Fotowoltaika Ruda Śląska

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ruda Śląska

Profesjonalnie zainstalowane panele fotowoltaiczne to sposób na produkcję wolnej od zanieczyszczeń i darmowej energii elektrycznej pochodzącej z promieni słonecznych. Dzięki naszym usługom przekonało się o tym już wielu mieszkańców Rudy Śląskiej i okolic. Jeśli pragniesz dołączyć do tego grona i oszczędzać, zachęcamy do montażu paneli słonecznych i skorzystania z pomocy oferowanej przez nasz doświadczony zespół.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ruda Śląska

Ekologiczne panele fotowoltaiczne – montaż w Rudzie Śląskiej

Mieszkańcy położonej w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym Rudy Śląskiej mierzą się z wieloma problemami, a jednym z nich jest niska jakość powietrza. Między innymi właśnie z tego względu z roku na rok fotowoltaika w śląskim staje się coraz powszechniej docenianym rozwiązaniem. Wszystko wiąże się z tym, jak działa fotowoltaika, czyli technologia bardzo nowoczesna i w pełni ekologiczna. To totalna odwrotność pozyskiwania energii tradycyjnymi sposobami z nieodnawialnych źródeł, przy których produkcji dochodzi do emisji mnóstwa szkodliwych związków. Tymczasem ogniwa fotowoltaiczne montowane na dachach wielu gospodarstw domowych i firm oraz gruncie nieruchomości umożliwiają pozyskiwanie całkowicie czystej energii wyprodukowanej dzięki padającym na moduły promieniom słonecznym.

Panele fotowoltaiczne to nie tylko ekologia, ale i sprawdzony sposób na oszczędzanie. Jeśli zdecydujesz się na montaż systemu solarnego, na który dajemy 25 lat gwarancji, fotowoltaikazacznie produkować dla Ciebie całkowicie darmową energię, w związku z czym istotnie ograniczysz pobór drogiego prądu z publicznej sieci. Zastanawiasz się, jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej? Ceny paneli słonecznych są bardzo różne, ponieważ na rynku można się zaopatrzyć w ich rozmaite rodzaje. Zatem jeśli chcesz zorientować się, ile trzeba wydać na taką inwestycję, skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy wstępne kalkulacje. Pragniemy jednak podkreślić, że oferujemy konkurencyjne stawki, a na Twoje polecenie zajmujemy się też pozyskaniem dotacji na fotowoltaikę w Rudzie Śląskiej.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne dla domu i firmy – kompleksowe wsparcie od Polenergia

Dzięki naszym usługom nie musisz zastanawiać się, jak i gdzie wnioskować o dopłaty do fotowoltaiki. Nasi specjaliści zajmą się wszystkimi formalnościami i złożą wniosek o dofinansowanie. W efekcie koszt instalacji zostanie pomniejszony o sporą kwotę, a w Twoim portfelu już na starcie zostanie więcej pieniędzy. Ponadto i tak możesz liczyć na bardzo szybki zwrot środków z inwestycji, bo nasze instalacje fotowoltaiczne dla domu są wydajne i bardzo solidne. To możliwe, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Zajmujemy się wszelkimi kwestiami prawnymi, administracyjnymi i projektowymi. Konsultujemy wybraną wstępnie lokalizację, określamy zapotrzebowanie energetyczne budynku i dobieramy odpowiednie do preferencji oraz budżetu ogniwa fotowoltaiczne. Na równie fachowe usługi mogą liczyć także przedsiębiorcy z Rudy Śląskiej, dla których montujemy wysokowydajne instalacje fotowoltaiczne dla firm.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Jak wykonujemy instalacje fotowoltaiczne?

Instalacje fotowoltaiczne zyskują na popularności wśród ludzi na całym świecie, którzy szukają alternatywnych źródeł energii i chcą przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Jako marka Polenergia — najlepszy wykonawca najwyższej klasy instalacji PV na całym rynku — od lat wyznaczamy trendy i wprowadzamy zupełnie nowe standardy, dzięki czemu zupełnie zmieniliśmy postrzeganie fotowoltaiki w Rudzie Śląskiej i w wielu innych miastach całego kraju. Wynika to z kilku kwestii, które mają największy wpływ na naszą rynkową popularność oraz zaufanie, którym darzą nas inwestorzy. Należy do nich:

  • Pełna elastyczność – każdy montaż instalacji fotowoltaicznych przeprowadzamy w sposób zgodny z oczekiwaniami współczesnych klientów i ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich oczekiwania oraz wymagania. Staramy się spełnić je wszystkie – nawet wtedy, gdy wymaga to od nas szczególnie dużego zaangażowania.
  • Stuprocentowe bezpieczeństwo – jesteśmy legalną firmą, która w procesie montażu fotowoltaiki nie uznaje żadnych półśrodków i kompromisów, również w kwestii ochrony dobra naszych klientów. Kwestia ta sprowadza się przede wszystkim do sporządzania dokumentacji, analizy wyników i wystawiania rachunków w czasie zgodnym z deklaracją.
  • Fachowca obsługa – z łatwością odpowiemy na każde pytanie związane ze współpracą z naszą firmą – udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących sposobów płatności czy rozliczeń, zakresu wykonanych prac, przyszłych planów oraz funkcjonowania wszystkich urządzeń wchodzących w skład zaplanowanej instalacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tak naprawdę wiedza na temat systemów PV w społeczeństwie jest ograniczona w zasadzie do minimum, dlatego z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie związane z naszą ofertą.
  • Profesjonalizm – pod tym pojęciem kryje się przede wszystkim brak jakichkolwiek działań prowizorycznych – nie uznajemy ich w żadnej formie. Każde działanie przeprowadzamy w sposób zgodny z wymaganiami producentów poszczególnych urządzeń, dzięki czemu wszystkie pracują w optymalnych warunkach, są efektywne i bezawaryjne przez wiele lat intensywnego użytkowania.

Co zyskujesz, montując instalację fotowoltaiczną?

Koszty energii elektrycznej rosną z dnia na dzień, przez co coraz ciężej zaplanować budżet na podstawie zmiennych cen, a także czuć się bezpiecznie w kwestii ewentualnych przerw w dostawach prądu. Odnawialne źródła energii – OZE – są z tego względu coraz popularniejsze, gdyż prosumenci zyskują:

  • Obniżenie kosztów eksploatacji odbiorników elektrycznych – urządzenia pobierające w trakcie pracy energię elektryczną są dość kosztowne w codziennej eksploatacji. Wynika to przede wszystkim ze zmiennej natury cen prądu, które to mogą zmieniać się z roku na rok i to bez żadnej informacji przed np. jej podwyższeniem. Eksploatacja np. ładowarki samochodów elektrycznych jest szczególnie kosztowna, gdyż przez ceny prądu koszt użytkowania auta zasilanego prądem zbliża się do pojazdów spalinowych.
  • Zmniejszenie negatywnego wpływu na planetę – warto także wiedzieć, że korzystanie z OZE znacznie zmniejsza wpływ działań człowieka na naszą planetę. Wynika to głównie z tego, że w Polsce produkcja prądu jest wynikiem przede wszystkim spalania węgla, czyli jednego z wielu nieodnawialnych źródeł energii. To proces, który nadmiernie eksploatuje zasoby naturalne Ziemi i może sprawić w przyszłości mnóstwo kłopotów kolejnym pokoleniom.
  • Bycie na bieżąco – montaż instalacji fotowoltaicznych stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą być na bieżąco z najnowocześniejszą technologią, chcą wyróżnić się i iść z nowinkami technicznymi ramię w ramię.

Koszty energii elektrycznej rosną z roku na rok, a problemy dotyczące jej przesyłu piętrzą się w zastraszającym tempie. W efekcie każdemu przedsiębiorcy oraz osobie prywatnej coraz ciężej dostosować się do zmiennej natury cen energii i jej jakości. Na szczęście fotowoltaika w firmie Polenergia jest odpowiedzią na ten problem – skontaktuj się z nami jak najszybciej i ustal odpowiedni dla siebie termin wizyty.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.