Fotowoltaika Kalisz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kalisz

Chcesz założyć panele słoneczne w Kaliszu i poszukujesz firmy, której możesz powierzyć to zadanie? W takim razie zapraszamy do współpracy! Jako Polenergia Fotowoltaika montujemy instalacje fotowoltaiczna wszędzie, gdzie tylko istnieją możliwości techniczne. Zachęcamy do korzystania z naszych usług zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa oraz rolników.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kalisz

Darmowy prąd ze Słońca dla mieszkańców i firm z Kalisza

Boom na instalacje fotowoltaiczne dla domu i firm w Polsce, w tym także w Kaliszu, jest faktem. Od dobrych kilku lat każdego roku montuje się dziesiątki tysięcy tego rodzaju systemów w budynkach mieszkalnych, publicznych i zakładach pracy, aby móc produkować prąd z darmowego źródła – Słońca. Jak działa fotowoltaika? Właśnie w taki sposób, że pozyskuje energię z promieniowania słonecznego akumulowanego przez ogniwa słoneczne, która jest następnie konwertowana przez falownik w prąd elektryczny i przesyłana do sieci w celu zasilania maszyn, urządzeń i narzędzi.

Co ważne, cały proces pozyskiwania i konwersji energii odbywa się w sposób zautomatyzowany, bez udziału użytkownika. Instalacje fotowoltaiczne dla firm i domu są w pełni bezobsługowe, co stanowi ich przewagę nad tradycyjnymi źródłami energii, jak np. różnego rodzaju kotły i piece, które do jej wytworzenia wykorzystują paliwa. Dlatego możesz zapomnieć o usuwaniu popiołu czy uzupełnianiu paliwa, ciesząc się przy tym darmowym prądem ze Słońca. W przeciwieństwie do kotłów i pieców fotowoltaika nie wymaga nawet kupowania paliwa, a jej działanie jest przyjazne dla środowiska. Najważniejszy argumentem, który przekonuje mieszkańców i firmy z Kalisza do skorzystania z jej możliwości, dotyczy jednak kwestii finansowych.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż i projekt fotowoltaiki od A do Z

Decydując się na założenie ogniw słonecznych, możesz liczyć na zwrot poniesionych w związku z tym kosztów już po 6-9 latach użytkowania. Tymczasem żywotność nowoczesnych, wysokojakościowych paneli fotowoltaicznych, a tylko takie montujemy, wynosi co najmniej 20 lat, co oznacza dostęp darmowego prądu przez więcej niż 10 lat. Przekonujące? Zdecydowanie tak, jednak żeby mieć pewność optymalnego, wydajnego i oszczędnego działania systemu, należy zlecić jego wykonanie doświadczonym i odpowiednio wykwalifikowanym specjalistom. Właśnie tacy fachowcy tworzą nasz zespół, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji w fotowoltaikę.

Pierwszym krokiem do stworzenia efektywnej, bezpiecznej i trwałej instalacji jest dobranie prawidłowych parametrów jej działania. Na podstawie analizy charakterystyki nieruchomości, jej zapotrzebowania energetycznego oraz Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań określamy najkorzystniejsze wartości dotyczące m.in. mocy, jej rocznego spadku mocy czy sprawności. Sugerujemy najlepsze rozwiązania w ramach posiadanego budżetu, do którego dostosowujemy tworzony projekt. Następnie zabieramy się za montaż, który wykonujemy w sposób precyzyjny i profesjonalny. To zasługa fachowego wyposażenia i specjalistycznych kwalifikacji naszego zespołu. Po wykonaniu pracy przeprowadzamy szczegółowe testy, które mają potwierdzić prawidłową pracę instalacji.

Wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowania

Pamiętaj, że poza pracami projektowymi i montażowymi możesz na nas liczyć także w zakresie pozyskiwania dotacji. Fotowoltaika w Wielkopolsce może być tańsza właśnie dzięki skorzystaniu z dofinansowania, w czym zapewniamy pełne wsparcie. Wystarczy, że zlecisz nam to zadanie, a weźmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z wypełnianiem wniosków, zbieraniem dokumentacji czy prowadzeniem korespondencji z organem udzielającym dotacji. Jeżeli więc poszukujesz firmy, która od A do Z zajmie się wszystkim, co związane z projektem, montażem i dofinansowaniem do fotowoltaiki, skontaktuj się z nami już teraz!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Jak wykorzystać instalacje fotowoltaiczne?

Montaż paneli fotowoltaicznych daje wiele korzyści. Należy do nich między innymi oszczędność. JeJak wykorzystać instalacje fotowoltaiczne?żeli chcesz zamontować wysoce wydajne panele fotowoltaiczne w Kaliszu, zdecyduj się na współpracę z naszą firmą. Po dostosowaniu ich mocy do poboru prądu i zapotrzebowania całego gospodarstwa domowego można osiągnąć w zasadzie zupełne uniezależnienie się od rosnących cen energii. Jak to możliwe? Pompy ciepła, prądożerne urządzenia AGD i RTV oraz narzędzia ręczne mogą pobierać duże ilości prądu, który to w większości przypadków skupowany jest z sieci dystrybucyjnej w danej lokalizacji. Panele fotowoltaiczne produkują energię we własnym zakresie dla konkretnego budynku. Absorbują promieniowanie słoneczne, które jest najpowszechniejszym źródłem energii odnawialnej, a następnie przesyłają je w formie prądu do falownika – urządzenie to dostosowuje jego parametry tak, aby możliwe było wprowadzenie go do sieci.

Panele fotowoltaiczne – wykorzystaj odnawialne źródła energii

Zasilanie domowych czy firmowych urządzeń w domu, budynku gospodarczym czy przedsiębiorstwie wymaga dostarczenia do nich prądu, który w naszym kraju pochodzi głównie z eksploatacji nieodnawialnych źródeł energii, takich jak węgiel. Jego spalanie szkodzi środowisku naturalnemu, dlatego tak ważne jest, aby ten proces jak najbardziej ograniczyć. Alternatywą są instalacje fotowoltaiczne generujące prąd, który każdy prosument może wykorzystać do zasilenia domowych czy firmowych urządzeń. Uzyskanie prądu w ten sposób nie jest działaniem destrukcyjnym, gdyż przebiega na podstawie zjawiska fotowoltaicznego, czyli zmiany promieni słonecznych na energię elektryczną. Oznacza to, że eksploatacja tego źródła energii jest formą walki z ociepleniem klimatu oraz złym wpływem działań człowieka na otaczający świat.

Komu zlecić projekt instalacji fotowoltaicznej?

W naszej firmie nie uznajemy kompromisów, dlatego to właśnie Polenergia od wielu lat stanowi najlepszy wybór jako główny wykonawca instalacji fotowoltaicznych każdego typu na terenie całego kraju. Używamy wyselekcjonowanych i specjalistycznych narzędzi, które gwarantują wieloletnią trwałość i bezpieczeństwo całej konstrukcji. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, dbamy także o ciągłe poszerzanie naszej wiedzy, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi oraz wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Oznacza to jedno – pewność wykonania każdej instalacji, niezależnie od jej wielkości czy poziomu skomplikowania, w najlepszy możliwy sposób.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.