Fotowoltaika Oświęcim

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Oświęcim

Jeśli chcesz we własnym zakresie produkować prąd z darmowego źródła – Słońca – zainwestuj w wysokiej jakości fotowoltaikę. Kluczowym warunkiem, który trzeba spełnić, aby móc liczyć na wydajność i bezpieczeństwo działania paneli słonecznych, jest profesjonalny projekt i montaż. Jeśli chcesz go powierzyć fachowcom z Oświęcimia, którzy pozwalają mieć pewność oczekiwanych rezultatów, zapraszamy do współpracy z naszą firmą!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Oświęcim

Postaw na fotowoltaikę i zapomnij o podwyżkach cen energii

Podwyżki energii są odczuwalne dla każdego – nie trzeba żadnych statystyk, analiz ani fachowych opinii, żeby mieć tego świadomość. Głosy ekspertów podpowiadają jednak, że to dopiero początek, a prawdziwe podwyżki jeszcze nadejdą i przez długi czas z nami pozostaną. Jak się im przeciwstawić? Czy to w ogóle możliwe? W praktyce jedynym sposobem pozostaje oszczędzanie prądu, jednak i to ma swoje granice – na szczęście można je znacząco poszerzyć, bo właśnie na to pozwala fotowoltaika. Panele słoneczne sprawiają bowiem, że zużycie drożejącej energii z sieci publicznej wyraźnie spada, a jej miejsce zajmuje wytworzony we własnym zakresie prąd pochodzący z całkowicie darmowego promieniowania słonecznego.

Czy to opłacalne? Czy instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy są warte swojej ceny? Zdecydowanie tak, jednak aby osiągnąć optymalne zyski, konieczny jest profesjonalny projekt i montaż. To zadanie dla fachowców tworzących nasz zespół. Doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika na dachu i gruncie, tak aby zapewniała maksymalną wydajność i w jak największym stopniu zaspokajała zapotrzebowanie energetyczne budynku. Dajemy Ci szanse na tańszy, a przez wiele lat darmowy prąd, który samodzielnie pozyskujesz w sposób bezobsługowy, za pomocą wysokojakościowych paneli słonecznych.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne dobre dla domu i firmy

Oferowana przez nas fotowoltaika w Małopolsce jest coraz popularniejsza zarówno wśród właścicieli domów, jak i przedsiębiorców. W obliczu dynamicznie rosnących rachunków za prąd pojawia się ryzyko utraty konkurencyjności i obniżenia opłacalności prowadzonego biznesu, czemu z powodzeniem mogą przeciwdziałać instalacje fotowoltaiczne dla firm z Oświęcimia i okolic. Od lat zajmujemy się ich projektowaniem i montażem na rzecz przedsiębiorstw z dowolnych branż i niezależnie od skali działalności. Instalujemy panele słoneczne zarówno w małych, rodzinnych firmach, jak i wielkich zakładach przemysłowych. To znakomity sposób na redukcję kosztów związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa na rynku.

Czy ogniwa słoneczne są opłacalne? Zdecydowanie tak – tym bardziej, że ich cena może zostać obniżona poprzez dofinansowanie, które dostępne jest jeszcze w 2021 r. Nie masz czasu lub ochoty na zajmowanie się formalnościami związanymi z dotacjami? W takim razie nawiąż z nami współpracę również na tym polu. Pozyskujemy dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla domu, firm, instytucji publicznych i rolników z Oświęcimia. W Twoim imieniu przeprowadzamy wszelkie niezbędne procedury, które są wymagane do udzielenia publicznego wsparcia na realizację inwestycji w panele słoneczne.

W ramach współpracy możesz liczyć na kompleksową pomoc w realizacji inwestycji, począwszy od analizy Twoich potrzeb i wykonania projektu, poprzez montaż wszystkich podzespołów i mechanizmów, skończywszy na podłączeniu i uruchomieniu systemu. Dostarczamy instalacje fotowoltaiczne spełniające najsurowsze kryteria bezpieczeństwa, jakości i niezawodności, co jest zasługą połącznia profesjonalnego montażu i najwyższych gatunkowo elementów konstrukcyjnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów z Oświęcimia i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.