Fotowoltaika Piastów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Piastów

Jeżeli jesteś mieszkańcem, rolnikiem lub przedsiębiorcą z Piastowa i szukasz rzetelnego wykonawcy, który pozyska dla Ciebie panele słoneczne, złoży wniosek o dofinansowanie, przeprowadzi prace przygotowawcze i zrealizuje montaż instalacji fotowoltaicznej w dobrej cenie, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Zapoznaj się z informacjami dostępnymi na stronie i skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby rozpocząć inwestycję!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Piastów

Piastów – panele słoneczne dla domów, firm, gospodarstw

Coraz więcej osób uświadamia sobie, że odnawialne źródła energii to przyszłość. Dzieje się tak z wielu powodów. Jednym z najważniejszych jest dostępność technologii OZE w postaci paneli fotowoltaicznych. To dla mieszkańców Piastowa alternatywa umożliwiająca produkowanie ekologicznej energii i pozwalająca na wytwarzanie prądu z niewyczerpalnego i darmowego źródła. Fotowoltaika dla domu składająca się z optymalnie dobranej liczby ogniw to sposób na maksymalne uzyski energii i neutralność klimatyczną. Z tego względu cieszy się ona popularnością nie tylko wśród osób prywatnych – energetyczna niezależność i perspektywa wielu lat oszczędzania jest atrakcyjna także dla miejscowych przedsiębiorców.

Fotowoltaika dla firm to realne pieniądze, które zostają w budżecie. Opłacalność inwestycji w montaż instalacji podnosi także możliwość pozyskania dofinansowania oraz przewidywania ekspertów dotyczące kolejnych podwyżek cen prądu. Jeżeli więc interesuje Cię fotowoltaika w mazowieckim w Piastowie lub okolicy, ponieważ masz już dość niestabilności na energetycznym rynku, zgłoś się do naszego przedstawiciela na konsultacje, aby omówić szczegóły dotyczące założenia paneli słonecznych na dachu lub gruncie Twojej nieruchomości. Na wsparcie możesz liczyć też wówczas, gdy prowadzisz gospodarstwo, gdyż naszą ofertę uzupełnia fotowoltaika dla rolnika.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli fotowoltaicznych w Piastowie – koszty, cena instalacji, dotacje

Wielu mieszkańców zastanawia się nad tym, jakie koszty wiążą się z założeniem instalacji fotowoltaicznej w Piastowie. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy system paneli i ogniw ma indywidualne parametry. Sposobem na wstępne określenie przybliżonych kosztów jest nasz kalkulator fotowoltaiczny – wystarczy wpisać w okienko miesięczną kwotę za pobór energii, a system obliczy dla Ciebie kilka podstawowych wskaźników. Jeżeli cena montażu paneli słonecznych wyda się zbyt duża, nie przejmuj się, ponieważ pomożemy Ci istotnie ją obniżyć!

Po pierwsze nasze kompleksowe usługi obejmują pośrednictwo w złożeniu wniosku o dofinansowanie do fotowoltaiki, a po drugie świadczymy usługi w wysoce konkurencyjnych cenach. Dotacje np. z programu Mój Prąd i atrakcyjne stawki w połączeniu z montażem maksymalnie wydajnych ogniw fotowoltaicznych, na które dajemy 25 lat gwarancji, przełożą się na optymalne uzyski, niezawodność i szybki zwrot kosztów, a następnie pozwolą na wiele lat efektywnego oszczędzania. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień na montaż paneli słonecznych!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.