta wszystkich wybranych podzespołów, w tym inwerterów oraz pojedynczych i całych ogniw PV.

Ponadto z chęcią odpowiemy na każde pytanie dotyczące instalacji PV, rozwiejemy wątpliwości dotyczące montażu, a także z ogromną przyjemnością przedstawimy wszelkie zalety, dzięki którym montaż instalacji po prostu się opłaca – i to w dosłownie każdym przypadku. Zadzwoń do nas lub napisz i uzgodnij odpowiedni dla siebie termin osobistej wizyty.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.