Fotowoltaika Koło

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Koło

Stawki za elektryczność już teraz są wysokie, jednak w najbliższych latach nie ma co się spodziewać obniżek. Wręcz przeciwnie, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można przypuszczać, że ceny prądu jeszcze bardziej będą drenować kieszenie Polaków. Na szczęście nie wszystkich – jeśli chcesz oszczędzić, zdecyduj się na montaż fotowoltaiki, który może wykonać dla Ciebie nasza firma.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Koło

Zapomnij o rosnących cenach prądu dzięki fotowoltaice

Polityka energetyczna państw Zachodu ukierunkowana na rozwój odnawialnych źródeł energii w połączeniu z dekarbonizacją polskiej gospodarki przekłada się na wysokie i wciąż rosnące ceny energii. Za prąd już teraz płacimy dużo, jednak z roku na rok te kwoty będą tylko wzrastać. Jak sobie poradzić w tej sytuacji? Rozwiązaniem jest produkcja na własne potrzeby, na co pozwala fotowoltaika. Jeżeli dysponujesz nieruchomością i chcesz zacząć oszczędzać na prądzie, zleć nam montaż paneli słonecznych, który wykonamy w Kole od A do Z, a także pozyskamy dofinansowanie na inwestycję.

Fotowoltaika dla domu to dobre rozwiązanie z kilku powodów, jednak podstawowy czynnik, który przekonuje do inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne, to czysty zysk finansowy. Mowa o dziesiątkach tysięcy złotych, które można zaoszczędzić dzięki panelom solarnym. W jaki sposób? Poprzez produkcję własnego prądu, który zastępuje ten płynący z sieci, a więc płatny. Skoro w znacznie mniejszym stopniu zużywasz drogą energię od dostawcy, automatycznie płacisz niższe rachunki od zakładu energetycznego. O ile? Pod warunkiem prawidłowo zaprojektowanej instalacji, której montaż został przeprowadzony profesjonalnie, możesz liczyć nawet na 90% niższe ceny od zewnętrznego dostawcy!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Energią ze Słońca dla Twojego domu

Ze względu na opłacalność finansową również fotowoltaika dla firm jest dobrym rozwiązaniem. Mniejsze koszty energii osiągnięte za sprawą paneli słonecznych mogą przyczynić się do poprawy konkurencyjności rynkowej przedsiębiorstwa. Ponadto montaż ogniw fotowoltaicznych warto wykorzystać w działaniach promocyjnych, kreując wizerunek podmiotu odpowiedzialnego ekologicznie, który dba o stan środowiska naturalnego. Wymierne zyski zapewnia także fotowoltaika dla rolnika. Niezależnie od specyfiki, przeznaczenia i miejsca montażu instalacji wszystkie prace związane z zakładaniem paneli słonecznych w Kole możesz powierzyć naszemu zespołowi.

Aspektem przekonującym do inwestycji w czystą energię jest też dofinansowanie do fotowoltaiki, np. z programu Mój Prąd. Dotacje powodują, że cena montażu i zakupu komponentów staje się przystępniejsza. Jeśli chcesz, możemy zająć się wszelkimi formalności, które wiążą się z pozyskaniem środków na realizację przedsięwzięcia w OZE. W dużej mierze właśnie dzięki takiemu wsparciu fotowoltaika w Wielkopolsce cieszy się rosnącą popularnością. Również chcesz korzystać z jej zalet? W takim razie powierz nam projekt, montaż i wykonanie całej inwestycji! Jeśli natomiast chce dowiedzieć się orientacyjnie, na jakie zyski z energii ze Słońca możesz liczyć, sprawdź nasz kalkulator fotowoltaiczny.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dla kogo panele fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne są coraz popularniejsze na rynku i obecnie nie wywołują już tak dużego zdziwienia wśród ludzi, jak jeszcze do niedawna. Montaż instalacji fotowoltaicznej nikogo nie dziwi, podobnie jak sposób eksploatacji oraz zyski, które płyną z codziennego użytkowania. W rezultacie coraz więcej osób podejmuje trudną decyzję i przeznacza część swoich pieniędzy na inwestycję w swoją przyszłość. Instalacja fotowoltaiczna zasila większość domowych i firmowych odbiorników prądu, co prowadzi do dużych oszczędności zarówno wśród osób prywatnych, jak i dużych czy mniejszych przedsiębiorców.

To jednak nie wszystko — odpowiednia do zapotrzebowania moc instalacji fotowoltaicznej nie wywołuje negatywnego wpływu na środowisko, w efekcie czego jest doskonałym wyborem dla osób, które zwracają uwagę na życie w zgodzie z naturą. Aktualnie to bardzo korzystne zachowanie, które z całą pewnością zaprocentuje na przyszłość ludzkości i z pewnością przyczyni się do lepszego stanu środowiska już na przestrzeni kolejnych kilkudziesięciu lat.

Czy warto skorzystać z instalacji fotowoltaicznej?

Zdecydowanie tak! Zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą wiele zyskać na panelach PV, co wynika przede wszystkim z ich zalet względem pozostałych sposobów zasilania domowych i firmowych odbiorników prądu.

Panele fotowoltaiczne w Kole są atrakcyjną technologią przede wszystkim dla osób oszczędnych, które chcą w jakikolwiek sposób obniżyć koszt eksploatacji swoich domowych odbiorników prądu, który potrafi być bardzo wysoki. Dla przykładu dużo prądu pobierają pompy ciepła – nowoczesne urządzenia, przeznaczone do ogrzewania CO oraz CWU w każdym domu i w firmie. Jedynym kosztem związanym z ich eksploatacją jest prąd, którego pobierają stosunkowo sporo. Podobnie jest w przypadku instalacji używanych w firmie, które charakteryzują się jeszcze większym poborem energii – czasami tak dużym, że uniemożliwiają dalszy rozwój wybranej firmy. To spory hamulec dla ekspansji.

Warto wiedzieć, że instalacja fotowoltaiczna zasila większość odbiorników na prąd zmienny, czyli w zasadzie wszystkie używane w firmach i w domach. Zaletą nie do podważenia jest fakt, że instalacja ta jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów i jest ona preferowana przez wszystkich wielbicieli nowoczesnej technologii.

Panele fotowoltaiczne – czy można obniżyć koszt ich zakupu?

Panele fotowoltaiczne warto instalować w Kole z wielu różnych powodów. Wiadome jest, że zapewniają mnóstwo oszczędności i są proekologiczne. Jak się jednak okazuje, wiele osób w dalszym ciągu zakłada, że koszt zaprojektowania i wykonania całej instalacji jest na tyle wysoki, że w zasadzie niedostępny dla większości odbiorców prywatnych. Jaka jest prawda? Zupełnie inna.

Podstawową zaletą instalacji fotowoltaicznej jest w zasadzie całkowite odejście od eksploatacji nieodnawialnych źródeł energii na rzecz tych odnawialnych – w tym przypadku promieni słonecznych, które są wszechobecne i niewyczerpane. Z tego względu do instalacji chętnie dopłacają samorządy oraz różne instytucje pozarządowe, które chcą wspierać ekologiczne podejście do przyszłości.

My, jako firma Polenergia, bardzo chętnie pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej finansowo dotacji, która pomoże w stworzeniu swojej własnej instalacji na dachu budynku bądź na gruncie. Jako specjaliści z ogromną wiedzą techniczną doskonale znamy wszelkie wymogi oraz oczekiwania organizatora danego programu, pomożemy w spełnieniu wszystkich warunków uczestnictwa, a także udzielimy wielu istotnych informacji na temat wad i zalet wybranego programu.

Zachęcamy do kontaktu już dziś – odpowiemy na pytania zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.