Fotowoltaika Kościan

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kościan

Można wymienić wszystkie żarówki na energooszczędne, kupić sprzęt AGD o niższej mocy czy nawet siedzieć wieczorami przy świecach, jednak to tylko półśrodki. Jeśli chcesz w znacznym stopniu obniżyć rachunki za prąd, zainwestuj w panele fotowoltaiczne – w Kościanie i okolicach ich montaż możesz powierzyć naszej firmie.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kościan

Fotowoltaika – tańszy prąd dzięki własnej energii

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że ceny energii są i niestety będą wysokie. To trend ogólnoświatowy, jednak w szczególności sposób dotykający Polskę. Nie wchodząc w szczegóły, jako pojedyncze jednostki pozostajemy bez wpływu na tę sytuację – każdy z nas może jednak we własnym, indywidualnym wymiarze skutecznie przeciwdziałać skutkom rosnących kosztów energii z sieci. Jak? Z odpowiedzią przychodzi fotowoltaikanowoczesna instalacja solarna, która powstała z myślą o oszczędzaniu energii.

Jeżeli rozważasz montaż paneli słonecznych, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z korzyści, jakie one zapewniają. Ekologiczny prąd z darmowego źródła pozwala oszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w ciągu ćwierćwiecza – jeśli chcesz sprawdzić przewidywane zyski, wykorzystaj nasz kalkulator fotowoltaiczny. Bezobsługowość instalacji to kolejny atut, który sprawia, że fotowoltaika dla domu jest świetnym rozwiązaniem. Rzeczywiście, wszystkie te i wiele więcej atutów przemawia za panelami słonecznymi, jednak aby móc ich oczekiwać, trzeba zadbać o profesjonalny montaż. W tym zakresie warto zaufać naszej firmiefotowoltaika w Wielkopolsce to nasza specjalność!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika na lata – ekologiczny sposób na oszczędność

Wykonanie instalacji solarnej przez fachowców daje pewność, że spełni wszelkie wymagania związane z wydajnością, trwałością i bezawaryjnością. Aby uzyskać taki efekt, konieczne jest kompleksowe podejście do realizacji inwestycji, a takie prezentujemy jako Polenergia. Realizujemy przedsięwzięcie od początku do końca, rozpoczynając od dokładnej analizy specyfiki budynku i potrzeb jego użytkowników. Z uwzględnieniem tych aspektów dobieramy odpowiednie urządzenia o adekwatnych parametrach działania, które sprawiają, że montowana przez nas fotowoltaika dla firm, domów czy rolników z Kościana pracuje z optymalną efektywnością i przez maksymalnie długi czas.

Wykonaliśmy już tysiące instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa wielkopolskiego i w innych regionach Polski. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, specjalistycznymi kompetencjami w dziedzinie OZE oraz fachowym sprzętem i wyposażeniem, co pozwala na montaż najwyższej jakości modułów solarnych. Działamy w sposób wszechstronny i elastyczny, dlatego poza gospodarstwami domowymi i przedsiębiorstwami wspieramy również klientów z innych grup społecznych, czego przykładem jest oferowana przez nas fotowoltaika dla rolnika.

Pozostajemy także do dyspozycji klientów, których interesują dotacje do zakupu i montażu paneli słonecznych. Na czym polega nasze wsparcie na tym polu? Przede wszystkim na kwestiach formalnych niezbędnych, aby otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki z takich programów jak np. Mój Prąd. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.