Fotowoltaika Ruda Śląska

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ruda Śląska

Profesjonalnie zainstalowane panele fotowoltaiczne to sposób na produkcję wolnej od zanieczyszczeń i darmowej energii elektrycznej pochodzącej z promieni słonecznych. Dzięki naszym usługom przekonało się o tym już wielu mieszkańców Rudy Śląskiej i okolic. Jeśli pragniesz dołączyć do tego grona i oszczędzać, zachęcamy do montażu paneli słonecznych i skorzystania z pomocy oferowanej przez nasz doświadczony zespół.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ruda Śląska

Ekologiczne panele fotowoltaiczne – montaż w Rudzie Śląskiej

Mieszkańcy położonej w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym Rudy Śląskiej mierzą się z wieloma problemami, a jednym z nich jest niska jakość powietrza. Między innymi właśnie z tego względu z roku na rok fotowoltaika w śląskim staje się coraz powszechniej docenianym rozwiązaniem. Wszystko wiąże się z tym, jak działa fotowoltaika, czyli technologia bardzo nowoczesna i w pełni ekologiczna. To totalna odwrotność pozyskiwania energii tradycyjnymi sposobami z nieodnawialnych źródeł, przy których produkcji dochodzi do emisji mnóstwa szkodliwych związków. Tymczasem ogniwa fotowoltaiczne montowane na dachach wielu gospodarstw domowych i firm oraz gruncie nieruchomości umożliwiają pozyskiwanie całkowicie czystej energii wyprodukowanej dzięki padającym na moduły promieniom słonecznym.

Panele fotowoltaiczne to nie tylko ekologia, ale i sprawdzony sposób na oszczędzanie. Jeśli zdecydujesz się na montaż systemu solarnego, na który dajemy 25 lat gwarancji, fotowoltaikazacznie produkować dla Ciebie całkowicie darmową energię, w związku z czym istotnie ograniczysz pobór drogiego prądu z publicznej sieci. Zastanawiasz się, jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej? Ceny paneli słonecznych są bardzo różne, ponieważ na rynku można się zaopatrzyć w ich rozmaite rodzaje. Zatem jeśli chcesz zorientować się, ile trzeba wydać na taką inwestycję, skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy wstępne kalkulacje. Pragniemy jednak podkreślić, że oferujemy konkurencyjne stawki, a na Twoje polecenie zajmujemy się też pozyskaniem dotacji na fotowoltaikę w Rudzie Śląskiej.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne dla domu i firmy – kompleksowe wsparcie od Polenergia

Dzięki naszym usługom nie musisz zastanawiać się, jak i gdzie wnioskować o dopłaty do fotowoltaiki. Nasi specjaliści zajmą się wszystkimi formalnościami i złożą wniosek o dofinansowanie. W efekcie koszt instalacji zostanie pomniejszony o sporą kwotę, a w Twoim portfelu już na starcie zostanie więcej pieniędzy. Ponadto i tak możesz liczyć na bardzo szybki zwrot środków z inwestycji, bo nasze instalacje fotowoltaiczne dla domu są wydajne i bardzo solidne. To możliwe, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Zajmujemy się wszelkimi kwestiami prawnymi, administracyjnymi i projektowymi. Konsultujemy wybraną wstępnie lokalizację, określamy zapotrzebowanie energetyczne budynku i dobieramy odpowiednie do preferencji oraz budżetu ogniwa fotowoltaiczne. Na równie fachowe usługi mogą liczyć także przedsiębiorcy z Rudy Śląskiej, dla których montujemy wysokowydajne instalacje fotowoltaiczne dla firm.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.