Fotowoltaika Małopolskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Małopolskie

To się opłaca!

Fotowoltaika to realne oszczędności dla mieszkańców województwa Małopolskiego. Dlaczego? Montaż paneli fotowoltaicznych uniezależnia osoby prywatne i przedsiębiorców od stale rosnących cen energii elektrycznej. Inwestycja zwraca się w ciągu kilku lat, tymczasem ogniwa są sprawne przez przynajmniej 25 lat.

Sprawdź korzyści
Małopolskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego my?

Polenergia Fotowoltaika to doświadczony personel, dla którego priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta - od momentu decyzji o zakupie ogniw fotowoltaicznych, po profesjonalny montaż i wsparcie techniczne. Mieszkańcom województwa Małopolskiego zapewniamy również pomoc w uzyskaniu dofinansowania do paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu można otrzymać zwrot części poniesionych kosztów.

Oszczędność

Jeszcze pięć lat temu rzeczywiście trudno było mówić o tym, że fotowoltaika jest opłacalna. Dzisiaj, kiedy koszty produkcji maleją, ale wzrasta sprawność modułów, panele fotowoltaiczne pozwalają uniezależnić się od corocznych podwyżek cen prądu w województwie Małopolskim. Dobrze przeprowadzona inwestycja pozytywnie wpłynie na Twój domowy budżet. 


Gwarancja

Instalacje fotowoltaiczne mają długi czas wydajnego użytkowania. Standardowe panele są sprawne przez 25 lat - wówczas będą miały około 90% początkowej sprawności. Lepsze jakościowo ogniwa mogą służyć nawet przez 40 lat. Przekonaj się, jak działa fotowoltaika w praktyce. 


Niezależność

Wraz z początkiem 2020 roku opłaty za prąd wzrosły średnio o około 12%. Fotowoltaika stała się w ostatnich latach bardziej przystępna cenowo, dlatego stanowi dobry sposób na niezależność energetyczną zarówno dla domu, jak i firmy w województwie Małopolskim. Panele fotowoltaiczne umożliwiają samodzielność oraz samowystarczalność, a rozwiązanie jest wspierane przez rząd oraz regulacje unijne, dzięki czemu taka inwestycja jest opłacalna.

Dofinansowanie

Dzisiaj nie musisz się obawiać kosztów inwestycji. Z powodzeniem możesz ubiegać się o dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych w województwie Małopolskim, korzystając z licznych programów wspierających korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Ogromną popularnością cieszy się program rządowy Mój Prąd, ale warto również sprawdzić, czy np. Twoja gmina przewiduje dotacje na instalacje fotowoltaiczne dla domu.

Środowisko

Ogniwa fotowoltaiczne nie bez powodu zyskują przychylność rządu czy organów unijnych. Odnawialne źródła energii pozwalają odchodzić od paliw kopalnych szkodliwych dla środowiska naturalnego, których pozyskiwanie jest zresztą coraz bardziej kosztowne. Fotowoltaika nie generuje hałasu, a przy stałej produkcji prądu nie emituje CO₂ do atmosfery. Dzięki długiej żywotności wysokiej jakości panele słoneczne są przyjazne środowisku.

Małopolskie
#inteligentnaenergia

Energia dla każdego

Opłaty za prąd stale rosną, tymczasem w związku z poszukiwaniem alternatywy dla paliw kopalnych, ogniwa fotowoltaiczne stają się coraz bardziej powszechne i dostępne. Warto również wykorzystać realne wsparcie instytucji rządowych, które pozwala zminimalizować poniesione koszty. Dzięki rozwiązaniom naszych specjalistów jesteś w stanie wyprodukować nawet do 90% potrzebnej energii. Instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz domu to sposób na realne oszczędności w budżecie oraz niezależność od zewnętrznych dostaw prądu

Panele fotowoltaiczne instalujemy w województwie Małopolskim w takich miastach jak: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice oraz Zakopane.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Ogniwa fotowoltaiczne podnoszą wartość nieruchomości, a nadwyżki wyprodukowanej energii można odebrać z sieci lub sprzedać. Instalacja nie emituje zanieczyszczeń i pracuje cicho.

2. Co to net metering?

Net metering to wsparcie dla prosumentów, które polega na korzystnym rozliczeniu wyprodukowanego prądu wraz z energią z sieci zużytą w danym okresie rozliczeniowym.

3. Co to jest offset?

Offset pozwala wyrównać dane dotyczące oszczędności oraz wyprodukowanej energii elektrycznej.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Tak, od tego zależy jak dużą moc osiąga instalacja fotowoltaiczna, a im wyższa moc, tym lepsza sprawność paneli.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Pakiet obejmuje panele słoneczne, falownik (inwerter), zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy do montażu oraz potrzebne okablowanie.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Pakiet obejmuje panele słoneczne, falownik (inwerter), zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy do montażu oraz potrzebne okablowanie.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Optymalna wielkość instalacji to odpowiednio oszacowane zapotrzebowanie energetyczne obiektu oraz dobór mocy i liczby paneli.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Fotowoltaika jest dużo tańsza niż pięć lat temu, stając się przystępnym dla wielu rozwiązaniem. Warto skorzystać z programów wspierających mikroinstalacje, dzięki czemu odzyskasz część pieniędzy.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.