Fotowoltaika Poznań

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Poznań

Poznaniacy świetnie zdają sobie sprawę z konieczności dbania o środowisko i aktywnie się angażują w działalność ekologiczną, m.in. poprzez zakładanie paneli fotowoltaicznych. Zdecydowanie warto je zamontować z wielu względów, nie tylko ekologicznych (choć te są oczywiście ważne), ale przede wszystkim finansowych. Jeśli również Ciebie interesuje inwestycja w fotowoltaikę, jej realizację możesz zlecić naszemu zespołowi. Sprawdź, jak działamy i co możemy dla Ciebie zrobić!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Poznań

Fotowoltaika – tańszy prąd dla poznaniaków

Mieszkańcy Poznania doskonale znają wartość pieniądza i cenią rozwiązania sprawdzone oraz efektywne, a właśnie do takich należą ogniwa słoneczne, dlatego coraz częściej decydują się na ich montaż. Panele fotowoltaiczne powstają jak grzyby po deszczu nie tylko na dachach domów, ale również na gruncie, w obiektach użyteczności publicznej i licznych przedsiębiorstwach. Niezależnie od tego, czy chodzi o instalacje fotowoltaiczne dla domu, czy dla firmy, profesjonalny montaż wraz z projektem możesz powierzyć naszym fachowcom.

Fotowoltaika to wydajny system produkujący darmowy prąd ze Słońca w sposób całkowicie bezobsługowy, jednak aby naprawdę dobrze spełniał swoje zadanie, musi zostać prawidłowo wykonany. Podstawową kwestią jest określenie mocy instalacji, tak aby wytwarzana za jej pomocą energia pokrywała jak największą część zapotrzebowania budynku na prąd. Jednocześnie jej wartość nie może być zbyt wysoka, bo to będzie oznaczało niepotrzebne straty prądu z powodu produkcji notorycznych nadwyżek. Doskonale zdajemy sobie z tego wszystkiego sprawę i świetnie wiemy, jak działa fotowoltaika, co pozwala nam precyzyjne dobranie jej parametrów pod kątem specyfiki danej nieruchomości zlokalizowanej w Poznaniu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Postaw na oszczędność, ekologię i wygodę

Posiadając projekt i znając moc przyszłej instalacji, przechodzimy do kolejnego kroku – montażu. To kluczowe prace, w trakcie których konieczne jest zachowanie najwyższej precyzji i ostrożności. Mamy tego świadomość, dlatego korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego wyposażenia oraz najwyższej jakości podzespołów i akcesoriów. Tworzymy wydajne, bezawaryjne i w pełni bezpieczne instalacje fotowoltaiczne dla firm, rolników i domów mieszkalnych. W zależności od Twoich wymagań ogniwa słoneczne możemy zamontować zarówno na dachu, jak i na gruncie. Wybór należy do Ciebie – my zapewniamy wsparcie merytoryczne w podjęciu najlepszej decyzji i kompleksowej realizacji inwestycji.

Po wykonaniu montażu dokładnie sprawdzamy, czy wszystkie elementy i cały system działają prawidłowo. Jeśli mamy pewność, że wszystko jest w porządku, oddajemy go do użytku, a Ty możesz cieszyć się dodatkowym źródłem energii dla swojego domu czy firmy. Pamiętaj, że pomagamy też w pozyskiwaniu dofinansowania do fotowoltaiki. W Poznaniu dostępnych jest kilka programów, w ramach których można uzyskać dotacje, więc już sam wybór jednego z nich może sprawiać trudności. Dobrze o tym wiemy i w związku z tym gwarantujemy wszechstronną pomoc we wszelkich formalnościach oraz procedurach związanych z otrzymaniem dofinansowania. Jeżeli więc interesuje Cię profesjonalna fotowoltaika w Wielkopolsce, skontaktuj się z nami już teraz!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.