Fotowoltaika Olsztyn

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Olsztyn

Jeśli chcesz zamontować fotowoltaikę, postaw na naszych profesjonalistów, którzy od ponad 25 lat wdrażają w polskich domach i firmach najlepsze technologie do samodzielnej produkcji prądu ze Słońca. Dostarczamy sprawdzone ogniwa fotowoltaiczne w Olsztynie i kompleksowo realizujemy inwestycje dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Pomagamy na każdym etapie – od konsultacji i projektu, przez pozyskanie dopłaty, po wdrożenie i serwisowanie fotowoltaiki.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Olsztyn

Efektywne instalacje fotowoltaiczne dla domu w Olsztynie

Dlaczego fotowoltaika w Warmińsko-Mazurskiem jest dobrym wyborem? Ponieważ to sprawdzony sposób na odczuwalne ograniczenie wydatków na rachunki za prąd. Jeśli spytasz, jakiej mocy ogniwa pokryją Twoje zapotrzebowanie, a także jaki będzie koszt instalacji, nasi eksperci udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Na stronie internetowej udostępniamy też bezpłatny, intuicyjny w obsłudze kalkulator, który pozwala wstępnie oszacować cenę systemu dostosowanego do Twoich potrzeb.

Panele słoneczne w Olsztynie cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ ich praca jest cicha, nie wymaga zaangażowania i wysiłku właściciela, a prąd jest produkowany przez cały rok. Dzięki dostarczanym przez naszą firmę technologiom uniezależniasz swój dom i oszczędzasz na przestrzeni całych dekad. Tańszy montaż fotowoltaiki jest możliwy za sprawą dotacji, a my pomagamy złożyć wniosek i przejść przez wszystkie wymagane formalności. Aktualnie realizowane programy dotacji i duża konkurencja na rynku sprawiają, że instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy w województwie warmińsko-mazurskim są atrakcyjniejsze cenowo, niż myślisz.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne w Olsztynie – kompleksowa obsługa

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, również gdy projektujemy i montujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, które mogą być nieco większe od przydomowych mikroinstalacji. Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność, ponieważ panele fotowoltaiczne, inwertery i pozostałe urządzenia fotowoltaiczne powinny dobrze spełniać swoją rolę na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Pomagamy na każdym etapie inwestycji – uzyskania dofinansowania, konsultacji czy wyboru konkretnych elementów systemu o optymalnej mocy, sprawności i innych parametrach. Zapewniamy montaż przez wykwalifikowaną ekipę, a także wszelkie niezbędne usługi serwisowe. Nasze wsparcie działa w trybie 24/7.

Postaw pierwszy krok ku oszczędnościom! Ekologiczne, nowoczesne technologie, czyli fotowoltaika w Olsztynie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dajemy gwarancję najwyższej jakości urządzeń i realizowanych usług. Zacznij od bezpłatnej konsultacji i wyceny projektu specjalnie dla Twojego budynku, z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych czynników, jak np. zapotrzebowanie na energię w skali roku czy położenie dachu względem Słońca. Nie martw się tym, jak działa fotowoltaiki ani kwestią dotacji, formalności czy samego montażu urządzeń – zajmujemy się wszystkim od A do Z, a nasi zadowoleni klienci z całej Polski potwierdzają zaangażowanie w każdy z etapów współpracy.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne Olsztyn – dlaczego są niezbędne?

Instalacja fotowoltaiczna to już nie jest pieśń przyszłości – to historia, która buduje się na naszych oczach. Nowoczesne instalacje składające się z wielu pojedynczych paneli fotowoltaicznych można spotkać coraz częściej. Na samym początku bywały jedynie urozmaiceniem domów inwestorów, którzy chcieli iść naprzód z techniką i pchać cały technologiczny świat do przodu. W rezultacie obecnie systemy fotowoltaiczne można spotkać w zasadzie wszędzie – zarówno w prywatnych domach, jak i siedzibach dużych czy mniejszych firm każdego typu. Coraz więcej z nas chce odłączyć się od sieci energetycznej – specjalnie w tym celu opracowane zostały szczególnie wymagające instalacje typu off-grid, które różnią się od zwykłych możliwością zupełnego uniezależnienia się od zewnętrznego dostawcy prądu.

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne – liczy się wytrzymałość

Panele fotowoltaiczne, składające się z wielu pojedynczych ogniw, oceniane są przez niezorientowanych klientów jako wrażliwe na uszkodzenia. Tak naprawdę jednak jest zupełnie odwrotnie. Chroni je bowiem bardzo mocna szyba, która za sprawą swojej odporności na stłuczenia jest w stanie ochronić je nawet przed opadami gradu, deszczem i wieloma innymi charakterystycznymi zjawiskami atmosferycznymi. Podobnie jest w kwestii innych podzespołów, które zostały przemyślane dokładnie pod każdym względem. Falownik oraz wszystkie inne elementy składowe zostały zaprojektowane pod kątem długiej, intensywnej pracy nawet przez kilkadziesiąt lat bez żadnych objawów awarii czy usterek. W efekcie dobre panele fotowoltaiczne nie generują żadnych wydatków przez tak długo, jak długo będą eksploatowane we właściwy dla nich sposób.

Czy panele fotowoltaiczne są opłacalne?

Zdecydowanie tak. Koszty prądu z sieci energetycznej wzrastają z miesiąca na miesiąc, przez co prywatni lub firmowi inwestorzy nie mogą w odpowiedzialny sposób zaprojektować swojego domowego budżetu. Dobrze wykonany projekt instalacji fotowoltaicznej, który zaspokoi w praktyce całe zapotrzebowanie energetyczne danego gospodarstwa, pozwoli zachować pełną niezależność od fluktuacji cenowych na rynku energetycznym, które należą do szczególnie uciążliwych.

Instalacja fotowoltaiczna – czy da się ją zamontować samodzielnie?

Niestety – nie jest to zalecane. Profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych to podstawowy czynnik, który ma wpływ na czas ich bezawaryjnej eksploatacji. To bardzo istotne zagadnienie w szczególności dla osób, które chcą z nich korzystać jak najdłużej, bez żadnych ryzyk i uszkodzeń powstałych w trakcie standardowej eksploatacji. Od lat wykonujemy instalacje nawet w miejscach najtrudniej dostępnych, które stawiają przed nami wiele trudności konstrukcyjnych. Na szczęście nasi pracownicy jako osoby z pasją i ogromną wiedzą są w stanie zaprojektować takie rozwiązania, które będą zarówno efektywne w ilości generowanego prądu, jak i w pełni zabezpieczone przed zbyt szybkim zużyciem. W razie pytań – zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.