Fotowoltaika Tarnów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Tarnów

Jednym z największych współczesnych wyzwań zarówno dla mieszkańców, jak i firm z Tarnowa i okolic, ale też z innych regionów Polski, są szybko rosnące ceny energii. Czy w tej sytuacji pozostaje jedynie oczekiwanie z rozłożonymi rękami na kolejne podwyżki i płacenie coraz wyższych rachunków za energię? Na szczęście nie – z pomocą przychodzi fotowoltaika, której montaż zlecisz naszej firmie. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Tarnów

Obniż rachunki za prąd dzięki fotowoltaice

Rachunki za prąd są z roku na rok coraz wyższe zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Odczuwa to każdy w swoim portfelu, jednak najgorsze ma jeszcze nadejść – według analityków obecne wzrosty cen energii to dopiero początek podwyżek. Sposobem na skuteczną obronę przed nimi jest fotowoltaika – nowoczesna technologia powstała z myślą o wytwarzaniu energii wprost z promieniowania słonecznego. Dzięki niej płacisz niższe rachunki za prąd, ponieważ znacząco zmniejszasz jego zużycie z uwagi na własne, dodatkowe, darmowego źródło, z którego korzystasz. Jednak aby móc liczyć na optymalną wydajność, fotowoltaika w Małopolsce i w innych regionach kraju musi zostać prawidłowo i profesjonalnie zaprojektowana i zamontowana.

Jeśli poszukujesz w Tarnowie zespołu specjalistów, którzy zrealizują inwestycję w panele słoneczne w sposób skuteczny i fachowy, zapraszamy do współpracy. Doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika w teorii i praktyce, dzięki czemu pomagamy Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojego systemu słonecznego. Przed podjęciem prac przeprowadzamy precyzyjne obliczenia i analizy, na bazie których możemy określić optymalne parametry ogniw słonecznych. Dzięki temu tworzymy maksymalnie efektywne instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy – przeprowadzamy montaż zarówno na dachu, jak i na gruncie.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Efektywna i ekologiczna fotowoltaika na lata

Zdajemy sobie sprawę, że zależy Ci na bezpieczeństwie i wydajności działania paneli słonecznych, dlatego dobieramy tylko sprawdzone podzespoły i korzystamy z najwyższej jakości technologii. W ten sposób możemy tworzyć systemy niezawodne i wyróżniające się znakomitą wydajnością, które pokrywają ogromną większość zapotrzebowania energetycznego budynku. Efektem są niższe rachunki za prąd bez żadnego wysiłku – instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów działają bowiem całkowicie samodzielnie, a do tego ekologicznie.

Polecamy przedsiębiorstwom z Tarnowa inwestycję w ogniwa słoneczne na dachu czy gruncie, a nawet w znacznie bardziej rozbudowane farmy fotowoltaiczne, ponieważ to znakomita szansa na zbudowanie przewagi konkurencyjnej. Redukcja kosztów energii pozwala na obniżenie marży przy utrzymaniu zysków na jednakowym poziomie lub ich zwiększenie poprzez pozostawienie aktualnej marży. Wydatki na prąd stają się coraz istotniejszą pozycją w budżetach firmowych, dlatego ich optymalizacja poprzez montaż ogniw fotowoltaicznych jest ze wszech miar słuszną, perspektywiczną i zyskowną decyzją.

Pomoc w pozyskiwaniu dotacji na fotowoltaikę

Panele słoneczne się zdecydowanie opłacają pod względem finansowym, ponieważ działają przez co najmniej kilkanaście lat, a zwracają się w czasie krótszym niż 10 lat. Inwestycja jest tym bardziej wartościowa, gdy uwzględni się możliwość pozyskania dotacji i dofinansowania ze środków publicznych, np. z programu Mój Prąd w 2021 r. Mamy świadomość, że składanie wniosków, czytanie regulaminów i korespondowanie z instytucjami może być dla Ciebie problematyczne, dlatego wyręczamy Cię w tej kwestii. Możesz nam powierzyć zarówno sam projekt oraz montaż, jak i pośrednictwo w staraniach o dotację.

Jeśli więc poszukujesz w Tarnowie profesjonalnej ekipy, która od A do Z przeprowadzi inwestycję w panele fotowoltaiczne na gruncie lub dachu, w tym również w farmę fotowoltaiczną, skontaktuj się z nami i ustal szczegóły współpracy!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dlaczego panele fotowoltaiczne cieszą się obecnie tak dużą popularnością?

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się na rynku coraz większą popularnością i wynika to głównie z wielu zalet, które z całą pewnością są doskonale znane przez każdego klienta. Do zdecydowanie największej należy cena. Nasze panele fotowoltaiczne przede wszystkim w ogromnym stopniu obniżają cenę użytkowania domowych i firmowych odbiorników prądu lub, w przypadku instalacji typu off-grid, redukują ilość prądu pobieranego od dystrybutora energii nawet do zera. A to z kolei w ogromnym stopniu wpływa na koszt utrzymania każdego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego, w których to cena energii ma z reguły największy udział. Ma to duże znaczenie w przypadku pompy ciepła, która do generowania ciepła potrzebuje wyłącznie prądu.

Nie bez znaczenia jest oczywiście także fakt, że panele fotowoltaiczne zmniejszają ślad węglowy każdego człowieka oraz idący za tym wpływ jego działań na środowisko naturalne. Produkcja energii dostępnej u dystrybutora nie jest zbyt ekologiczna, zatem montaż instalacji fotowoltaicznej stanowi jej doskonałą alternatywę. Prosument wykorzystuje bowiem energię ze źródeł odnawialnych, w tym przypadku wprost ze słońca.

Instalacje fotowoltaiczne – czy są skomplikowane?

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest bardzo trudny i wynika to przede wszystkim z kwestii bezpieczeństwa. Urządzenia wchodzące w skład instalacji PV, w tym falowniki oraz pojedyncze ogniwa, muszą być zamocowane w taki sposób, aby nie było obaw względem ich zawalenia się bądź uszkodzenia. Jest to możliwe wyłącznie wtedy, gdy konstrukcja wsporcza jest przystosowana do ciężaru wszystkich podzespołów oraz ich wielkości i możliwości konstrukcyjnych. Równie dużym skomplikowaniem charakteryzują się także pojedyncze ogniwa fotowoltaiczne, w których dochodzi do zjawiska zmiany energii słonecznej w prąd stały. Co prawda z zewnątrz urządzenia te przykryte są szkłem, lecz to właśnie od jego jakości wytrzymałość całego zespołu na różne warunki atmosferyczne, w tym gradobicia czy intensywny wiatr.

Instalacje fotowoltaiczne w Tarnowie – szybko, korzystnie i profesjonalnie

W naszej firmie od początku istnienia stawiamy na odnawialne źródła energii, dlatego dopracowaliśmy naszą ofertę dosłownie do perfekcji. Obecnie realizujemy także dofinansowanie fotowoltaiki, dzięki czemu na jej zakup może sobie teraz pozwolić w zasadzie każdy, kto chce w pozytywny sposób wpłynąć na dobro całej planety, a przy okazji obniżyć ceny użytkowania domowych odbiorników prądu. Zadzwoń do nas lub napisz już dziś, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszych usług. Realizujemy profesjonalny montaż instalacji PV, projektujemy je ze zwróceniem szczególnej uwagi na wymagania danego gospodarstwa domowego lub siedziby firmy czy zakładu wytwórczego. Ponadto dzięki nam dofinansowanie fotowoltaiki jest w zasadzie pewne, oczywiście, jeśli aktualnie dostępne są rządowe programy umożliwiające uzyskanie gotówki.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.