Fotowoltaika Leszno

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Leszno

Ceny prądu już teraz są wysokie, jednak – jak wskazują analitycy – najgorsze niestety dopiero jeszcze przed nami. Jak się przygotować na ogromne podwyżki kosztów elektryczności? Zdecydowanie warto polecić montaż paneli fotowoltaicznych, który w Lesznie i okolicach oferuje nasza firma. To najlepszy sposób na przeciwdziałanie rosnącym kosztom energii!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Leszno

Twoja fotowoltaika w dobrych rękach

Aby uzmysłowić sobie korzyści wynikające z montażu ogniw fotowoltaicznych, wystarczy znać ogólny schemat tego, jak działa fotowoltaika. Otóż polega on na tym, że umieszczone na dachu lub gruncie moduły absorbują energię z promieniowania słonecznego, po czym następuje jej przetworzenie na prąd o parametrach dostosowanych do wymagań sieci elektrycznej. Ponieważ pochodzi on z bezpłatnego źródła i jest wykorzystywany do napędzania sprzętów w domu, firmie czy gospodarstwie, pozwala na ograniczenie zużycia elektryczności z płatnej sieci. Efekt jest jeden: o wiele niższe rachunki za energię pochodzącą od zewnętrznego dostawcy. Co jednak istotne, optymalne działanie paneli jest możliwe tylko w przypadku wykonania prawidłowego montażu przez wykwalifikowanych fachowców, a taką gwarancję daje nasza firma.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa czy rolnika są skutecznym sposobem na tańszą energię, ale bez doświadczenia i kwalifikacji nie ma mowy o założeniu takiego systemu. Z prostego powodu: jest skomplikowany i wymaga znajomości dość niszowych technologii oraz rozwiązań. Równie złożona jest cała inwestycja, bo nie polega tylko na samym montażu urządzeń, ale też wymaga przemyślanego planu, umiejętnej selekcji ogniw od zaufanych producentów i przetestowaniu działania gotowej instalacji. Właśnie w taki sposób przeprowadza ją nasza firma na zlecenie klientów z Leszna i okolic. Niezawodna i wydajna fotowoltaika w Wielkopolsce jest na wciągnięcie ręki!


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Niezawodne źródło taniego i ekologicznego prądu

Nasza rola polega na całościowym wykonaniu instalacji fotowoltaicznej. Pierwszym krokiem na drodze do tego celu jest opracowanie jej podstawowych założeń. Jaka moc paneli będzie właściwa dla Twojej nieruchomości? Gdzie je zamontować? Ile ich powinno być? Jakiego rodzaju moduły spiszą się najlepiej? To tylko kilka przykładowych pytań, na które znajdujemy odpowiedzi przed rozpoczęciem właściwych prac montażowych. Następnie pozyskujemy odpowiednie ogniwa i inne podzespoły systemu fotowoltaicznego, po czym fotowoltaika jest przez nas zakładana.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Jeśli decydujesz się na skorzystanie z dofinansowania, np. z programu Mój Prąd, pomożemy Ci w pozyskaniu środków. Wyręczamy Cię we wszelkich wymaganiach, jakie wiążą się z dotacjami, dzięki czemu oszczędzasz czas, a zarazem wiesz, że procedury są realizowane przez doświadczonych w tym zakresie specjalistów. Dzięki naszemu wsparciu klienci mogą liczyć tańsze instalacje fotowoltaiczne dla firm, budynków mieszkalnych czy gospodarstw rolnych. Zapraszamy do współpracy również Ciebie, jeśli chcesz uzyskać możliwość produkcji prądu na własny użytek ze Słońca!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.