Fotowoltaika Ostrowiec Świętokrzyski

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ostrowiec Świętokrzyski

Już teraz Polacy płacą za prąd więcej niż rok czy kilka lat temu, jednak naprawdę dotkliwe podwyżki energii mają dopiero nadejść. Czy trzeba na nie czekać z założonymi rękami? Wielu właścicieli domów i przedsiębiorstw z Ostrowca Świętokrzyskie wie, że skutecznym przepisem na obniżkę cen prądu jest fotowoltaika i decyduje się na jej montaż. Jeśli chcesz do nich dołączyć, zapraszamy do współpracy z Polenergia Fotowoltaika!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ostrowiec Świętokrzyski

Postaw na fotowoltaikę i płać mniej za prąd

Rosnące ceny energii są faktem, który dotyka wszystkich Polaków. Coraz droższa energia obniża poziom życia gospodarstw domowych i konkurencyjność przedsiębiorstw. To duży problem, przed którym warto się bronić, sięgając po sprawdzone i skuteczne narzędzia, a do takich należy fotowoltaika. Panele słoneczne pozwalają na produkcję prądu ze Słońca, a więc źródła, którego nigdy nie zabraknie, a korzystanie z niego jest przyjazne środowisku. Jeśli posiadasz własną nieruchomość, możesz zamontować je na dachu lub gruncie i po kilku latach cieszyć się zwrotem z inwestycji, czyli de facto darmowym prądem. Warunek jest jeden: profesjonalny montaż i taki sam projekt – oba te zadania możesz powierzyć naszej firmie.

Prawidłowo wykonane instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstw czy instytucji z Ostrowca Świętokrzyskiego przynoszą wymierne zyski finansowe, pozwalając na ograniczenie zużycia drogiego i wciąż drożejącego prądu z sieci publicznej. Zostaje on zamieniony na energię wytworzoną z promieniowania słonecznego, która w dużej części może zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne budynku. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna osiąga maksymalną wydajność i zwróci się w najkrótszym możliwym czasie, zleć projekt i montaż zespołowi Polenergia Fotowoltaika! 


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika – ekologiczne i wydajne źródło taniego prądu dla domu i firm

Decydując się na współpracę z nami, nie musisz nawet wiedzieć, jak działa fotowoltaika, ponieważ zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi czynnościami związanymi z projektem i montażem. Odpowiadamy za określenie optymalnych parametrów działania, wybór poszczególnych urządzeń tworzących system słoneczny oraz jego uruchomienie. Realizujemy inwestycję w sposób kompleksowy i zarazem profesjonalny, dlatego możesz oczekiwać znakomitych rezultatów i najwyższej wydajności całej instalacji. Równie duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i trwałość jej działania, tak aby bezawaryjnie służyła przez pokolenia.

Fotowoltaika w Świętokrzyskiem może być tańsza dzięki rządowym lub samorządowym dotacjom. Jeśli zamierzasz z nich skorzystać, zleć nam pozyskanie pieniędzy w ich ramach. Wiemy, jak się za to zabrać od początku do końca i skutecznie pozyskać dodatkowe środki w Twoim imieniu. Zapraszamy do współpracy także przedsiębiorstwa z Ostrowca Świętokrzyskiego zainteresowane inwestycją w panele fotowoltaiczne. Instalacje fotowoltaiczne dla firm stają się coraz popularniejsze, a ich efektywność zdecydowanie przemawia za ich wyborem. Zleć nam montaż i uchroń się przed coraz wyższymi cenami energii na długie lata!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.