Fotowoltaika Śląsk

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Śląskie

Oszczędzaj na co dzień

Fotowoltaika to rozwiązanie całoroczne, z którego z powodzeniem mogą skorzystać mieszkańcy i przedsiębiorcy ze Śląska. Własna instalacja zapewnia oszczędności poprzez niższe rachunki za prąd, jednocześnie będąc neutralna dla środowiska naturalnego. Przekonaj się, jak działa fotowoltaika w praktyce!

Sprawdź korzyści
Śląskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego my?

Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalną obsługę klienta, dlatego zapewniamy solidnie wykonany montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Śląska oraz wsparcie przy ubieganiu się o dotacje na fotowoltaikę. Zespół doradców pomoże Ci dobrać optymalny rozmiar instalacji, która będzie sprawnie służyć przez kolejne 25 lat.

Oszczędność

Tworzymy instalacje fotowoltaiczne na Śląsku, ponieważ jest to skuteczny sposób na wyprodukowanie w 100% darmowego prądu. Jedyne opłaty, które należy uwzględnić w budżecie, dotyczą dystrybucji oraz korzystania z sieci. Wykorzystaj dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd, a zyskasz dodatkowo zwrot części poniesionych kosztów. Przede wszystkim jednak panele fotowoltaiczne na Śląsku obniżają wydatki na energię elektryczną


Gwarancja

Instalacje fotowoltaiczne dla domu oraz firm wyróżnia sprawność przez 25 lat – po upływie tego czasu moc paneli będzie nie mniejsza niż 80%. Ogniwa lepszej jakości zachowują żywotność nawet do 40 lat, co sprawia, że jest to długofalowa inwestycja. Oprócz tego zapewniamy gwarancję producenta na wykorzystywane przez nas komponenty.

Niezależność

Z naszą pomocą przekonasz się, że fotowoltaika zapewnia mieszkańcom Śląska niezależność energetyczną, której próżno szukać u zewnętrznych dostawców. Własnepanele są w stanie pokryć nawet 90% Twojego zapotrzebowania na prąd, a nadwyżki możesz wykorzystać w nocy oraz w miesiącach o mniejszym uzysku. Sama instalacja jest w zasadzie bezobsługowa i nie generuje uciążliwych kosztów utrzymania.

Dofinansowanie

Dzisiaj, kiedy zainteresowanie panelami słonecznymi jest tak duże, nie musisz samodzielnie opłacać inwestycji na Śląsku. Warto ubiegać się o dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych w ramach jednego z licznych programów przygotowanych przez rząd oraz inne instytucje. My pomagamy uzyskać dotacje z rządowej inicjatywy Mój Prąd.

Środowisko

Dla wielu z nas istotna stała się kwestia ochrony środowiska. Ogniwa fotowoltaiczne stanowią inwestycję w przyszłość Twoich najbliższych. Instalacja nie emituje do atmosfery szkodliwego CO₂, nie wytwarza szkodliwego dla zwierząt i ludzi hałasu oraz nie generuje niepotrzebnych odpadów. Nie wymaga również doprowadzania wody, co sprawia, że energia pozyskiwana z paneli jest neutralna dla środowiska.

Śląskie
#inteligentnaenergia

Czysta energia dla każdego

Instalacje fotowoltaiczna dla firm oraz gospodarstw domowych stanowią odpowiedź na rosnące koszty życia, w tym wysokie rachunki za prąd. Proponujemy najlepsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu instalacja będzie w pełni sprawna, a Ty będziesz cieszyć się niezależnością energetyczną. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad pięć tysięcy projektów, które skutecznie pokrywają zapotrzebowanie na prąd. 

Przeprowadzamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych między innymi w takich miastach na Śląsku jak: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik oraz Tychy. Tym samym zapewniamy dostęp do energii elektrycznej w wielu domach i firmach, które szukają sposobu na realne oszczędności.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Fotowoltaika w województwie śląskim to bezpieczna finansowo inwestycja, która przynosi niższe rachunki oraz niezależność energetyczną. Jednocześnie jest rozwiązaniem neutralnym dla środowiska.

2. Co to net metering?

Net metering, na podstawie prawa energetycznego, umożliwia rozliczenie różnicy między prądem przekazanym do sieci, a ilością energii z niej pozyskanej.

3. Co to jest offset?

Funkcja offset odpowiada za przywrócenie parametrów do określonego na początku progu, chroniąc tym samym panele fotowoltaiczne.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Nie warto oszczędzać na jakości komponentów, ponieważ jakość panelu fotowoltaicznego przekłada się na sprawność całej instalacji.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Panele słoneczne, inwerter (falownik), zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, systemy oraz okablowanie potrzebne do montażu – to są elementy standardowego zestawu.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Fotowoltaika produkuje energię przez cały rok, ale zimą wydajność paneli jest obniżona. W tym czasie wykorzystywane są nadwyżki zgromadzone latem lub prąd z lokalnej sieci.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Optymalną wielkość instalacji ustalamy z klientami podczas bezpłatnych konsultacji, ponieważ zależy ona od zapotrzebowania energetycznego, mocy paneli oraz podłoża do montażu.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Ostateczna cena fotowoltaiki zależy od rozmiaru instalacji, jakości wybranych przez klienta komponentów oraz rodzaju pokrycia dachu, dlatego koszt ustalany jest indywidualnie.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.