Fotowoltaika Wielkopolskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Wielkopolskie

Sposób na niezależność energetyczną

Fotowoltaika w Wielkopolsce stanowi rozsądną alternatywę dla zewnętrznych dostawców prądu oraz stale rosnących cen. Wybierz rozwiązanie bezpieczne dla środowiska, które w ciągu kilku lat zapewni Ci realne oszczędności oraz spokój od dynamicznych zmian na rynku. Z paneli fotowoltaicznych skorzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Sprawdź korzyści
Wielkopolskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego my?

Świadczymy profesjonalne usługi, w tym solidnie wykonany montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Wielkopolski, który odpowiada za sprawność całej instalacji. Wykorzystujemy do tego komponenty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Z naszą pomocą masz również szansę otrzymać dotację na fotowoltaikę, dzięki której odczuwalnie obniża się całkowity koszt inwestycji.

Oszczędność

W ciągu kilku lat od montażu fotowoltaika zaczyna przynosić oszczędności, o których trudno mówić w przypadku zewnętrznych dostawców prądu w Wielkopolsce. Własne panele słoneczne to ulga dla domowego budżetu oraz inwestycja, która zapewnia swobodny dostęp do energii elektrycznej.


Gwarancja

Standardowo panele fotowoltaiczne montowane w Wielkopolsce działają sprawnie przez 25 lat. Lepszej jakości ogniwa funkcjonują bez zarzutu nawet do 40 lat, a wykorzystywane przez nas komponenty obejmuje dodatkowo gwarancja producenta. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj artykuł o tym, jak działa fotowoltaika


Niezależność

Nieograniczony dostęp do energii elektrycznej? Instalacje fotowoltaiczne, które montujemy w Wielkopolsce, zapewniają niezależność od lokalnych dostawców – wyprodukowany prąd wykorzystujesz na bieżące potrzeby, a nadwyżki zużywasz w nocy lub w miesiącach zimowych, kiedy uzysk jest mniejszy. 


Dofinansowanie

Dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych to świetny sposób na obniżenie kosztów inwestycji – w Polenergia Fotowoltaika możesz liczyć na wsparcie w uzyskaniu dotacji. Wykorzystaj zainteresowanie rządu odnawialnymi źródłami energii, skorzystaj z programu Mój Prąd i zainwestuj w mikroinstalację, dzięki której zyskasz energetyczną niezależność.


Środowisko

Fotowoltaika jest rozwiązaniem neutralnym dla środowiska w Wielkopolsce, a przy stałej produkcji prądu nie emituje szkodliwego CO₂ do atmosfery. Niewątpliwą zaletą paneli słonecznych jest również brak szkodliwego dla ludzi i zwierząt hałasu oraz dużej ilości odpadów. Co więcej, do ich prawidłowego funkcjonowania niepotrzebne jest doprowadzenie wody.

Wielkopolskie
#inteligentnaenergia

Wspólna i bezpieczna przyszłość

Optymalnie zaprojektowane instalacje fotowoltaiczne dla domu są w stanie zapewnić nawet 90% zapotrzebowania na prąd. Korzystamy z najlepszych rozwiązań technologicznych, dlatego nasze ogniwa osiągają maksymalną sprawność. Wybierając fotowoltaikę, decydujesz o bezpieczeństwie energetycznym Twojej rodziny oraz oszczędnościach, które odczujesz w niedalekiej przyszłości. 

Zapewniamy profesjonalny montaż paneli słonecznych na terenie Wielkopolski, między innymi w takich miastach jak: Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września oraz Swarzędz. Realizujemy również instalacje fotowoltaiczne dla firm.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Fotowoltaika jest dla mieszkańców województwa wielkopolskiego alternatywą dla paliw kopalnych, która daje niezależność od zewnętrznych dostawców oraz zapewnia oszczędności w portfelu.

2. Co to net metering?

Net metering to rozwiązanie, które umożliwia rozliczenie różnicy pomiędzy prądem pobieranym z sieci lokalnej, a ilością energii elektrycznej, która została do niej przekazana.

3. Co to jest offset?

Przy pomocy funkcji offset przywrócisz parametry fotowoltaiki do pierwotnie zdefiniowanego progu, dzięki czemu instalacja jest odpowiednio zabezpieczona.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Ogniwa fotowoltaiczne dobrej jakości zapewniają lepszą sprawność całej instalacji, dlatego w tym przypadku nie warto oszczędzać.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Każdy zestaw zawiera ogniwa fotowoltaiczne, inwerter (falownik), optymalizatory, zabezpieczenie AC/DC, okablowanie oraz odpowiednie systemy do montażu.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce funkcjonują sprawnie przez cały rok, ale rzeczywiście zimą wydajność paneli jest mniejsza. Wówczas należy wykorzystać nadwyżki lub prąd z sieci.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Rozmiar instalacji dobieramy podczas konsultacji z klientem, ponieważ trzeba uwzględnić zapotrzebowanie energetyczne budynku, podłoże do montażu oraz moc paneli słonecznych.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Koszt instalacji określamy indywidualnie, ponieważ na cenę fotowoltaiki wpływa rozmiar inwestycji, jakość komponentów oraz rodzaj poszycia dachu, na którym będzie przeprowadzony montaż.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.