Fotowoltaika Oleśnica

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Oleśnica

Coraz bardziej przeraża Cię wysokość rachunków za prąd? Niestety, mamy złe wieści – będzie tylko gorzej. Podwyżki cen energii elektrycznej są nieuniknione w najbliższych latach, choć już dzisiaj przecież drenują kieszenie milionów Polaków. Na szczęście istnieje skuteczny sposób na uchronienie się przed tym niekorzystnym zjawiskiem – inwestycja w fotowoltaikę, którą w Oleśnicy i okolicach przeprowadzisz z powodzeniem we współpracy z naszą firmą. Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Oleśnica

Fotowoltaika – recepta na tani prąd w czasach drożejącej energii

Na cenę energię wpływa mnóstwo czynników, które obecnie kształtują jej szybko rosnące stawki. Z roku na rok Polacy płacą dostawcom prądu coraz więcej, dlatego szukają różnych sposobów na zmniejszenie rachunków. Jednym z najlepszych jest fotowoltaika – system pozwalający na wytwarzanie prądu we własnym zakresie, bez pośredników, i to z darmowego źródła, bo takim jest Słońce. Co to oznacza dla Ciebie? Po prostu bezpłatną energię, produkowaną w sposób niezależny, której koszty są prawie zerowe. Jeśli zamierzasz zainwestować w instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy instytucji publicznej z Oleśnicy, zrealizujemy całą inwestycję na Twoje zlecenie.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz źródło taniego prądu w czasie, gdy staje się on coraz droższy. Fotowoltaika sprawia, że podwyżki Ciebie nie dotyczą – zamiast płacić więcej i więcej za energię inwestujesz we własne panele fotowoltaiczne. Jak pokazują nasze doświadczenia, opinie klientów i statystyki, amortyzacja trwa zaledwie 7-9 lat – po takim okresie przeważnie zwraca się koszt montażu ogniw fotowoltaicznych wraz z całym oprzyrządowaniem. Tymczasem działają one przez następnych kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat, produkując darmową energię ze Słońca. Inni płacą za prąd horrendalne sumy, a Ty się cieszysz praktycznie zerowymi rachunkami. Interesująca perspektywa? Jak najbardziej, tylko wymaga profesjonalnej realizacji.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalny projekt i montaż instalacji fotowoltaicznych

Realizowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla firm, domu, szkoły, szpitala czy urzędu w Oleśnicy znakomicie spełniają swoją rolę pod warunkiem, że zostały dobrane odpowiednio do danego budynku i wymagań jego użytkowników. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przykładamy szczególną wagę do projektu instalacji. Przeprowadzamy dokładne analizy i pomiary, na podstawie których precyzyjnie dobieramy parametry systemu fotowoltaicznego. Następnie wykonujemy montaż – doświadczeni instalatorzy przeprowadzają prace z naciskiem na bezpieczeństwo wszystkich połączeń, bezobsługowość działania i maksymalną odporność na czynniki zewnętrzne.

Po zakończeniu montażu sprawdzamy, jak działa fotowoltaika – jeśli wszystko jest w porządku, oddajemy ją do użytku. Realizujemy inwestycję w ogniwa słoneczne w sposób kompleksowy, na każdym jej etapie, dlatego oszczędzasz czas i możesz zapomnieć o poszukiwaniu innych ekip. Nasze usługi obejmują także pozyskiwanie dofinansowań, które w 2021 r. są dostępne dzięki dotacjom zarówno rządowym, jak i lokalnym. Które z nich wybrać? Jak wypełnić wniosek? A może zdecydować się na kredyt na fotowoltaikę? Prawidłowe odpowiedzi na te pytania znajdziesz we współpracy z naszą firmą!

Jeżeli więc zastanawiasz się, do kogo się zgłosić, żeby zlecić wykonanie paneli słonecznych na dachu lub gruncie, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Przekonaj się, że fotowoltaika w Dolnośląskiem, m.in. w Oleśnicy, to najlepsza recepta na tani prąd przez następne lata.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.