Fotowoltaika Konin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Konin

Ponad pół miliona instalacji fotowoltaicznych zostało zamontowanych w Polsce do połowy 2021 r., a ich liczba dynamicznie rośnie z dnia na dzień. Na fotowoltaikę decyduje się również wielu mieszkańców i przedsiębiorców z Konina – duża część z nich zleca projekt i montaż instalacji słonecznej naszej firmie. Jeżeli także Ty planujesz założenie ogniw słonecznych, z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji inwestycji!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Konin

Fotowoltaika – ekologiczna i nowoczesna metoda na tani prąd

Jak obniżyć rosnące rachunki za prąd? To pytanie zadaje sobie coraz więcej koninian, a dla wielu odpowiedzią są instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy. To nowoczesne, ekologiczne, oszczędne i wydajne rozwiązanie na lata, które pozwala na wytwarzanie prądu ze Słońca, a więc z całkowicie darmowego i niewyczerpywalnego źródła. Oznacza to jedno: znaczące ograniczenie poboru energii z publicznej sieci, a ta jest coraz droższa. Zamiast tego można ją pozyskać z bezpłatnego promieniowania zza okna, co przekłada się na obniżkę rachunków za prąd nawet o 90%! Warunkiem jest profesjonalnie zaprojektowana i zamontowana fotowoltaika, a właśnie na taką możesz liczyć w ramach współpracy z naszą firmą.

Panele fotowoltaiczne są technologią zapewniającą oszczędność i ekologiczność, ale też uniwersalność działania ze względu na możliwość założenia w najróżniejszych nieruchomościach. Współpracujemy z indywidualnymi gospodarstwami domowymi i rolnymi, a także wykonujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla firm z Konina. Podejmujemy się wszystkich zleceń niezależnie od miejsca montażu, powierzchni dachu lub gruntu, mocy systemu czy budżetu, którym dysponujesz. Działamy fachowo i elastycznie, co pozwala nam spełniać wymagania i potrzeby każdego klienta. Pozostajemy do Twojej dyspozycji, jeżeli interesuje Cię wydajna fotowoltaika w Wielkopolsce.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Trwałe, wydajne i bezpieczne panele słoneczne na pokolenia

Stawiamy na rozwiązania zarówno wydajne, jak i bezpieczne. Starannie selekcjonujemy wszystkie podzespoły i akcesoria wykorzystywane do założenia paneli słonecznych, które skutecznie pracują nie przez lata, lecz przez dziesięciolecia. Doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika, co pozwala nam na zakładanie ogniw słonecznych nawet w najtrudniejszych lokalizacjach w Koninie. Gwarancja na 20 lub więcej lat pozwala spokojnie użytkować instalację fotowoltaiczną, oczekując zwrotu z nakładów poniesionych na realizację inwestycji. A te da się skutecznie obniżyć poprzez sięgnięcie po dotacje, których pozyskaniem w ramach współpracy możemy się zająć w Twoim imieniu!

W Polsce można skorzystać z wielu programów umożliwiających otrzymanie dofinansowania do fotowoltaiki. Zasadne jest wobec tego pytanie, który z nich wybrać? Odpowiedź ma indywidualny charakter, podobnie jak samo składanie wniosku powinno być poprzedzone dokładną analizą Twoich potrzeb, wymagań i możliwości finansowych. Tym wszystkim mogą się zająć nasi fachowcy, którzy na Twoje zlecenie przygotują wszelką dokumentację niezbędną do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o dotację na założenie paneli słonecznych.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem nie tylko w montażu i pozyskiwaniu dofinansowań, ale również projektowaniu i serwisie paneli słonecznych. Wiemy, jak optymalnie dobrać parametry urządzeń, żeby zapewnić maksymalnie wydajne i zarazem oszczędne funkcjonowanie systemu. Dzięki temu możemy zapewnić wszechstronne doradztwo merytoryczne na każdym etapie inwestycji, a także po oddaniu jej do użytku, np. gdy trzeba wykonać prace konserwacyjne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.