Fotowoltaika Ostrów Wielkopolski

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ostrów Wielkopolski

Podobnie jak miliony Polaków, prawdopodobnie odczuwasz skutki szybko rosnącej inflacji, która jest efektem m.in. szybujących cen prądu. Jak im przeciwdziałać? Skutecznym narzędziem umożliwiającym obniżenie rachunków za elektryczność jest fotowoltaika. Jeśli chcesz zlecić jej montaż w swoim domu lub firmie w Ostrowie Wielkopolskim bądź w okolicach, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ostrów Wielkopolski

Projekt i montaż instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm i instytucji

Boom na instalacje fotowoltaiczne jest faktem. Fotowoltaika z roku na roku staje się coraz popularniejsza. Setki tysięcy gospodarstw domowych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych w całej Polsce czerpią wymierne profity z systemów, które pozwalają na produkcję prądu z darmowego źródła – Słońca – i dzięki temu redukują zużycie drogiej energii pochodzącej z sieci publicznej. Korzystając z własnego, wytworzonego przez siebie prądu, za który się nie płaci, można obniżyć rachunki od zakładu energetycznego o ponad 90%! Wymaga to jednak maksymalnie efektywnego, a co za tym idzie, profesjonalnie zaprojektowanego i fachowo zamontowanego systemu. Na taki rezultat możesz liczyć w ramach współpracy z Polenergia Fotowoltaika.

Naszym celem jest zaopatrzenie Twojego domu, przedsiębiorstwa, gospodarstwa rolnego lub innej nieruchomości w panele słoneczne ściśle dopasowane do Twojego zapotrzebowania oraz charakterystyki budynku. Realizujemy wszelkiego rodzaju instalacje fotowoltaiczne dla firm, osób indywidualnych i klientów instytucjonalnych – projektujemy i zakładamy zarówno małe zestawy fotowoltaiczne, jak i rozbudowane farmy słoneczne. Dobieramy urządzenia i elementy systemu, precyzyjnie określamy ich parametry, a następnie przeprowadzamy montaż. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, bo wiemy, jak działa fotowoltaika i zdajemy sobie sprawę, że stworzenie wydajnej, bezpiecznej i trwałej konstrukcji wymaga rzetelności i dokładności.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wydajne i bezpieczne instalacje fotowoltaiczne

Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla domu i firm z Ostrowa Wielkopolskiego jako inwestycja zwracają się w ciągu zaledwie kilku lat, podczas gdy ich żywotność wynosi kilkanaście, a często więcej niż 20 lat. To oznacza, że nawet przez ponad dekadę uzyskujesz dostęp do darmowej energii elektrycznej, którą wytwarzasz we własnym zakresie. Podczas gdy inni płacą coraz więcej za prąd, Ciebie to nie dotyczy, bo korzystasz z paneli słonecznych o optymalnych parametrach i najwyższej możliwej wydajności działania.

Jeśli interesuje Cię dofinansowanie do ogniw słonecznych, nasz zespół może Ci pomóc w jego otrzymaniu. W Twoim imieniu zajmujemy się kompleksowym pozyskaniem dotacji z państwowych środków. Zapomnij o skomplikowanych formalnościach, wnioskach i złożonej dokumentacji – zleć nam wszystkie niezbędne procedury i spokojnie oczekuj na akceptację podania oraz przelew dodatkowych pieniędzy na realizację inwestycji. Fotowoltaika w Wielkopolsce może być dzięki temu tańsza nawet o kilkadziesiąt procent! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna, efektywna i bezobsługowa instalacja fotowoltaiczna.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Gdzie zlecić panele fotowoltaiczne?

Instalacja fotowoltaiczna aktualnie nie wywołuje już tak dużego zdziwienia, jak jeszcze do niedawna. Charakterystyczne, ciemne panele słoneczne pojawiają się w prywatnych domach zdecydowanie częściej niż jeszcze kilka lat temu, co wynika z coraz większej świadomości ludzi na temat zalet płynących z ich zastosowania. Osoby prywatne oraz przedsiębiorcy wiedzą bowiem, że montaż instalacji fotowoltaicznej:

  • Zmniejsza wpływ na środowisko naturalne – energię elektryczną w Polsce pozyskuje się głównie wskutek spalania węgla, czyli jednego z niewielu nieodnawialnych źródeł energii elektrycznej, które charakteryzuje się wysoce nieekologicznym procesem spalania. Warto to wiedzieć, podłączając swoje odbiorniki elektryczne do gniazdka bez instalacji PV. Panele fotowoltaiczne w Ostrowie Wielkopolskim zmniejszają ślad węglowy każdej osoby wykorzystującej pochodzącą z nich energię do zasilania różnych urządzeń, w tym pralek, lodówek, a nawet bardziej prądożernych instalacji, takich jak pompy ciepła.
  • Zwiększa stabilność energetyczną – klienci, w tym konsumenci oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą doskonale wiedzą, że ceny energii oraz jej dostępność są w zasadzie nieprzewidywalne. W efekcie prowadzi np. do braku możliwości zaplanowania budżetu na kolejne lata, co z kolei ma szczególnie zły wpływ na firmowe finanse.
  • Zwiększa rozpoznawalność firmy na tle innych – warto mieć na uwadze fakt, że instalacje PV umożliwiają osiągnięcie doskonałego wizerunku wśród kontrahentów, dlatego też punkt ten dotyczy głównie przedsiębiorców. Ludzie, którzy zwracają uwagę na kwestię ekologii, chętniej kupują przedmioty firm, które do ich produkcji wykorzystują nowoczesne panele PV. Warto umieścić informację o ich montażu na swoich profilach w mediach społecznościowych, a także na ulotkach oraz w katalogach produktów.

Czy panele fotowoltaiczne naszej firmy są wytrzymałe?

Wielu osobom charakterystyczne, błyszczące powierzchnie szklane kojarzą się z kruchością oraz łatwością zniszczenia, podczas gdy tak naprawdę jest zgoła odwrotnie – panele są odporne na większość uszkodzeń typowo eksploatacyjnych, takich jak działanie na ich powierzchnię niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. deszczu, śniegu czy gradobicia. Dla klientów mieszkających w Ostrowie Wielkopolskim przygotowaliśmy ofertę najwyższej klasy urządzeń – również tych o znacznie podwyższonej odporności na użytkowanie.

Kwestia wytrzymałości podobnie wygląda w zakresie inwerterów. Podzespoły te są w zasadzie wieczne, gdyż służą głównie do zamiany prądu stałego w zmienny, którym można zasilić domowe odbiorniki prądu. Inne elementy instalacji, w tym konstrukcje wsporcze czy regulatory są tak samo wytrzymałe. W rezultacie można je uznać za odporne na większość warunków panujących w naszej szerokości geograficznej.

Instalacja fotowoltaiczna – to się opłaca!

Instalacje PV są coraz bardziej opłacalne. Wraz z ich popularnością rośnie zainteresowanie ich wdrożeniem do swojego domu, spada z kolei cena, przez którą obecnie na własną fotowoltaikę może sobie pozwolić coraz więcej osób — nawet takich, które jeszcze do niedawna oceniały instalację jako zbędny wydatek.

Instalacje są coraz tańsze także poprzez coraz większą konkurencję na rynku, lecz także ze względu na coraz lepiej dopracowane podzespoły, produkowane na nowoczesnych i zautomatyzowanych liniach na całym świecie.

Koniecznie skorzystaj z naszej wiedzy i skontaktuj się z nami w celu ustalenia dalszych szczegółów współpracy, która to – jesteśmy przekonani – okaże się owocna w szczególności dla inwestora.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.