Fotowoltaika Leszno

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Leszno

Ceny prądu już teraz są wysokie, jednak – jak wskazują analitycy – najgorsze niestety dopiero jeszcze przed nami. Jak się przygotować na ogromne podwyżki kosztów elektryczności? Zdecydowanie warto polecić montaż paneli fotowoltaicznych, który w Lesznie i okolicach oferuje nasza firma. To najlepszy sposób na przeciwdziałanie rosnącym kosztom energii!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Leszno

Twoja fotowoltaika w dobrych rękach

Aby uzmysłowić sobie korzyści wynikające z montażu ogniw fotowoltaicznych, wystarczy znać ogólny schemat tego, jak działa fotowoltaika. Otóż polega on na tym, że umieszczone na dachu lub gruncie moduły absorbują energię z promieniowania słonecznego, po czym następuje jej przetworzenie na prąd o parametrach dostosowanych do wymagań sieci elektrycznej. Ponieważ pochodzi on z bezpłatnego źródła i jest wykorzystywany do napędzania sprzętów w domu, firmie czy gospodarstwie, pozwala na ograniczenie zużycia elektryczności z płatnej sieci. Efekt jest jeden: o wiele niższe rachunki za energię pochodzącą od zewnętrznego dostawcy. Co jednak istotne, optymalne działanie paneli jest możliwe tylko w przypadku wykonania prawidłowego montażu przez wykwalifikowanych fachowców, a taką gwarancję daje nasza firma.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa czy rolnika są skutecznym sposobem na tańszą energię, ale bez doświadczenia i kwalifikacji nie ma mowy o założeniu takiego systemu. Z prostego powodu: jest skomplikowany i wymaga znajomości dość niszowych technologii oraz rozwiązań. Równie złożona jest cała inwestycja, bo nie polega tylko na samym montażu urządzeń, ale też wymaga przemyślanego planu, umiejętnej selekcji ogniw od zaufanych producentów i przetestowaniu działania gotowej instalacji. Właśnie w taki sposób przeprowadza ją nasza firma na zlecenie klientów z Leszna i okolic. Niezawodna i wydajna fotowoltaika w Wielkopolsce jest na wciągnięcie ręki!


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Niezawodne źródło taniego i ekologicznego prądu

Nasza rola polega na całościowym wykonaniu instalacji fotowoltaicznej. Pierwszym krokiem na drodze do tego celu jest opracowanie jej podstawowych założeń. Jaka moc paneli będzie właściwa dla Twojej nieruchomości? Gdzie je zamontować? Ile ich powinno być? Jakiego rodzaju moduły spiszą się najlepiej? To tylko kilka przykładowych pytań, na które znajdujemy odpowiedzi przed rozpoczęciem właściwych prac montażowych. Następnie pozyskujemy odpowiednie ogniwa i inne podzespoły systemu fotowoltaicznego, po czym fotowoltaika jest przez nas zakładana.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Jeśli decydujesz się na skorzystanie z dofinansowania, np. z programu Mój Prąd, pomożemy Ci w pozyskaniu środków. Wyręczamy Cię we wszelkich wymaganiach, jakie wiążą się z dotacjami, dzięki czemu oszczędzasz czas, a zarazem wiesz, że procedury są realizowane przez doświadczonych w tym zakresie specjalistów. Dzięki naszemu wsparciu klienci mogą liczyć tańsze instalacje fotowoltaiczne dla firm, budynków mieszkalnych czy gospodarstw rolnych. Zapraszamy do współpracy również Ciebie, jeśli chcesz uzyskać możliwość produkcji prądu na własny użytek ze Słońca!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Jak wykorzystać instalacje fotowoltaiczne w swoim domu?

Panele fotowoltaiczne są obecnie bardzo popularne i fakt ten nie wynika znikąd. Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest, co oczywiste, obniżenie kosztów eksploatacji gospodarstwa domowego. Ma to szczególne znaczenie, gdy rachunki za energię elektryczną rosną z roku na rok, a jej ceny nie można w pełni oszacować. Instalacja fotowoltaiczna pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów użytkowania domowych odbiorników prądu – nawet do zera (w przypadku instalacji typu off-grid). Jest polecana zwłaszcza do domów, w których używa się niektórych odbiorników w trybie ciągłym. Mogą to być np. pompy ciepła podgrzewające wodę użytkową, a uzyskane dzięki nim ciepło można wykorzystać także do ogrzewania całych pomieszczeń domowych.

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne opłacają się w firmie?

Montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się nie tylko w prywatnym domu, lecz także w każdym przedsiębiorstwie. Projekt instalacji fotowoltaicznej uwzględniający zapotrzebowanie energetyczne całej firmy zupełnie zmienia koszt jej utrzymania, co ma szczególnie duże znaczenie w przedsiębiorstwach, w których cena energii elektrycznej ma bezpośrednie przełożenie na jej rentowność. Instalacja fotowoltaiczna zapewnia w zasadzie darmową energię uzyskaną z eksploatacji źródeł odnawialnych, a rozpoczęcie jej użytkowania wiąże się jedynie z początkową inwestycją, z której zwrot zajmuje jedynie kilka lat. Takie oszczędności mogą zarówno nieco podnieść dochody danego przedsiębiorstwa, jak i ułatwić działania zwiększające konkurencyjność danej firmy na rynku. Fotowoltaika w Lesznie jest przeznaczona dla właścicieli firm niewielkich i tych największych, zajmujących się montażem, wytwórstwem oraz obróbką mechaniczną i termiczną różnorodnych artykułów.

Czy panele fotowoltaiczne są trwałe?

Zdecydowanie tak! Panele fotowoltaiczne w Lesznie zrealizowane przez naszą firmę stanowią połączenie wysokiej jakości, bezpieczeństwa i korzystnej ceny całej inwestycji. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku, która zrealizowała do tej pory każdy typ instalacji fotowoltaicznej – zarówno off-grid, jak i on-grid. Co miesiąc wykonujemy i wdrażamy nawet 1000 mikroinstalacji i staliśmy się na tym polu krajowym liderem, również ze względu na doświadczenie. Nasi pracownicy, którzy zajmują się fotowoltaiką w Lesznie, z chęcią przyjmą każde zgłoszenie. Obliczymy zapotrzebowanie energetyczne całego budynku, optymalną moc instalacji, jej rodzaj oraz właściwości, które mogą mieć wpływ na efektywność jej pracy. Jesteśmy do Twojej mailowej oraz telefonicznej dyspozycji. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania natury prawnej i technicznej, możemy również pomóc w uzyskaniu dofinansowania, co znacznie obniży koszt wdrożenia instalacji.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.