Fotowoltaika Podlaskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Podlaskie

Zapomnij o wysokich rachunkach

Fotowoltaika w województwie podlaskim to sposób na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców prądu, którzy stale podnoszą ceny za energię elektryczną. Własne panele pozwalają zapomnieć o wysokich rachunkach przychodzących co miesiąc, a przy okazji nie szkodzą środowisku.

Sprawdź korzyści
Podlaskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego my?

Na pierwszym miejscu stawiamy kompleksową obsługę klienta, w tym profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w województwie podlaskim. Pomagamy również ubiegać się o dotację na fotowoltaikę w ramach rządowego programu Mój Prąd, dzięki czemu dodatkowo obniżysz koszty inwestycji.

Oszczędność

Żyjemy w czasach, kiedy na każdym kroku trzeba szukać oszczędności. Fotowoltaika w województwie podlaskim jest w stanie pokryć większość zapotrzebowania energetycznego w gospodarstwach domowych i przedsiębiorstwach. Korzystając z energii słonecznej, ponosisz wyłącznie koszty stałe za dystrybucję i korzystanie z lokalnej sieci.

Gwarancja

Żywotność standardowych paneli fotowoltaicznych wynosi 25 lat, natomiast fotowoltaika lepszej jakości funkcjonuje sprawnie nawet do 40 lat. Po upływie tego czasu moc ogniw powinna wynosić nie mniej niż 80%, co sprawia, że jest to długofalowa inwestycja.

Niezależność

Mieszkańcom Podlasia, którzy cenią sobie niezależność, polecamy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla domu. Takie rozwiązanie pozwala uniezależnić się od stale rosnących cen energii elektrycznej – na rachunkach widoczne będą jedynie stałe opłaty za dystrybucję oraz korzystanie z sieci.

Dofinansowanie

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowaniem instytucji rządowych, dlatego nie warto czekać z inwestycją w województwie podlaskim. Pomagamy otrzymać dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych w ramach programu Mój Prąd, dzięki któremu otrzymasz zwrot części poniesionych kosztów.

Środowisko

Ze względu na wysoką emisję CO₂, standardowa produkcja energii elektrycznej ma negatywny wpływ na środowisko. Panele fotowoltaiczne wytwarzają czysty prąd, bez konieczności użycia ogromnych ilości wody. Ogniwa nie generują szkodliwego dla zwierząt i ludzi hałasu oraz przez 25 lat swojej pracy nie wytwarzają odpadów. Inwestycja w fotowoltaikę w województwie podlaskim to decyzja o przyszłości Twoich najbliższych.

Podlaskie
#inteligentnaenergia

Energia prosto ze słońca

Przekonaj się, jak działa fotowoltaika na co dzień i poznaj korzyści, jakie daje własna instalacja. Przy naszym wsparciu możesz wyprodukować nawet do 90% niezbędnej energii elektrycznej prosto ze słońca. Dzięki temu w mniejszym stopniu odczujesz stale rosnące koszty życia oraz zyskasz bezpieczeństwo energetyczne. 

Montujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz gospodarstw domowych w takich miastach jak: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka oraz Łapy. Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży paneli, dlatego pomagamy uzyskać dofinansowanie – zależy nam na tym, by każdy miał dostęp do energii prosto ze słońca.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Obecnie fotowoltaika jest tańsza niż jeszcze pięć lat temu, a sama instalacja pokrywa większość zapotrzebowania energetycznego oraz jest bezpieczna dla środowiska.

2. Co to net metering?

Net metering polega na rozliczeniu różnicy między prądem pobieranym z sieci, a ilością energii do niej przekazanej. Zasady określa prawo energetyczne.

3. Co to jest offset?

Offset przywraca parametry, które zeszły poniżej wcześniej ustalonego progu, tym samym zapewniając bezpieczeństwo całej instalacji.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Od jakości ogniw fotowoltaicznych zależy moc, jaką jest w stanie osiągnąć cała instalacja, dlatego zdecydowanie nie warto oszczędzać na panelach.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Standardowy zestaw powinien zawierać falownik (inwerter), panele słoneczne, zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy do montażu oraz potrzebne okablowanie.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Ogniwa fotowoltaiczne są rozwiązaniem całorocznym, ale jednak wydajność paneli jest najwyższa w słoneczne dni. Zimą wykorzystuje się nadwyżki zgromadzone latem lub prąd sieciowy.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Na rozmiar instalacji fotowoltaicznej wpływa szacowane zapotrzebowanie energetyczne oraz moc paneli. Podczas darmowych konsultacji wspólnie ustalimy optymalną wielkość inwestycji.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Na cenę fotowoltaiki na Podlasiu składa się kilka czynników, w tym rozmiar instalacji oraz rodzaj dobranych komponentów. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.