Fotowoltaika Suwałki

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Suwałki

Zastanawiasz się, co zyskasz, instalując panele fotowoltaiczne? Niezależność energetyczna, neutralność klimatyczna, brak problematycznych przerw w dostawach z centralnej sieci i – co najważniejsze w obliczu rosnących cen energii – ogromne oszczędności finansowe. Jeśli przekonują Cię te argumenty i poszukujesz wykonawcy, który zajmie się realizacją zlecenia w Suwałkach lub w okolicy, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość, solidne komponenty, kompleksową opiekę i atrakcyjne ceny.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Suwałki

Montaż paneli fotowoltaicznych w Suwałkach – ekologia i oszczędność

W przestrzeni publicznej coraz częściej podnoszone są kwestie związane z ekologią i odnawialnymi źródłami energii, co w obliczu postępujących zmian klimatycznych nie jest niczym dziwnym. Proekologiczne zachowania promowane są przez rozmaite organizacje i polityków, ale nie tylko ich apele zachęcają obywateli mieszkających w Polsce i Suwałkach do montażu fotowoltaiki. Równie ważnym powodem, który sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zieloną energię produkowaną przez ogniwa fotowoltaiczne, są odczuwalnie rosnące ceny za prąd. Jeżeli i Ty nie możesz pogodzić się z coraz większymi rachunkami za energię, zastanów się nad instalacją systemu fotowoltaicznego, dzięki któremu uniezależnić się od cenowego dyktatu dostawców i elektrowni, a ponadto przysłużysz się środowisku naturalnemu.

Kolejnym powodem, dla którego warto zdecydować się na panele słoneczne, jest ich cena. Rozwój branży sprawił, że koszty instalacji fotowoltaicznej stały się niższe niż jeszcze kilka lat temu, w związku z czym na montaż może pozwolić sobie więcej mieszkańców Suwałk. Naprzeciw potrzebom obywateli wyszły także władze rządowe, oferując korzystne dotacje do fotowoltaiki. Uzyskanie dopłaty na instalacje fotowoltaiczne dla domu jeszcze wyraźniej obniża ostateczną cenę całej inwestycji. Jeśli zniechęca Cię ilość formalności i spraw, które trzeba załatwić, żeby otrzymać dofinansowanie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Jesteśmy firmą oferującą naprawdę kompleksowe usługi, które obejmują nie tylko sprzedaż i montaż ogniw fotowoltaicznych, ale i profesjonalne doradztwo oraz pośrednictwo w pozyskiwaniu dotacji. Nie musisz więc wiedzieć, jak działa fotowoltaika ani jak postępować na konkretnych etapach realizacji zlecenia. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika w Suwałkach – kompleksowe usługi profesjonalistów

Oprócz usług świadczonych klientom indywidualnym wykonujemy również instalacje fotowoltaiczne dla firm. Na tak zaawansowane działania pozwala nam zdobyte doświadczenie, wiedza i specjalistyczne umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie profesjonalnie dobrać rozwiązania technologiczne i rodzaj ogniw fotowoltaicznych niezależnie od tego, czy mają być zamontowane na dachu, czy na gruncie. Efektem popularyzowania ekologicznych wartości jest fakt, że fotowoltaika na Podlasiu cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gdyż oferuje zainteresowanym szereg nieocenionych korzyści. Widoczne jest to także w biznesie – firmy bardzo chętnie decydują się na nowoczesne i neutralne klimatycznie rozwiązania, ponieważ wiedzą, że fotowoltaika to nie tylko bieżące oszczędności finansowe, ale po prostu przyszłość.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – czy są niezbędne we współczesnym świecie?

Warto wiedzieć, że panele fotowoltaiczne cechują się nie bez powodu coraz większą popularnością, i to zarówno wśród osób prywatnych, jak i właścicieli dużych i mniejszych firm. Doskonale o tym wiemy jako marka Polenergia, dlatego od lat zwiększamy nasze doświadczenie oraz wiedzę, dzięki czemu jesteśmy obecnie jedną z największych firm realizujących instalacje fotowoltaiczne w kraju. Dlaczego instalacje zyskują na popularności? No cóż, powodów jest bardzo wiele, lecz większość z nich tak naprawdę sprowadza się jedynie do kosztów. Rosnąca cena korzystania z sieci energetycznej oraz częste zaniki napięcia czy też błędy wynikające z przestarzałej, nadszarpniętej zębem czasu infrastruktury sprawia, że warto szukać alternatywy. W firmie Polenergia możesz zdecydować się na panele fotowoltaiczne – urządzenia, które generują prąd na podstawie padania promieni słonecznych na ich powierzchnię. Wytwarza się tak zwane zjawisko fotowoltaiczne, które to – dzięki inwerterom – generuje prąd zmienny, którym można zasilić praktycznie wszystkie urządzenia na prąd i odbiorniki. Obecnie instalacja fotowoltaiczna to przymus i to zarówno w firmie, jak i w domu.

Instalacje fotowoltaiczne – zalety dla osób prywatnych

Instalacje fotowoltaiczne w mieście Suwałki wybierają przede wszystkim osoby prywatne, które chcą być na czasie ze współczesną technologią oraz, co być może jest najważniejsze, obniżyć koszty związane z codzienną eksploatacją swoich domowych urządzeń. Przede wszystkim instalacja PV to przyszłość – teraz taka, na którą stać coraz więcej osób.

Za jej pomocą można z łatwością uniezależnić się od dostaw prądu z sieci energetycznej, przynajmniej w części. Dzięki temu obniża się cena użytkowania domowych odbiorników prądu, w tym np. prądożernych pomp ciepła czy systemów klimatyzacji, jak i tych mniej prądożernych, takich jak sprzęt AGD i RTV. Mimo że urządzenia te pobierają niewiele energii w ujęciu jednostkowym, to masowo bardzo mocno wpływają na miesięczną wartość rachunku za energię.

Kolejną zaletą nie do przecenienia jest uniezależnienie się także od jakości prądu oraz stanu infrastruktury. Prąd, przy odpowiedniej pogodzie i warunkach zewnętrznych, generujesz samodzielnie na podstawie działających paneli fotowoltaicznych, zawsze zgodnie ze specyfikacją systemu.

Instalacja fotowoltaiczna – atuty dla firmy

Instalacje PV są doskonałym wyborem również dla właścicieli mniejszych czy większych działalności gospodarczych. Prąd w niektórych gałęziach współczesnej gospodarki ma decydujący wpływ na cenę ostateczną wybranych produktów, które przez koszt energii elektrycznej mogą być na tyle wysokie, że zahamują dalszy rozwój. Widać to w przypadku np. krajowych firm, które konkurują z markami z zagranicy, które przez fotowoltaikę obniżyły swoje koszty bieżące na tyle nisko, że Polski kapitał mimo usilnych prób nie będzie w stanie stać się konkurencją godną uwagi. Warto zatem poświęcić nieco funduszy firmowych oraz czasu na rzecz zaplanowania oraz wdrożenia instalacji fotowoltaicznej, która dzięki obniżeniu kosztów bieżących każdej firmy jest w stanie zwiększyć jej rentowność, oczywiście pośrednio.

Wykorzystuj energię elektryczną świadomie

W naszej firmie energia elektryczna nie ma żadnych tajemnic, podobnie jak kwestia montażu paneli fotowoltaicznych oraz ich bieżącej obsługi. Współpracując z Polenergia możesz liczyć na profesjonalne podejście, przyjazną atmosferę, doskonałe warunki cenowe oraz wiele możliwości personalizowania wybranych usług. Jako jedna z niewielu firm na krajowym rynku, dajemy naszym klientom duży wpływ na rezultat końcowy, dzięki czemu każdy z pewnością spełni wszelkie ich oczekiwania. A dla nas zadowolenie kontrahentów jest bardzo istotne, dlatego staramy się co roku poprawiać jakość naszych usług, ich kompletność oraz bezpieczeństwo. Skontaktuj się z nami czym prędzej – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo i telefonicznie, również na te, które cechują się szczególnie dużym poziomem skomplikowania.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.