Fotowoltaika Konin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Konin

Ponad pół miliona instalacji fotowoltaicznych zostało zamontowanych w Polsce do połowy 2021 r., a ich liczba dynamicznie rośnie z dnia na dzień. Na fotowoltaikę decyduje się również wielu mieszkańców i przedsiębiorców z Konina – duża część z nich zleca projekt i montaż instalacji słonecznej naszej firmie. Jeżeli także Ty planujesz założenie ogniw słonecznych, z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji inwestycji!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Konin

Fotowoltaika – ekologiczna i nowoczesna metoda na tani prąd

Jak obniżyć rosnące rachunki za prąd? To pytanie zadaje sobie coraz więcej koninian, a dla wielu odpowiedzią są instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy. To nowoczesne, ekologiczne, oszczędne i wydajne rozwiązanie na lata, które pozwala na wytwarzanie prądu ze Słońca, a więc z całkowicie darmowego i niewyczerpywalnego źródła. Oznacza to jedno: znaczące ograniczenie poboru energii z publicznej sieci, a ta jest coraz droższa. Zamiast tego można ją pozyskać z bezpłatnego promieniowania zza okna, co przekłada się na obniżkę rachunków za prąd nawet o 90%! Warunkiem jest profesjonalnie zaprojektowana i zamontowana fotowoltaika, a właśnie na taką możesz liczyć w ramach współpracy z naszą firmą.

Panele fotowoltaiczne są technologią zapewniającą oszczędność i ekologiczność, ale też uniwersalność działania ze względu na możliwość założenia w najróżniejszych nieruchomościach. Współpracujemy z indywidualnymi gospodarstwami domowymi i rolnymi, a także wykonujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla firm z Konina. Podejmujemy się wszystkich zleceń niezależnie od miejsca montażu, powierzchni dachu lub gruntu, mocy systemu czy budżetu, którym dysponujesz. Działamy fachowo i elastycznie, co pozwala nam spełniać wymagania i potrzeby każdego klienta. Pozostajemy do Twojej dyspozycji, jeżeli interesuje Cię wydajna fotowoltaika w Wielkopolsce.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Trwałe, wydajne i bezpieczne panele słoneczne na pokolenia

Stawiamy na rozwiązania zarówno wydajne, jak i bezpieczne. Starannie selekcjonujemy wszystkie podzespoły i akcesoria wykorzystywane do założenia paneli słonecznych, które skutecznie pracują nie przez lata, lecz przez dziesięciolecia. Doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika, co pozwala nam na zakładanie ogniw słonecznych nawet w najtrudniejszych lokalizacjach w Koninie. Gwarancja na 20 lub więcej lat pozwala spokojnie użytkować instalację fotowoltaiczną, oczekując zwrotu z nakładów poniesionych na realizację inwestycji. A te da się skutecznie obniżyć poprzez sięgnięcie po dotacje, których pozyskaniem w ramach współpracy możemy się zająć w Twoim imieniu!

W Polsce można skorzystać z wielu programów umożliwiających otrzymanie dofinansowania do fotowoltaiki. Zasadne jest wobec tego pytanie, który z nich wybrać? Odpowiedź ma indywidualny charakter, podobnie jak samo składanie wniosku powinno być poprzedzone dokładną analizą Twoich potrzeb, wymagań i możliwości finansowych. Tym wszystkim mogą się zająć nasi fachowcy, którzy na Twoje zlecenie przygotują wszelką dokumentację niezbędną do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o dotację na założenie paneli słonecznych.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem nie tylko w montażu i pozyskiwaniu dofinansowań, ale również projektowaniu i serwisie paneli słonecznych. Wiemy, jak optymalnie dobrać parametry urządzeń, żeby zapewnić maksymalnie wydajne i zarazem oszczędne funkcjonowanie systemu. Dzięki temu możemy zapewnić wszechstronne doradztwo merytoryczne na każdym etapie inwestycji, a także po oddaniu jej do użytku, np. gdy trzeba wykonać prace konserwacyjne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – jak je wykorzystać?

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze i to zarówno wśród klientów prywatnych, jak i firm – tych małych i bardzo dużych. Głównym powodem tego stanu rzeczy jest rosnąca opłacalność, która wynika przede wszystkim z coraz wyższych cen energii u dystrybutorów. Do tej pory panele fotowoltaiczne stanowiły ciekawą nowinkę technologiczną i także w pewnym stopniu oszczędność, nawet mimo stosunkowo dużych cen wdrożenia instalacji oraz jej serwisowania. Teraz jednak instalacja fotowoltaiczna z całą pewnością staje się coraz bardziej opłacalna i doskonale o tym wiemy w naszej firmie Polenergia. Z czego to wynika? Głównie z rosnących cen prądu, które zwiększają się już nie z roku na rok, a z miesiąca na miesiąc. To ogólny trend światowy, gdyż wszędzie – również w najbardziej odległych od nas państwach – cena każdej kilowatogodziny rośnie w zastraszającym tempie. Szczególnie duży problem mają użytkownicy pompy ciepła, które podczas pracy pobierają sporo prądu do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania pomieszczeń domowych. Z tego względu instalacje fotowoltaiczne w Koninie zyskują na popularności wśród oszczędnych osób, które chcą w dużym stopniu uniezależnić się od cen energii elektrycznej.

Czy panele fotowoltaiczne są trwałe?

Zdecydowanie tak, liczy się jednak to, aby projekt instalacji fotowoltaicznej uwzględniał wszelkie problemy związane z zaprojektowaniem i wdrożeniem konstrukcji wsporczej. W naszej firmie zapewniamy kompleksowe usługi na terenie Wielkopolski, a nasi pracownicy są specjalistami w swojej dziedzinie i podczas projektu z całą pewnością przewidzą wszelkie kłopotliwe miejsca oraz obszary, które wymagają szczególnego zainteresowania.

Panele zamontowane przez naszą firmę są trwałe i wytrzymałe, dlatego bez większego problemu przetrwają wiele lat intensywnej eksploatacji. Są mocne, od zewnątrz pokryte grubą taflą szkła i podłączone do falownika ze zwróceniem szczególnej uwagi na bezpieczeństwo domowników.

Jak przebiega montaż instalacji fotowoltaicznej?

W naszej firmie nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego do każdej współpracy podchodzimy z tak samo dużym zaangażowaniem. W rezultacie zaczynamy od zapoznania się z możliwościami technicznymi, oceniamy, czy instalację da się postawić na dachu, czy też będzie trzeba wygospodarować i wydzielić obszar na płaskiej działce. W międzyczasie obliczamy zapotrzebowanie energetyczne danego gospodarstwa domowego bądź zakładu pracy, a także przydzielamy osobę do pomocy względem uzyskania korzystnego dofinansowania na zakup fotowoltaiki.

W naszej firmie możesz liczyć na przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście. Każdy klient jest dla nas tak samo istotny i jest traktowany z takim samym priorytetem. Wiele zakończonych już współprac nasi klienci ocenili jako profesjonalne i bezpieczne, dlatego i Ty skorzystaj z naszych usług i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

W razie pytań chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.