Fotowoltaika Jarocin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Jarocin

Z roku na roku w całej Polsce przybywa setek tysięcy instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków i gruntach nieruchomości. Za montaż dużej części z nich odpowiada nasz zespół, który świadczy kompleksowe usługi m.in. w Jarocinie. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc w obniżeniu rachunków za prąd!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Jarocin

Ekologiczna energia i realne oszczędności

W połowie 2022 r. liczba instalacji solarnych w całej Polsce powoli zbliża się do miliona. Nasz kraj należy do ścisłej czołówki w Europie pod względem wartości mocy generowanej z paneli słonecznych – podobnie jest z dynamiką wzrostu systemów zaliczanych do najpopularniejszych odnawialnych źródeł energii. Jeśli również Ty chcesz dołożyć swoją cegiełkę, inwestując w perspektywiczne i zyskowne rozwiązania OZE, nasza fotowoltaika spełni Twoje wymagania.

Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na solidny i profesjonalny montaż. Dbamy o każdy jego detal, dobierając rozwiązania ściśle dopasowane do Twoich potrzeb i charakterystyki nieruchomości położonej w Jarocinie lub okolicach. Dzięki temu proponowane przez nas instalacje solarne osiągają optymalne właściwości – przy jak najmniejszym poborze prądu gwarantują jak najwyższe uzyski energii, pozwalając na pokrycie większości zapotrzebowania energetycznego budynku. W ten sposób fotowoltaika dla domu umożliwia zaoszczędzenie dziesiątków tysięcy złotych w trakcie całego cyklu życia systemu – przybliżone kwoty oszczędności sprawdzisz poprzez nasz kalkulator fotowoltaiczny.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Trwałe, wydajne i bezpieczne instalacje fotowoltaiczne

Sam montaż paneli słonecznych na dachu budynku czy gruncie nieruchomości to ważny, ale bynajmniej nie jedyny etap całego przedsięwzięcia. Aby móc zacząć produkować energię z promieniowania słonecznego w wydajny sposób, niezbędny jest odpowiedni dobór parametrów instalacji z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każda nasza fotowoltaika dla firm, domów czy gospodarstw rolnych powstaje na podstawie szczegółowych analiz i szacunków, które pozwalają na precyzyjne określenie optymalnej mocy modułów fotowoltaicznych.

Naszą rolą jest także selekcja i dostarczenie wszelkich urządzeń składających się na instalację. Ponieważ współpracujemy wyłącznie z solidnymi i zaufanymi dostawcami, możemy zapewnić najwyższą jakość komponentów. Robimy wszystko, żeby fotowoltaika w Wielkopolsce i Jarocinie cieszyła się dobrymi opiniami i cały czas zyskiwała na popularności. W ramach współpracy służymy też wsparciem obejmującym dotacje.

Właśnie dofinansowanie do fotowoltaiki jest jednym z aspektów decydujących o jej popularności, jednak wymaga ono określonych formalności. Jeżeli nie masz chęci lub czasu, aby się nimi zajmować, powierz je naszemu zespołowi, a zyskasz gwarancję otrzymania środków np. z programu Mój Prąd, za sprawą których cena zakupu i montażu instalacji zmniejszy się nawet o kilkadziesiąt procent. Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, czy interesuje Cię fotowoltaika dla rolnika, domu, firmy czy jakiekolwiek innego budynku!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dlaczego warto stawiać na instalacje fotowoltaiczne Polenergia?

Fotowoltaika w Jarocinie dla naszej firmy stanowi codzienność – realizujemy działania w tym regionie w zasadzie cały czas, zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych. Jesteśmy także jedną z najlepszych firm w całej okolicy i nie wynika to bynajmniej z szeroko zakrojonych działań reklamowych, a z realnych zalet, które płyną ze współpracy z naszą firmą. Decydując się na odnawialne źródła energii w naszej firmie możesz liczyć na:

  • Szybką realizację – doskonale wiemy, że dla wszystkich z nas liczy się czas, a czas – to pieniądz. W przypadku fotowoltaiki w Jarocinie w szczególności, gdyż instalacja PV umożliwia zasilenie domowych oraz firmowych odbiorników prądu w zasadzie za darmo.
  • Pełne wsparcie – panele fotowoltaiczne w Jarocinie wywołują w wielu prywatnych oraz firmowych klientach mnóstwo obaw. Po części związanych z dużymi wydatkami, a po części z powodu dużego zaawansowania technologicznego tego rozwiązania. Chętnie pomożemy w każdym aspekcie związanym ze współpracą z naszą marką. Pomożemy przed rozpoczęciem działań, jak i w ich trakcie oraz po zakończeniu – odpowiemy na pytania natury prawnej oraz technicznej.
  • Pełen profesjonalizm – nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów na polu współpracy. Przeprowadzamy montaż zawsze zgodnie z oczekiwaniami klientów za pomocą nowoczesnych narzędzi, urządzeń i materiałów, w efekcie czego konstrukcje wsporcze są trwałe, mocne i zaprojektowane ze zwróceniem największej uwagi na najmniejsze szczegóły.
  • I wiele innych – naszych zalet nie da się opisać w kilku prostych, żołnierskich słowach – jesteśmy marką doskonale rozpoznawalną na całym rynku nie bez powodu, gdyż osiągnęliśmy na nim w zasadzie wszystko. Poczynając od doświadczenia, poprzez realizację bardzo trudnych działań, aż na ogromnej liczbie możliwości personalizacyjnych kończąc.

Czym charakteryzują się instalacje fotowoltaiczne w domu?

Montaż instalacji fotowoltaicznej po prostu się opłaca, dlatego nie bez powodu cieszy się na rynku ogromną wprost popularnością. Do niedawna spotkanie charakterystycznych, ciemnych ogniw na prywatnych domach było bardzo trudne, teraz jednak ogniwa stają się coraz powszechniejsze i to również wśród osób będących na bakier z nowoczesną technologią. Budowa instalacji fotowoltaicznej zyskuje na popularności ze względu głównie na koszty bieżące. Cena energii elektrycznej rośnie z roku na rok, podobnie jak brak stabilności jej ceny w dłuższym ujęciu czasu, przez co ciężko zaplanować swój budżet z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Instalacja PV daje możliwość użytkowania odbiorników elektrycznych w zasadzie za darmo w przypadku systemu typu off-grid lub prawie za darmo w przypadku instalacji on-grid.

Prąd ma wiele zastosowań, wcześniej jednak należy go przekonwertować ze stałego, który powstaje w ogniwach na podstawie zjawiska fotowoltaicznego, na zmienny, możliwy do zastosowania w przypadku domowych instalacji elektrycznych. Energię można wykorzystać do zasilenia domowych odbiorników prądu, takich jak np. lodówka, sprzęt AGD oraz RTV, oświetlenia czy systemów alarmowych, lecz także do urządzeń bardziej prądożernych, takich jak pompy ciepła czy systemy domowej klimatyzacji.

Czy instalacja fotowoltaiczna w firmie się opłaca?

Zdecydowanie tak! Instalacja PV we własnej firmie pozwala osiągnąć znacznie więcej, wydając znacznie mniej. Liczą się głównie koszty. Prąd pochodzący od dystrybutora energii jest dość kosztowny, dlatego jego cena może mieć bezpośredni wpływ na ostateczne koszty związane z produkcją i obróbką produktów końcowych. Dzięki instalacji PV możesz obniżyć ten duży koszt do marginalnego minimum, a czasami nawet do zera, jeśli instalacja pokryje zapotrzebowanie energetyczne w całości.

Ponadto instalacje fotowoltaiczne są doskonałym rozwiązaniem w oczach bardziej świadomych klientów, którzy doceniają starania przedsiębiorców względem ochrony planety przed jej destrukcją.

Tak czy inaczej – zapraszamy do bliskiej współpracy już dziś, a w razie pytań do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiemy na Twoje pytania mailowo lub telefonicznie.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.