Fotowoltaika Swarzędz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Swarzędz

Jeżeli zamierzasz założyć panele fotowoltaiczne u siebie w domu lub w firmie w Swarzędzu, z pewnością chcesz, żeby działały jak najdłużej i zwróciły się w jak najkrótszym czasie. W takim razie zapraszamy do współpracy – powierzając nam realizację inwestycji, możesz liczyć na najwyższej jakości fotowoltaikę, która pod każdym względem spełnia Twoje wymagania.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Swarzędz

Fotowoltaika – ekologia i oszczędność w jednym

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i wyposażeniem, które pozwalają montować dowolne instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy rolników. Realizujemy zarówno niewielkie, przydomowe systemy solarne, jak i rozbudowane farmy obejmujące dziesiątki czy nawet setki paneli słonecznych. Technologia pozyskiwania i produkcji prądu z energii słonecznej nie ma przed nami tajemnic, dzięki czemu potrafimy dobierać optymalne rozwiązania pod kątem najróżniejszych potrzeb i wymagań klientów. Z przyjemnością wykonamy montaż ogniw solarnych również na Twoje zlecenie.

Warto powierzyć założenie paneli słonecznych doświadczonej i kompetentnej ekipie, aby mieć pewność, że prace zostaną przeprowadzone w sposób profesjonalny, a ich efekty będą w pełni zadowalające. Wyłącznie kompetentni fachowcy, a tylko tacy tworzą nasz zespół, są w stanie zrealizować wszystkie czynności projektowe i montażowe w sposób zgodny z wymaganiami. Nawiązując współpracę z Polenergia, zyskujesz gwarancję, że Twoja fotowoltaika będzie działać z maksymalną efektywnością i zapewni optymalne uzyski energii przy jak najmniejszym poborze prądu.

Panele słoneczne to uniwersalne urządzenia, które warto zamontować na dachu lub gruncie każdej nieruchomości, o ile warunki techniczne na to pozwalają. Swoje zadanie tak samo dobrze spełniają zarówno instalacje fotowoltaiczne dla firm, jak i domów w Swarzędzu. W obu przypadkach użytkownicy mogą oczekiwać wyraźnie niższych niż wcześniej rachunków za prąd. Pod warunkiem prawidłowego montażu oraz dobrania wszystkich komponentów i parametrów systemu we właściwy sposób koszty energii mogą być mniejsze nawet o 90%!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zapomnij o wysokich rachunkach za prąd

Z czego wynikają aż tak duże obniżki rachunków za prąd? Wprost z tego, jak działa fotowoltaika, która produkuje elektryczność z całkowicie bezpłatnego źródła. W rezultacie duża część konsumowanej przez Ciebie energii pochodzi właśnie z paneli słonecznych, co oznacza, że płacisz tylko za pozostały wolumen zużytego prądu. To czysta oszczędność, która pozwala zapomnieć o szybko drożejących cenach sieciowej energii.

Fotowoltaika w Wielkopolsce rozwija się m.in. dzięki nam, ponieważ przeprowadziliśmy montaż dużej liczby instalacji w tym regionie. Klientom oferujemy również wsparcie w staraniach o dofinansowanie, które pozwala obniżyć koszt realizacji inwestycji. Odpowiadamy za dotacje w sposób całościowy, tzn. znajdujemy najlepszy dla Ciebie program, a następnie zajmujemy się wszelkimi wymaganymi formalnościami. Jeśli więc chcesz powierzyć montaż instalacji fotowoltaicznej w Swarzędzu sprawdzonej i godnej zaufania ekipie, zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.