Fotowoltaika
dla domu jednorodzinnego

Przekonaj się, jaką zmianą będzie fotowoltaika dla domu, w którym mieszkasz z najbliższymi – zacznij oszczędzać wraz z podłączeniem instalacji.
Poznaj naszą ofertę

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Sprawdź
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę dla domu od Polenergia?

Kompleksowość

Fotowoltaika w domu daje niezależność – my natomiast kompleksowo pomagamy klientom wdrożyć to nowe dla nich rozwiązanie. Odpowiadamy nie tylko za montaż, ale również konsultacje merytoryczne czy analizę zapotrzebowania energetycznego, która umożliwia dobór instalacji fotowoltaicznej.

Technologia

Bezpieczna fotowoltaika to dla domu nowe możliwości, ale do tego są niezbędne certyfikowane komponenty. W Polenergia stosujemy wyłącznie elementy producentów uznanych w branży PV, do których należą m.in. SolarEdge, Risen, Jinko oraz Sungrow. To podstawa dla sprawnie funkcjonującej fotowoltaiki.

Gwarancja

Fotowoltaika dla domu to inwestycja na co najmniej 25 lat, a w przypadku wysokiej klasy paneli słonecznych gwarancja wynosi nawet 40 lat. Wybierając naszą firmę, masz pewność uzysku energetycznego przez naprawdę długi czas. Dzięki temu fotowoltaika do domu jednorodzinnego jest opłacalną inwestycją.

Bezpieczeństwo

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo, dlatego fotowoltaika dla domu jednorodzinnego jest montowana przez wykwalifikowanych instalatorów. Jakość instalacji jest weryfikowana pod kątem 50 rygorystycznych punktów zarówno podczas montażu, jak i audytu powykonawczego.

Oszczędność

Przekonaj się, że koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego zwraca się już po około siedmiu latach. Inwestycja zapewnia realne oszczędności – sprawna fotowoltaika oznacza rachunki za prąd niższe o 90% i niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej.

Doświadczenie

Dbamy o to, by fotowoltaika w domu jednorodzinnym nie była dla Ciebie czarną magią. Jako jedyna firma fotowoltaiczna w Polsce współpracujemy z SGGW. Dzięki temu powstało laboratorium fotowoltaiczne, w którym studenci oraz instalatorzy podnoszą swoje kwalifikacje – Ty z tej wiedzy możesz skorzystać.

Polenergia

Pokazujemy naszym klientom, że instalacja fotowoltaiczna to dla domu jednorodzinnego cena, którą warto zapłacić za niezależność od lokalnej sieci dystrybucji. Jednocześnie dbamy o jakość każdego projektu, dlatego współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami w branży.

Określamy również realne zapotrzebowanie energetyczne, dzięki czemu domowa instalacja fotowoltaiczna posiada optymalną dla danego gospodarstwa moc, tym samym wydajnie pracując. Z naszą pomocą w całej Polsce tysiące zadowolonych klientów samodzielnie produkuje energię elektryczną.

Policz,
ile zyskasz

Przekonaj się, jakie oszczędności oznaczają panele fotowoltaiczne dla Twojego domu jednorodzinnego. Uwzględniając w naszym kalkulatorze m.in. moc instalacji, jesteś w stanie obliczyć, ile dzięki niej zyskasz.

Miesięczny rachunek za prąd:

0 zł

1zł
1500zł
Najlepiej dopasowana instalacja:
Wielkość instalacji
0.0 kWp
Roczna produkcja
0.0 kWh
Koszt brutto
od 42 594 zł
Oszczędność przez 25 lat
42 594 zł

Dotacja i ulga
termomodernizacyjna

Decydując się na panele fotowoltaiczne do domu, nie musisz ponosić wszystkich kosztów samodzielnie. Istnieje wiele programów, w tym rządowa inicjatywa Mój Prąd, w ramach których warto ubiegać się o dofinansowanie. Dzięki temu fotowoltaika jest dostępna niezależnie od dochodów, a Twój dom jednorodzinny może uniknąć rosnących opłat za energię elektryczną. Pozwól nam zadbać o dobór instalacji fotowoltaicznej dla Twojego domu!

Dowiedz się więcej