Fotowoltaika Poznań

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Poznań

Poznaniacy świetnie zdają sobie sprawę z konieczności dbania o środowisko i aktywnie się angażują w działalność ekologiczną, m.in. poprzez zakładanie paneli fotowoltaicznych. Zdecydowanie warto je zamontować z wielu względów, nie tylko ekologicznych (choć te są oczywiście ważne), ale przede wszystkim finansowych. Jeśli również Ciebie interesuje inwestycja w fotowoltaikę, jej realizację możesz zlecić naszemu zespołowi. Sprawdź, jak działamy i co możemy dla Ciebie zrobić!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Poznań

Fotowoltaika – tańszy prąd dla poznaniaków

Mieszkańcy Poznania doskonale znają wartość pieniądza i cenią rozwiązania sprawdzone oraz efektywne, a właśnie do takich należą ogniwa słoneczne, dlatego coraz częściej decydują się na ich montaż. Panele fotowoltaiczne powstają jak grzyby po deszczu nie tylko na dachach domów, ale również na gruncie, w obiektach użyteczności publicznej i licznych przedsiębiorstwach. Niezależnie od tego, czy chodzi o instalacje fotowoltaiczne dla domu, czy dla firmy, profesjonalny montaż wraz z projektem możesz powierzyć naszym fachowcom.

Fotowoltaika to wydajny system produkujący darmowy prąd ze Słońca w sposób całkowicie bezobsługowy, jednak aby naprawdę dobrze spełniał swoje zadanie, musi zostać prawidłowo wykonany. Podstawową kwestią jest określenie mocy instalacji, tak aby wytwarzana za jej pomocą energia pokrywała jak największą część zapotrzebowania budynku na prąd. Jednocześnie jej wartość nie może być zbyt wysoka, bo to będzie oznaczało niepotrzebne straty prądu z powodu produkcji notorycznych nadwyżek. Doskonale zdajemy sobie z tego wszystkiego sprawę i świetnie wiemy, jak działa fotowoltaika, co pozwala nam precyzyjne dobranie jej parametrów pod kątem specyfiki danej nieruchomości zlokalizowanej w Poznaniu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Postaw na oszczędność, ekologię i wygodę

Posiadając projekt i znając moc przyszłej instalacji, przechodzimy do kolejnego kroku – montażu. To kluczowe prace, w trakcie których konieczne jest zachowanie najwyższej precyzji i ostrożności. Mamy tego świadomość, dlatego korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego wyposażenia oraz najwyższej jakości podzespołów i akcesoriów. Tworzymy wydajne, bezawaryjne i w pełni bezpieczne instalacje fotowoltaiczne dla firm, rolników i domów mieszkalnych. W zależności od Twoich wymagań ogniwa słoneczne możemy zamontować zarówno na dachu, jak i na gruncie. Wybór należy do Ciebie – my zapewniamy wsparcie merytoryczne w podjęciu najlepszej decyzji i kompleksowej realizacji inwestycji.

Po wykonaniu montażu dokładnie sprawdzamy, czy wszystkie elementy i cały system działają prawidłowo. Jeśli mamy pewność, że wszystko jest w porządku, oddajemy go do użytku, a Ty możesz cieszyć się dodatkowym źródłem energii dla swojego domu czy firmy. Pamiętaj, że pomagamy też w pozyskiwaniu dofinansowania do fotowoltaiki. W Poznaniu dostępnych jest kilka programów, w ramach których można uzyskać dotacje, więc już sam wybór jednego z nich może sprawiać trudności. Dobrze o tym wiemy i w związku z tym gwarantujemy wszechstronną pomoc we wszelkich formalnościach oraz procedurach związanych z otrzymaniem dofinansowania. Jeżeli więc interesuje Cię profesjonalna fotowoltaika w Wielkopolsce, skontaktuj się z nami już teraz!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – minimum wydatków, maksimum zysków

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze, fakt ten wynika głównie z rosnących oszczędności dla inwestorów. Klienci, zarówno ci prywatni, jak i biznesowi, doskonale wiedzą, że do rosnącej ceny za energię elektryczną nie da się przyzwyczaić. Nie da się również dostosować do przyszłych kosztów swojego domowego lub firmowego budżetu, gdyż nikt nie jest w stanie przewidzieć poziomu wzrostu cen z roku na rok. Z tego powodu panele fotowoltaiczne stają się coraz istotniejszą i liczącą się na rynku alternatywą dla prądu od dystrybutora, a w wielu przypadkach są od niego znacznie lepsze. Nie dzieje się to bez powodu. Każdy klient może dzięki temu w pewnym stopniu odizolować swoje gospodarstwo domowe lub siedzibę firmy od fluktuacji cenowych na rynku energetycznym, co ma ogromną zaletę w szczególności dla tych dużych domów i obiektów firmowych o ponadprzeciętnie wysokim zapotrzebowaniu na energię elektryczną. W takich sytuacjach rosnąca cena – nawet o kilka groszy na jednej kilowatogodzinie – może zrujnować przyszłość danego przedsiębiorstwa.

Jak działają i z czego się składają instalacje fotowoltaiczne?

Fotowoltaika w Poznaniu jest dość skomplikowana, co wynika w głównej mierze z rodzaju zastosowanych urządzeń. Absolutną podstawą są panele PV, składające się z pojedynczych ogniw, które to przekształcają energię słoneczną na energię elektryczną o napięciu stałym. Panele, wbrew obiegowej opinii, mimo z pozoru dość delikatnego wyglądu tak naprawdę charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkie warunki zewnętrzne – nawet na intensywne opady śniegu lub na niewielki grad. Składają się bowiem z szyby – szkła o dużej grubości, które chroni ogniwa przed ich uszkodzeniem, a tym samym kosztowną naprawą. Kolejnym elementem niezbędnym w instalacji PV jest inwerter, znany także jako falownik, który przekształca energię uzyskaną na skutek padania na ogniwa promieni słonecznych – z napięcia stałego na zmienny. W rezultacie dzięki temu urządzeniu możesz zasilić „zieloną energią” swój dom i wszelkie odbiorniki.

Panele fotowoltaiczne – dlaczego my?

Instalacje fotowoltaiczne w Poznaniu są podstawą w zakresie odnawialnych źródeł energii, dlatego stają się coraz popularniejsze nawet wśród prawdziwych sceptyków. Aby jednak spełniły wszelkie oczekiwania nabywcy, powinny zostać zaprojektowane i wdrożone przez nas – firmę, która w zakresie odnawialnych źródeł energii ma największą wiedzę na rynku. Na terenie Poznania zapewniamy kompleksową usługę oraz profesjonalne doradztwo na temat instalacji fotowoltaicznej.

Czy instalacja fotowoltaiczna jest zagadnieniem nowym?

Instalacje fotowoltaiczne w Poznaniu dla naszej firmy nie mają dosłownie żadnych tajemnic, a na rynku pracujemy nieprzerwanie od praktycznie samego początku jej obecności na krajowym rynku. Każdy może dać sobie pełną lub częściową niezależność energetyczną na terenie województwa wielkopolskiego oraz praktycznie wszystkich innych w całym kraju. Skorzystaj koniecznie z naszej wiedzy i skontaktuj się z nami w razie pytań – odpowiemy na wszystkie bez zbędnej zwłoki.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.