Fotowoltaika Pabianice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Pabianice

Wysokie rachunki za prąd i zbliżające się podwyżki cen mogą komplikować sytuację finansową. Na szczęście możesz uniezależnić się energetycznie, instalując ogniwa fotowoltaiczne. Coraz więcej osób w Pabianicach decyduje się na ten krok i decyduje się na współpracę z naszą firmą. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z kompleksowej oferty. Zajmiemy się wszystkim – wnioskiem o dopłatę, wyborem komponentów, lokalizacją i montażem.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Pabianice

Fotowoltaika w Pabianicach – montaż, konsulting, pozyskiwanie dotacji

Montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja wymagająca profesjonalnego opracowania metodyki, ponieważ nawet niewielki błąd może doprowadzić do niewydajności instalacji. Zdobyte doświadczenie oraz wysokospecjalistyczne kwalifikacje pozwalają nam realizować profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla domu. Decydując się na nasze usługi, możesz liczyć na fachowe wsparcie na etapie planowania, wyboru komponentów i lokalizacji. W ramach współpracy staramy się spełnić wszystkie wymagania i pomagamy w pozyskaniu jak najkorzystniejszego dofinansowania i dopłaty do fotowoltaiki.

Ze względu na produkcję bezpłatnej energii fotowoltaika cieszy się dużym zainteresowaniem również wśród producentów i właścicieli przedsiębiorstw. Nie jest tajemnicą, że zasilenie biur i hal przemysłowych wiąże się ze znacznym poborem energii, co przekłada się na duże koszty. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą działającym na terenie Pabianic i szukasz sposobu na uwolnienie się od wysokich cen prądu, zdecyduj się na instalacje fotowoltaiczne dla firm.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele fotowoltaiczne – ekologia, oszczędności

Coraz więcej partii politycznych bierze na swoje sztandary ekologię. Eksperci i ekolodzy mówią o odejściu od węgla i innych paliw stałych, których eksploatacja wiąże się z zanieczyszczaniem środowiska. Aby zachęcić do przyjaznej dla środowiska transformacji energetycznej, fotowoltaika Łódzkie jest objęta różnymi dotacjami i dofinansowaniami na poziomie zarówno lokalnym, jak i centralnym. Naszym zadaniem jest wsparcie w przejściu przez wszystkie procedury i pozyskaniu środków.

Panele fotowoltaiczne to jeden ze sposobów na pozyskiwanie zielonej energii, a więc czystej, która nie szkodzi naturze. Jak działa fotowoltaika? Instalacja słoneczna bazuje na procesach niewymagających spalania. Wykonane ze specjalnych materiałów ogniwa absorbują energię pochodzącą z promieni słonecznych i przesyłają ją do falownika, który przemienia ją w prąd stały i udostępnia go w gniazdku w celu zasilania sprzętu elektrycznego. Cały proces odbywa się w sposób bezpieczny dla środowiska.

Do pozyskania darmowego prądu potrzebujesz jedynie instalacji fotowoltaicznej. Cena całej inwestycji to koszt w granicach kilkunastu tysięcy złotych, jednak ułatwieniem jest wsparcie rządowe lub samorządowe, w ramach którego możesz uzyskać dofinansowanie lub dopłatę. Opłacalność przedsięwzięcia jest oczywista, ponieważ poniesione wydatki zwracają się szybko, a żywotne panele będą produkować energię i przynosić Ci ogromne oszczędności w kolejnych latach.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zalety instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu

Zalet instalacji fotowoltaicznej jest wiele. Nie wszystkie istotne aspekty sprowadzają się wyłącznie do niższej ceny eksploatacji domowych urządzeń i odbiorników prądu o zupełnie różnym poborze. Oczywiście jednak w dalszym ciągu jest to najważniejszy atut dla większości konsumentów, gdyż w bezpośredni sposób wpływa na realny koszt utrzymania swojego gospodarstwa domowego. Jakich korzyści można spodziewać się po instalacji paneli?

  • Koszty – dobry projekt instalacji fotowoltaicznej zlecony w naszej firmie obejmuje wszystkie odbiorniki prądu, w tym zarówno te o dużym poborze prądu, jak i te małe, pobierające w trakcie swojej pracy jedynie śladowe ilości. W efekcie w letnie, słoneczne dni Twoje gospodarstwo domowe może stać się samowystarczalne, gdy podaż prądu wyprodukowanego przez PV przekroczy aktualne zapotrzebowanie. Jeśli chcesz, aby Twoje nowoczesne panele fotowoltaiczne zapewniały jeszcze większą niezależność, zdecyduj się na magazyny energii. To duże i pojemne akumulatory, które kumulują energię wyprodukowaną przez instalację PV do wykorzystania w późniejszym czasie, np. nocą.
  • Ekologia – korzystanie nawet z ekologicznych odbiorników prądu, w tym pomp ciepła, wcale nie wpływa aż tak pozytywnie na planetę, jeśli do ich zasilenia wykorzystuje się standardowy prąd pochodzący od pobliskiego dystrybutora. Energia elektryczna w Polsce powstaje przez spalanie węgla, co jest procesem mocno eksploatującym nieodnawialne zasoby naszej planety. Panele fotowoltaiczne możliwe do instalacji w Pabianicach ograniczają niekorzystny wpływ naszych działań na planetę w zasadzie do zera. Eksploatowanie OZE – Odnawialnych Źródeł Energii – to przyszłość, której warto się podporządkować i w jakimkolwiek stopniu chronić swoją planetę. Tym bardziej że promienie słoneczne są wieczne, a ich eksploatowanie nie przynosi żadnych negatywnych skutków.

Montaż instalacji fotowoltaicznej po prostu się opłaca – zarówno w kwestii kosztów, jak i niezależności od zewnętrznego dostawcy prądu czy też z powodu ekologii.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej w każdej firmie

W firmie działającej na terenie gminy Pabianice również warto zainstalować panele fotowoltaiczne, lecz z uwagi na nieco inne zalety o bardziej biznesowym znaczeniu. Przede wszystkim fotowoltaika zwiększa konkurencyjność firmy na danym rynku. Udział prądu w produkcji niektórych dóbr i usług jest tak duży, że zwiększa ich ostateczną cenę nawet wielokrotnie, co w efekcie może prowadzić do problemów natury finansowej, w tym braku możliwości nawiązania konkurencji z większymi firmami działającymi w tej samej branży.

Użytkowanie energii elektrycznej wyprodukowanej w całości przez fotowoltaikę gwarantuje w zasadzie darmowy proces eksploatacji niektórych firmowych urządzeń, w tym całych linii produkcyjnych lub wybranych elektronarzędzi.

Nie bez znaczenia jest także to, że fotowoltaika stanowi pewną formę reklamy – wspomaga działania marketingowe i może z łatwością przyciągnąć kolejnych klientów do wybranej firmy. Wystarczy poinformować potencjalnych klientów na swoich mediach społecznościowych o instalacji PV – część z nich z pewnością chętniej kupi coś od firmy, która w procesie produkcji wykorzystuje zieloną energię.

Dlaczego instalację fotowoltaiczną warto zlecić właśnie nam?

W naszej firmie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego proponujemy najwyższej klasy rozwiązania przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Od lat wyznaczamy na tym rynku trendy, staramy się także wszystkie współprace traktować jednakowo i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm, dla której wykonanie nawet tych najtrudniejszych instalacji nie stanowi żadnego problemu. Skorzystaj już dziś z naszej oferty i zadzwoń do nas lub napisz – chętnie odpowiemy na każde pytanie mailowo lub telefonicznie, zależnie od preferencji.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.