Fotowoltaika Piekary Śląskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Piekary Śląskie

Jak połączyć oszczędności finansowe z korzyściami środowiskowymi? Pozwala na to fotowoltaika, której montaż można zlecić naszej firmie. Działamy w Piekarach Śląskich i okolicach, gdzie realizujemy od A do Z inwestycje w odnawialne źródła energii, w tym instalacje solarne.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Piekary Śląskie

Fotowoltaika – czysty zysk dzięki tańszemu prądowi

Ekologia, wygoda i oszczędność? Fotowoltaika pokazuje, że da się sprawnie połączyć wszystkie te elementy! To nowoczesny i przyjazny środowisku sposób pozyskiwania energii z bezpłatnego źródła – Słońca. Wyobraź sobie, że bez żadnego wysiłku – związanego np. z napełnianiem i opróżnianiem kotła – Twój dom, ale też firma czy inny budynek samoistnie wytwarza prąd, który następnie napędza znajdujące się w nim urządzenia. Właśnie tak działa fotowoltaika w śląskim i w każdym innym miejscu w kraju, w którym oferujemy montaż paneli słonecznych.

Ogniwa fotowoltaiczne to czysty zysk, ponieważ dostarczają energię z bezpłatnego źródła. Pracują ekologicznie i bezobsługowo – nie wymagają od użytkownika żadnej uwagi i skutecznie spełniają swoje zadanie przez długie lata, wręcz pokolenia. Fotowoltaika dla domu, firmy czy rolnika daje tym samym możliwość znaczącego obniżenia rachunków za prąd – nawet do 90%! Skoro pobierasz go w dużej mierze ze Słońca, czyli bezpłatnego zasobu, oszczędzasz na energii od dostawcy z Piekar Śląskich, a ta jest przecież coraz droższa. Na jakie dokładnie korzyści w związku z tym możesz liczyć? W przybliżeniu pozwala je poznać nasz kalkulator fotowoltaiczny, w którym za darmo sprawdzisz potencjalne zyski wynikające z montażu paneli słonecznych.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt i montaż paneli słonecznych w Piekarach Śląskich

Korzyści, które gwarantuje fotowoltaika dla firm, domów i innych budynków, są oczywiste i niezaprzeczalne, jednak aby je osiągnąć, trzeba spełnić kluczowy warunek – wykonać prawidłowy montaż przy użyciu odpowiednio dobranych komponentów, technologii i narzędzi. Jeśli zastanawiasz się, komu go zlecić, żeby zyskać taką pewność, zapewnimy Ci oczekiwane wsparcie. Działamy profesjonalnie i kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać pomocy na każdym etapie inwestycji, począwszy od wstępnych pomiarów, poprzez projekt, skończywszy na montażu.

Każda oferowana przez nas fotowoltaika dla rolnika, domu czy przedsiębiorstwa spełnia najbardziej wygórowane kryteria dotyczące jakości, trwałości, bezawaryjności i wydajności działania. Tworzymy instalacje słoneczne, których cena jest atrakcyjna, a parametry odpowiadają ściśle określonym wymaganiom, potrzebom i możliwościom finansowym. Usługi obejmują także dofinansowanie do fotowoltaiki, np. z popularnego programu Mój Prąd.

Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz gwarancję, że procedury związane z dotacjami zostaną przeprowadzone zgodnie z warunkami danego programu, a więc w sposób skuteczny i umożliwiający otrzymanie pożądanego dofinansowania. Dzięki temu kosztu instalacji fotowoltaicznej w Piekarach Śląskich staje się niższy, a cała inwestycja jeszcze opłacalniejsza pod względem finansowym, w związku z czym zwraca się w krótszym czasie. Przekonaj się, że warto się na nią zdecydować i czerpać gwarantowane przez nią korzyści!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.