Fotowoltaika Koło

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Koło

Stawki za elektryczność już teraz są wysokie, jednak w najbliższych latach nie ma co się spodziewać obniżek. Wręcz przeciwnie, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można przypuszczać, że ceny prądu jeszcze bardziej będą drenować kieszenie Polaków. Na szczęście nie wszystkich – jeśli chcesz oszczędzić, zdecyduj się na montaż fotowoltaiki, który może wykonać dla Ciebie nasza firma.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Koło

Zapomnij o rosnących cenach prądu dzięki fotowoltaice

Polityka energetyczna państw Zachodu ukierunkowana na rozwój odnawialnych źródeł energii w połączeniu z dekarbonizacją polskiej gospodarki przekłada się na wysokie i wciąż rosnące ceny energii. Za prąd już teraz płacimy dużo, jednak z roku na rok te kwoty będą tylko wzrastać. Jak sobie poradzić w tej sytuacji? Rozwiązaniem jest produkcja na własne potrzeby, na co pozwala fotowoltaika. Jeżeli dysponujesz nieruchomością i chcesz zacząć oszczędzać na prądzie, zleć nam montaż paneli słonecznych, który wykonamy w Kole od A do Z, a także pozyskamy dofinansowanie na inwestycję.

Fotowoltaika dla domu to dobre rozwiązanie z kilku powodów, jednak podstawowy czynnik, który przekonuje do inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne, to czysty zysk finansowy. Mowa o dziesiątkach tysięcy złotych, które można zaoszczędzić dzięki panelom solarnym. W jaki sposób? Poprzez produkcję własnego prądu, który zastępuje ten płynący z sieci, a więc płatny. Skoro w znacznie mniejszym stopniu zużywasz drogą energię od dostawcy, automatycznie płacisz niższe rachunki od zakładu energetycznego. O ile? Pod warunkiem prawidłowo zaprojektowanej instalacji, której montaż został przeprowadzony profesjonalnie, możesz liczyć nawet na 90% niższe ceny od zewnętrznego dostawcy!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Energią ze Słońca dla Twojego domu

Ze względu na opłacalność finansową również fotowoltaika dla firm jest dobrym rozwiązaniem. Mniejsze koszty energii osiągnięte za sprawą paneli słonecznych mogą przyczynić się do poprawy konkurencyjności rynkowej przedsiębiorstwa. Ponadto montaż ogniw fotowoltaicznych warto wykorzystać w działaniach promocyjnych, kreując wizerunek podmiotu odpowiedzialnego ekologicznie, który dba o stan środowiska naturalnego. Wymierne zyski zapewnia także fotowoltaika dla rolnika. Niezależnie od specyfiki, przeznaczenia i miejsca montażu instalacji wszystkie prace związane z zakładaniem paneli słonecznych w Kole możesz powierzyć naszemu zespołowi.

Aspektem przekonującym do inwestycji w czystą energię jest też dofinansowanie do fotowoltaiki, np. z programu Mój Prąd. Dotacje powodują, że cena montażu i zakupu komponentów staje się przystępniejsza. Jeśli chcesz, możemy zająć się wszelkimi formalności, które wiążą się z pozyskaniem środków na realizację przedsięwzięcia w OZE. W dużej mierze właśnie dzięki takiemu wsparciu fotowoltaika w Wielkopolsce cieszy się rosnącą popularnością. Również chcesz korzystać z jej zalet? W takim razie powierz nam projekt, montaż i wykonanie całej inwestycji! Jeśli natomiast chce dowiedzieć się orientacyjnie, na jakie zyski z energii ze Słońca możesz liczyć, sprawdź nasz kalkulator fotowoltaiczny.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.