Fotowoltaika Olkusz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Olkusz

Drożejący prąd to jedna z największych bolączek finansowych milionów Polaków. Niestety, wszystko wskazuje na to, że będzie tylko gorzej, tzn. ceny energii będą tylko wzrastać. Nie masz na to wpływu, jednak możesz uniknąć podwyżek elektryczności. W jaki sposób? Odpowiedź stanowi fotowoltaika. Jeśli chcesz ją zamontować również u siebie na dachu budynku lub na gruncie w Olkuszu, zrealizujemy dla Ciebie wszystkie prace.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Olkusz

Profesjonalny montaż warunkiem wydajności fotowoltaiki

Założenie paneli fotowoltaicznych to poważna decyzja, choćby z uwagi na koszt związany z jej realizacją, dlatego zdecydowanie warto mieć w tym zakresie wsparcie doświadczonych specjalistów. Fachowcy, którzy wykonali liczne, działające przez długie lata instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego, posiadają niezbędne kompetencje pozwalające na założenie paneli szybko, bezpiecznie i profesjonalnie. Jeśli poszukujesz właśnie takich osób w Olkuszu, nasz zespół spełni Twoje wymagania. Wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju instalacje fotowoltaiczne dla firm, budynków mieszkalnych czy gospodarstw rolnych.

Koszt montażu i cena zakupu paneli słonecznych sprawiają, że nawet najmniejsze błędy na etapie ich zakładania mogą prowadzić do daleko idących, negatywnych konsekwencji. Chcesz uniknąć takiego ryzyka i zyskać gwarancję, że Twoje moduły będą pracowały w sposób optymalny, z maksymalną wydajnością? W takim razie zleć ich montaż Polenergia Fotowoltaika. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak działa fotowoltaika – nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Wykonaliśmy już tysiące instalacji, więc z powodzeniem zrealizujemy także Twoją. Szybko, kompleksowo, profesjonalnie i na korzystnych warunkach, dlatego zachęcamy do współpracy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fachowy montaż fotowoltaiki od projektu do uruchomienia

Na zlecenie klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych z Olkusza i okolic zakładamy małe i duże zestawy fotowoltaiczne, w tym także rozbudowane farmy fotowoltaiczne składające się z setek modułów o potężnej mocy. Realizujemy inwestycję w sposób całościowy, od samego projektu do uruchomienia instalacji, dlatego nie potrzebujesz nikogo więcej w tym zakresie. Fachowcy z Polenergia Fotowoltaika zajmują się wszystko, co konieczne, a nawet więcej – poza projektowaniem, montażem i uruchomieniem paneli słonecznych oferujemy bowiem także pośrednictwo w pozyskiwaniu dotacji.

Dofinansowanie, np. z programu Mój Prąd w 2021 r., sprawia, że fotowoltaika w Małopolsce staje się o wiele tańsza. Problemem dla wielu klientów jest natomiast wypełnianie wniosków, zbieranie dokumentacji i spełnienie formalności wymaganych w ramach poszczególnych programów. Zdajemy sobie sprawę, że to niełatwe zadanie, dlatego jeśli chcesz, możemy Cię w nim wyręczyć. Specjalizujemy się także w wyborze i pozyskiwaniu preferencyjnych kredytów na panele słoneczne. Jeżeli więc interesuje Cię fotowoltaika w Olkuszu lub okolicach i szukasz zespołu profesjonalistów, którym powierzysz jej wykonanie na dachu budynku lub na gruncie Twojej nieruchomości, po prostu skontaktuj się z nami!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.