Fotowoltaika Kalisz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kalisz

Chcesz założyć panele słoneczne w Kaliszu i poszukujesz firmy, której możesz powierzyć to zadanie? W takim razie zapraszamy do współpracy! Jako Polenergia Fotowoltaika montujemy instalacje fotowoltaiczna wszędzie, gdzie tylko istnieją możliwości techniczne. Zachęcamy do korzystania z naszych usług zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa oraz rolników.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kalisz

Darmowy prąd ze Słońca dla mieszkańców i firm z Kalisza

Boom na instalacje fotowoltaiczne dla domu i firm w Polsce, w tym także w Kaliszu, jest faktem. Od dobrych kilku lat każdego roku montuje się dziesiątki tysięcy tego rodzaju systemów w budynkach mieszkalnych, publicznych i zakładach pracy, aby móc produkować prąd z darmowego źródła – Słońca. Jak działa fotowoltaika? Właśnie w taki sposób, że pozyskuje energię z promieniowania słonecznego akumulowanego przez ogniwa słoneczne, która jest następnie konwertowana przez falownik w prąd elektryczny i przesyłana do sieci w celu zasilania maszyn, urządzeń i narzędzi.

Co ważne, cały proces pozyskiwania i konwersji energii odbywa się w sposób zautomatyzowany, bez udziału użytkownika. Instalacje fotowoltaiczne dla firm i domu są w pełni bezobsługowe, co stanowi ich przewagę nad tradycyjnymi źródłami energii, jak np. różnego rodzaju kotły i piece, które do jej wytworzenia wykorzystują paliwa. Dlatego możesz zapomnieć o usuwaniu popiołu czy uzupełnianiu paliwa, ciesząc się przy tym darmowym prądem ze Słońca. W przeciwieństwie do kotłów i pieców fotowoltaika nie wymaga nawet kupowania paliwa, a jej działanie jest przyjazne dla środowiska. Najważniejszy argumentem, który przekonuje mieszkańców i firmy z Kalisza do skorzystania z jej możliwości, dotyczy jednak kwestii finansowych.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż i projekt fotowoltaiki od A do Z

Decydując się na założenie ogniw słonecznych, możesz liczyć na zwrot poniesionych w związku z tym kosztów już po 6-9 latach użytkowania. Tymczasem żywotność nowoczesnych, wysokojakościowych paneli fotowoltaicznych, a tylko takie montujemy, wynosi co najmniej 20 lat, co oznacza dostęp darmowego prądu przez więcej niż 10 lat. Przekonujące? Zdecydowanie tak, jednak żeby mieć pewność optymalnego, wydajnego i oszczędnego działania systemu, należy zlecić jego wykonanie doświadczonym i odpowiednio wykwalifikowanym specjalistom. Właśnie tacy fachowcy tworzą nasz zespół, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji w fotowoltaikę.

Pierwszym krokiem do stworzenia efektywnej, bezpiecznej i trwałej instalacji jest dobranie prawidłowych parametrów jej działania. Na podstawie analizy charakterystyki nieruchomości, jej zapotrzebowania energetycznego oraz Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań określamy najkorzystniejsze wartości dotyczące m.in. mocy, jej rocznego spadku mocy czy sprawności. Sugerujemy najlepsze rozwiązania w ramach posiadanego budżetu, do którego dostosowujemy tworzony projekt. Następnie zabieramy się za montaż, który wykonujemy w sposób precyzyjny i profesjonalny. To zasługa fachowego wyposażenia i specjalistycznych kwalifikacji naszego zespołu. Po wykonaniu pracy przeprowadzamy szczegółowe testy, które mają potwierdzić prawidłową pracę instalacji.

Wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowania

Pamiętaj, że poza pracami projektowymi i montażowymi możesz na nas liczyć także w zakresie pozyskiwania dotacji. Fotowoltaika w Wielkopolsce może być tańsza właśnie dzięki skorzystaniu z dofinansowania, w czym zapewniamy pełne wsparcie. Wystarczy, że zlecisz nam to zadanie, a weźmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z wypełnianiem wniosków, zbieraniem dokumentacji czy prowadzeniem korespondencji z organem udzielającym dotacji. Jeżeli więc poszukujesz firmy, która od A do Z zajmie się wszystkim, co związane z projektem, montażem i dofinansowaniem do fotowoltaiki, skontaktuj się z nami już teraz!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.