Fotowoltaika Turek

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Turek

Moda na fotowoltaikę utrzymuje się cały czas. Fakt, że pomimo częstych zmian w prawie w tym zakresie i niepewności gospodarczej na progu drugiej dekady XXI w. Polacy, w tym mieszkańcy Turka, chętnie decydują się na panele słoneczne, potwierdza ich wartość. Jeżeli i Ty chcesz zlecić montaż instalacji fotowoltaicznej w dobrej cenie przez profesjonalistów, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Turek

Obniż rachunki za energię dzięki fotowoltaice

Panele słoneczne stanowią coraz istotniejszy element polskiego miksu energetycznego. Wymierne korzyści finansowe wynikające z ich użytkowania idą w parze z ekologicznością, co zachęca Polaków do inwestycji. W skali kraju właśnie fotowoltaika dostarcza największe ilości energii spośród wszystkich odnawialnych źródeł energii (OZE). Naszym zadaniem jest jej kompleksowy montaż, więc jeśli chcesz go powierzyć fachowcom, skontaktuj się z nami. Dlaczego warto zaopatrzyć się w moduły solarne?

Decydując się na instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy lub innego budynku, klienci otrzymują dostęp do dodatkowego źródła energii. Znajdujące się na gruncie lub dachu ogniwa solarne wytwarzają prąd wprost ze Słońca – robią to samodzielnie, zupełnie bez Twojego udziału – który zastępuje ten pochodzący z sieci. Efekt? Mniejsze zużycie elektryczności od dostawcy, czyli niższe rachunki. Jeżeli również Ty chcesz cieszyć się nawet kilkukrotnie tańszym prądem, powierz nam montaż ogniw fotowoltaicznych.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Instalacje fotowoltaiczne na lata – projekt i montaż w Turku

Nasi fachowcy doskonale wiedzą, jak działa fotowoltaika – wykonali już tysiące wszelkiego rodzaju instalacji. Dzięki temu możemy w profesjonalny sposób zająć się dowolną realizacją niezależnie od parametrów, jakie ma osiągać. Nasze portfolio obejmuje zarówno niewielkie systemy na użytek domowy, jak i instalacje fotowoltaiczne dla firm, w tym także bardzo duże farmy solarne.

Skoro ponosisz stosunkowo duży koszt na montaż paneli słonecznych, z pewnością zależy Ci na ich trwałym, wieloletnim działaniu. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego tylko takie projekty realizujemy. Starannie selekcjonujemy moduły od zaufanych dostawców, a inwestycję wykonujemy w sposób kompleksowy i zarazem profesjonalny. Nasi specjaliści odpowiadają za wszystkie jej etapy, począwszy od pomiarów i czynności przygotowawczych, poprzez dostarczenie wszystkich komponentów systemu, skończywszy na ich podłączeniu.

Na zlecenie klientów z Turka możemy zająć się także pozyskaniem środków na inwestycję. Polecamy dotacje, dzięki którym całkowicie bez kosztów można otrzymać dodatkowo spore pieniądze w bezzwrotnej formie. Dofinansowanie powoduje, że fotowoltaika w Wielkopolsce staje się wyraźnie tańsza, jednak trzeba pamiętać, że z reguły wymaga ono pokrycia pozostałych kosztów z własnej kieszeni. Jeżeli brakuje Ci środków, możesz zdecydować się także na kredyt. Niezależnie od tego, czy chcesz go zaciągnąć, czy jednak wybierasz dotacje, montaż fotowoltaiki od A do Z w Turku w dobrej cenie możesz powierzyć naszemu zespołowi, do czego serdecznie zachęcamy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – jakie są zalety dla odbiorcy prywatnego?

Panele fotowoltaiczne są niezwykle popularne wśród osób prywatnych, co wynika przede wszystkim z ich coraz większej dostępności. Do niedawna raczej stanowiły nowinkę technologiczną, podczas gdy obecnie – pewnik w przypadku osób, które dbają o swoje finanse oraz stabilność względem comiesięcznych opłat. Nie wynika to z przypadku, a z realnych atutów, które są szczególnie doceniane wśród właśnie klientów prywatnych. Należy do nich:

  • Stabilność opłat – nic tak nie irytuje, jak duża fluktuacja cen na rynku energetycznym. Tak wysoka częstotliwość zmiany kosztów za każdą kilowatogodzinę sprawia, że coraz ciężej osobom prywatnym przewidzieć wysokość opłat nawet w dość krótkim okresie. Instalacja fotowoltaiczna umożliwia użytkowanie odbiorników energii w zasadzie za darmo, dlatego można z dużą pewnością przewidzieć wszelkie koszty eksploatacji swojego gospodarstwa domowego.
  • Bezpieczeństwo i pewność – cena za każdą kilowatogodzinę potrafi spędzać sen z powiek każdemu inwestorowi, jeszcze większy problem istnieje jednak w przypadku nagłej, lecz długotrwałej utraty prądu. W takiej sytuacji przestają działać domowe odbiorniki energii, w tym systemy alarmowe, a także sprzęt źle znoszący długotrwały brak prądu, np. lodówki. Każda instalacja fotowoltaiczna wyposażona np. w magazyny energii stanowi w zasadzie własną, domową, komfortową elektrownię.
  • Wiele możliwości – dla właścicieli domowej fotowoltaiki istotny powinien być także szereg możliwości, na czele z możliwością zwydatkowania wszystkich zaoszczędzonych środków na każdy sposób – również ten, który wymaga dość dużych inwestycji. Oszczędności zaczynają pojawiać się nawet po 6-ciu latach, co w przypadku fotowoltaiki oznacza wręcz rekordowo krótki czas. Na największe oszczędności mogą liczyć konsumenci, którzy użytkują w swoich domach pompy ciepła.

Jakie atuty mają instalacje fotowoltaiczne dla firm?

Energię elektryczną wyprodukowaną przez fotowoltaikę może także z łatwością wykorzystać każdy przedsiębiorca, jednak z reguły w celu innym, niż osoba prywatna. Przede wszystkim do obniżenia kosztów produkcji, które rosną z roku na rok właśnie ze względu na szalejące ceny energii elektrycznej. Stosując panele fotowoltaiczne w Turku, możesz zawalczyć cenowo z firmami z ugruntowaną pozycją na rynku, które już w swoim przedsiębiorstwie wykorzystują instalację fotowoltaiczną i dzięki nim mogą obniżać ceny swoich usług oraz produktów do niemożliwego wcześniej poziomu.

Co więcej, panele stanowią także ciekawy wyróżnik i sposób nowoczesnej walki o świadomego klienta, który chce wspierać finansowo wyłącznie takich producentów, którzy w jakikolwiek sposób zwracają uwagę na stan naszej planety. Można informację o zainstalowaniu systemu PV umieścić na firmowych mediach społecznościowych i w ten sposób przyciągnąć do oferty nieco więcej nowoczesnych, myślących nieco szerzej klientów.

Czy energię elektryczną warto pobierać z fotowoltaiki?

Zdecydowanie tak! Wbrew obiegowej opinii prąd płynący z gniazdka nie pochodzi w Polsce z OZE – Odnawialnych Źródeł Energii. Wręcz odwrotnie – do jego produkcji wykorzystuje się bowiem proces spalania węgla, który na planecie pozostawia ogromną skazę na wiele kolejnych lat. Instalacje fotowoltaiczne do uzyskiwania energii wykorzystują najważniejsze i najpowszechniejsze źródło energii elektrycznej, mianowicie promienie słoneczne. Eksploatowanie go jest w zasadzie darmowe i nie jest obarczone żadnym ryzykiem, gdyż zjawisko fotowoltaiczne, które powstaje w chwili padania promieni słonecznych na panele, jest w pełni ekologiczne, powstaje bowiem wówczas jedynie prąd, bez żadnych niekorzystnych rezultatów tego procesu.

Fotowoltaika jest zależna jednak głównie od firmy, która podejmie się jej realizacji. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Polenergia – gwarantujemy szybki proces realizacji, doskonałą jakość obsługi, a także pełen profesjonalizm w chwili podjęcia współpracy. Możesz do nas zadzwonić i zapytać – chętnie odpowiemy na każde pytania mailowo lub telefonicznie.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.