Fotowoltaika
dla Twojej firmy

Przedsiębiorco, koniec z podwyżkami cen prądu!
Poznaj naszą ofertę
Sprawdź, ile zaoszczędzisz
Sprawdź
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Zainwestuj w fotowoltaikę dla biznesu.
Zaufały nam już tysiące Przedsiębiorców, takich jak TY!

Radom

woj. mazowieckie

Nazywam się Piotr Zeszuta i jestem Członkiem Zarządu w spółce dilerskiej MB Radom. Aby nasza usługa na rynek była komplementarna – uzupełniliśmy ją o firmę, która się zajmuje specjalistycznymi zabudowami. Jest to firma technologiczna, dlatego że sami projektujemy, sami wytwarzamy i sprzedajemy specjalistyczne pojazdy, takie jak pojazdy do poboru krwi dla Ministerstwa Zdrowia, dentobusy, ambulanse sanitarne, ale również takie samochody jak przewoźne jednostki nadzoru dla Straży Granicznej, które pozwalają zabezpieczyć nasz kraj, przed zagrożeniami zewnętrznymi. Instalacja fotowoltaiczna i jej wydajność pokrywa w firmie produkcyjnej 100% zapotrzebowania stolarni, a w firmie dilerskiej, uzupełnia na poziomie 20%. Natomiast to jest początek naszej współpracy i będziemy cały czas ją rozwijali.

Strzebieszew

woj. łódzkie

Mam na imię Łukasz. Prowadzę gospodarstwo rolne. Mam fermę broilera kurzego, w którym jest utrzymywane 100 000 sztuk drobiu. Ferma drobiu jest energochłonna. Mamy duży pobór energii, mamy dużo wentylatorów, praktycznie tylko energią się tutaj zasilamy. Zdecydowałem się na fotowoltaikę, ponieważ moje rachunki za prąd dochodziły do 8000-9000 zł za miesiąc. Z fotowoltaiki mamy darmowy prąd ze słońca, dlatego warto w to zainwestować. Te ceny prądu tak szybko rosną, że ta stopa zwrotu będzie przyspieszała, aczkolwiek liczyłem tutaj już – ok. 6 lat to mi się zwróci, nie licząc dofinansowania, bo wiadomo z dofinansowaniem szybciej.

Twój rachunek za
prąd wzrasta o 400%?

My mamy na to sposób:
Zwrot z inwestycji nawet w 6 lat
Najlepsze zespoły komponentów na rynku
z 10-letnią gwarancją uzysku
25 lat opieki serwisowej
Podejmij świadomą decyzję
i zacznij oszczędzać!

Policz ile zyska Twoja firma

Fotowoltaika w firmie stanowi pierwszy krok do niezależności energetycznej – z naszą pomocą szybko sprawdzisz, ile pieniędzy jesteś w stanie zaoszczędzić dla swojego biznesu. Poznaj korzyści z inwestycji!

Miesięczny rachunek za prąd:

0 zł

1000zł
15000zł
Wycena raty leasingowej:
Wkład własny
10 %
Wybierz wygodną dla siebie liczbę rat
Wpisz swój numer telefonu

Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Wkrótce odezwiemy się do Ciebie z ofertą.
Wystąpił bład!
Poznaj naszą ofertę

Oferta B2B

Fotowoltaika dla firmy oznacza przede wszystkim skuteczną ochronę przed rosnącymi rachunkami za prąd. Ceny za energię elektryczną nie podlegają takiej samej regulacji jak w przypadku gospodarstw domowych, dlatego tym bardziej warto zadbać o niezależność energetyczną. Panele fotowoltaiczne są dla firm szansą na optymalizację kosztów, a przy okazji budują wizerunek odpowiedzialnego społecznie, ekologicznego biznesu, za którym stoi coś więcej, niż puste słowa. To podwójna korzyść dla przedsiębiorcy.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm na terenie całej Polski, każdą współpracę rozpoczynając od spotkania z doradcą i przygotowania dedykowanego projektu. Oceniamy zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstwa, co umożliwia optymalny dobór instalacji fotowoltaicznej, a w dalszej kolejności realne oszczędności. Większość firm korzysta bowiem z prądu w ciągu dnia, a więc w czasie, gdy fotowoltaika generuje najwięcej energii. Natychmiastowe zużycie wyprodukowanego prądu pozwala osiągnąć jeszcze większe oszczędności.

#inteligentnaenergia

Poznaj
standardy
Polenergia

Skontaktuj się

Europejski standard montażu

Dbamy o to, by każdą instalację fotowoltaicznądla firmy zamontowano zgodnie z obowiązującymi normami, za co odpowiadają nasi certyfikowani instalatorzy. Po ukończeniu montażu, organizujemy dla klientów szkolenie z obsługi instalacji oraz zasad BHP.

Zabezpieczenia Polenergia Protect

Fotowoltaika dla biznesu musi być zabezpieczona. Wykorzystujemy do tego atestowane rozdzielnice klasy IP65, kable o przekroju 6 mm, zabezpieczenia DC 1000V, najwyższej klasy zabezpieczenia AC i DC oraz wyłączniki różnicowo-prądowe i nadprądowe.

Spersonalizowany projekt konstrukcyjny

Nasze panele fotowoltaiczne odpowiadają na potrzeby firmy – badamy statykę dachu oraz dobieramy konstrukcję wsporczą, co pozwala zoptymalizować działanie instalacji. Dzięki temu zapewniamy trwałość fotowoltaiki dla firmy, a tym samym jej opłacalność.

Projekt elektryczny

Projekty paneli fotowoltaicznych dla firm zgodne z obowiązującą normą PN-HD 60364-7-712:2007 wykonuje certyfikowany projektant. Dzięki temu inwestycja w fotowoltaikę jest dla przedsiębiorcy bezpieczna.