Fotowoltaika Śląsk

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Śląskie

Oszczędzaj na co dzień

Fotowoltaika to rozwiązanie całoroczne, z którego z powodzeniem mogą skorzystać mieszkańcy i przedsiębiorcy ze Śląska. Własna instalacja zapewnia oszczędności poprzez niższe rachunki za prąd, jednocześnie będąc neutralna dla środowiska naturalnego. Przekonaj się, jak działa fotowoltaika w praktyce!

Sprawdź korzyści
Śląskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki
Dlaczego my?

Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalną obsługę klienta, dlatego zapewniamy solidnie wykonany montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Śląska oraz wsparcie przy ubieganiu się o dotacje na fotowoltaikę. Zespół doradców pomoże Ci dobrać optymalny rozmiar instalacji, która będzie sprawnie służyć przez kolejne 25 lat.

Oszczędność

Tworzymy instalacje fotowoltaiczne na Śląsku, ponieważ jest to skuteczny sposób na wyprodukowanie w 100% darmowego prądu. Jedyne opłaty, które należy uwzględnić w budżecie, dotyczą dystrybucji oraz korzystania z sieci. Wykorzystaj dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd, a zyskasz dodatkowo zwrot części poniesionych kosztów. Przede wszystkim jednak panele fotowoltaiczne na Śląsku obniżają wydatki na energię elektryczną


Gwarancja

Instalacje fotowoltaiczne dla domu oraz firm wyróżnia sprawność przez 25 lat – po upływie tego czasu moc paneli będzie nie mniejsza niż 80%. Ogniwa lepszej jakości zachowują żywotność nawet do 40 lat, co sprawia, że jest to długofalowa inwestycja. Oprócz tego zapewniamy gwarancję producenta na wykorzystywane przez nas komponenty.

Niezależność

Z naszą pomocą przekonasz się, że fotowoltaika zapewnia mieszkańcom Śląska niezależność energetyczną, której próżno szukać u zewnętrznych dostawców. Własnepanele są w stanie pokryć nawet 90% Twojego zapotrzebowania na prąd, a nadwyżki możesz wykorzystać w nocy oraz w miesiącach o mniejszym uzysku. Sama instalacja jest w zasadzie bezobsługowa i nie generuje uciążliwych kosztów utrzymania.

Dofinansowanie

Dzisiaj, kiedy zainteresowanie panelami słonecznymi jest tak duże, nie musisz samodzielnie opłacać inwestycji na Śląsku. Warto ubiegać się o dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych w ramach jednego z licznych programów przygotowanych przez rząd oraz inne instytucje. My pomagamy uzyskać dotacje z rządowej inicjatywy Mój Prąd.

Środowisko

Dla wielu z nas istotna stała się kwestia ochrony środowiska. Ogniwa fotowoltaiczne stanowią inwestycję w przyszłość Twoich najbliższych. Instalacja nie emituje do atmosfery szkodliwego CO₂, nie wytwarza szkodliwego dla zwierząt i ludzi hałasu oraz nie generuje niepotrzebnych odpadów. Nie wymaga również doprowadzania wody, co sprawia, że energia pozyskiwana z paneli jest neutralna dla środowiska.

Śląskie
#inteligentnaenergia

Czysta energia dla każdego

Instalacje fotowoltaiczna dla firm oraz gospodarstw domowych stanowią odpowiedź na rosnące koszty życia, w tym wysokie rachunki za prąd. Proponujemy najlepsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu instalacja będzie w pełni sprawna, a Ty będziesz cieszyć się niezależnością energetyczną. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad pięć tysięcy projektów, które skutecznie pokrywają zapotrzebowanie na prąd. 

Przeprowadzamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych między innymi w takich miastach na Śląsku jak: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik oraz Tychy. Tym samym zapewniamy dostęp do energii elektrycznej w wielu domach i firmach, które szukają sposobu na realne oszczędności.

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne cieszą się coraz większą popularnością?

Instalacje fotowoltaiczne z roku na rok zyskują na popularności, wraz z którą rośnie także zapotrzebowanie względem nowoczesnych rozwiązań na miarę wymagań współczesnych klientów. Wszyscy poszukują, czasami dość bezskutecznie, sposobu obniżenia kosztów za montaż instalacji fotowoltaicznych, przy zachowaniu najwyższej klasy usług. Jak się okazuje, te dwa zagadnienia da się połączyć.
W naszej firmie udowadniamy od początku naszej działalności, że instalacje fotowoltaiczne w Śląsku mogą być dostępne na dosłownie każdą kieszeń, zakładając oczywiście, że wybierzesz markę z odpowiednio dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz doświadczeniem. Dla naszej firmy zagadnienie paneli fotowoltaicznych nie ma żadnych tajemnic, co jest wynikiem przede wszystkim wielu dotychczasowych współprac zakończonych pełnym sukcesem. Czasami zupełnie nieprzewidywalnym – zajmowaliśmy się niejednokrotnie montażem instalacji fotowoltaicznej w wymagających miejscach, które nie dawały zbyt wiele pola do manewru.

Dobre panele fotowoltaiczne – czyli jakie?

W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość używanych podzespołów i jest to jedna z wielu zalet współpracy właśnie z nami. Decydując się na fotowoltaikę w Śląsku, weź pod uwagę jakość samych paneli. Stawiamy wyłącznie na te, które będą w stanie zapewnić wiele lat intensywnej eksploatacji, będą w pełni odporne na standardowe warunki użytkowania i nie staną się bezużyteczne już po kilku latach. Pojedyncze panele składają się z szyby, folii, fotoogniw polikrystalicznych oraz przewodów ze złączami solarnymi. Niezbędnym elementem jest także rama oraz element podłączeniowy.
Dla naszej marki fotowoltaika w Śląsku nie ma żadnych tajemnic, dlatego pracujemy wyłącznie na sprawdzonych narzędziach, a podczas naszej pracy wykorzystujemy zdobywaną od lat wiedzę. Nasi instalatorzy pracują zgodnie z obecnymi wymaganiami względem instalacji fotowoltaicznych – wszyscy są przeszkoleni i doskonale znają się na technologii używanej w PV.

Jakie są największe zalety współczesnych paneli fotowoltaicznych?

Fotowoltaika w Śląsku ma wiele zalet, które z pewnością zna każdy ich użytkownik. Należy do nich oszczędność, marginalna ilość zabiegów konserwacyjnych i serwisowych, wysoka trwałość liczona w wielu dekadach, a także możliwość uniezależnienia się od cen prądu oraz szansa zmniejszenia wpływu rosnących cen za kilowatogodzinę na kondycję finansową danego gospodarstwa domowego.

Czy montaż instalacji fotowoltaicznej jest skomplikowany?

Zdecydowanie tak. Stworzenie odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej jest bardzo trudny. Monter musi precyzyjnie przemyśleć konstrukcję wsporczą i stworzyć taką, która będzie w stanie utrzymać cały ciężar paneli fotowoltaicznych w wybranym miejscu, np. na dachu. Liczy się także precyzyjne wybranie miejsca instalacji falownika, aby ten nie był narażony na działanie szczególnie niekorzystnych warunków atmosferycznych. W naszej firmie nie ma miejsca na półśrodki – oferujemy pełne wsparcie i odpowiedź na każde pytanie związane z naszymi usługami.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Fotowoltaika w województwie śląskim to bezpieczna finansowo inwestycja, która przynosi niższe rachunki oraz niezależność energetyczną. Jednocześnie jest rozwiązaniem neutralnym dla środowiska.

2. Co to net metering?

Net metering, na podstawie prawa energetycznego, umożliwia rozliczenie różnicy między prądem przekazanym do sieci, a ilością energii z niej pozyskanej.

3. Co to jest offset?

Funkcja offset odpowiada za przywrócenie parametrów do określonego na początku progu, chroniąc tym samym panele fotowoltaiczne.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Nie warto oszczędzać na jakości komponentów, ponieważ jakość panelu fotowoltaicznego przekłada się na sprawność całej instalacji.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Panele słoneczne, inwerter (falownik), zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy oraz okablowanie potrzebne do montażu – to są elementy standardowego zestawu.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Fotowoltaika produkuje energię przez cały rok, ale zimą wydajność paneli jest obniżona. W tym czasie wykorzystywane są nadwyżki zgromadzone latem lub prąd z lokalnej sieci.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Optymalną wielkość instalacji ustalamy z klientami podczas bezpłatnych konsultacji, ponieważ zależy ona od zapotrzebowania energetycznego, mocy paneli oraz podłoża do montażu.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Ostateczna cena fotowoltaiki zależy od rozmiaru instalacji, jakości wybranych przez klienta komponentów oraz rodzaju pokrycia dachu, dlatego koszt ustalany jest indywidualnie.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.