Fotowoltaika Gniezno

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gniezno

Jak radzić sobie z rosnącymi cenami prądu? Można siedzieć wieczorami przy świeczkach, jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest założenie instalacji fotowoltaicznej. Jeśli również tak uważasz i chcesz zlecić jej wykonanie w Gnieźnie lub okolicach, rozpocznij z nami współpracę!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gniezno

Ekologiczny i tani prąd ze Słońca sposobem na niższe rachunki

Ponad 700 tys. – tyle wynosi liczba prosumentów, czyli osób i podmiotów wytwarzających na własny użytek energię z promieniowania słonecznego. Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firm i innych nieruchomości stały się na tyle popularne, że można je znaleźć praktycznie w każdej miejscowości w Polsce, również w Gnieźnie. Panele słoneczne cieszą się dużym wzięciem przede wszystkim z uwagi na generowane oszczędności. Jak pokazują statystyki i doświadczenia naszych klientów, fotowoltaika może przyczynić się do obniżki wysokości rachunków za prąd nawet o 90%! Jak osiągnąć tak znakomitą wydajność? Warunkiem koniecznym jest profesjonalny montaż, który w Gnieźnie może zapewnić nasza firma.

Skoro zamierzasz zainwestować co najmniej kilkanaście tysięcy złotych w ogniwa słoneczne, z pewnością zależy Ci na jak najlepszych parametrach działania. Chcesz, żeby produkowały energię w sposób bezawaryjny, bezpieczny i maksymalnie efektywny, a taką możliwość daje jedynie zgodny ze standardami, fachowy montaż. Jednym z kluczowych aspektów, który go warunkuje, jest odpowiedni dobór komponentów i parametrów systemu, takich jak np. moc. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do projektów, na podstawie których zakładamy instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, gospodarstw rolnych i innych nieruchomości w Gnieźnie i pobliskich miejscowościach.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Pełne wsparcie w inwestycji w fotowoltaikę

Sam montaż przeprowadzamy przy użyciu starannie wyselekcjonowanych, wysokojakościowych narzędzi i technologii. Zakładamy panele z górnej półki, które są jednocześnie atrakcyjne pod względem ceny. Starannie podłączamy wszystkie elementy systemu, aby zapewnić ich maksymalną wytrzymałość na oddziaływanie czynników zewnętrznych oraz stabilność i bezpieczeństwo pracy. Doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika na gruncie bądź dachu niezależnie od wielkości i mocy instalacji, co pozwala nam realizować nawet największe inwestycje, włącznie z farmami fotowoltaicznymi.

Współpraca z naszą firmą obejmuje wszystkie etapy prac – projektowe, montażowe i przyłączeniowe. Poza tym doradzamy, podpowiadamy i pomagamy w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących założenia modułów fotowoltaicznych. Wśród oferowanych usług znajduje się także pośrednictwo w pozyskiwaniu dofinansowania. Bierzemy na siebie wszystkie obowiązki związane z wnioskowaniem o pieniądze z dotacji, a Ty po prostu czekasz na przelew. Wiemy, jak się odnaleźć w gąszczu przepisów regulujących funkcjonowanie takich programów dofinansowań jak np. Mój Prąd, które sprawiają, że fotowoltaika w Wielkopolsce może być o wiele tańsza. Takie samo wsparcie oferujemy osobom decydujących się na kredyt bankowy, a nie dotację. Zachęcamy do kontaktu klientów z Gniezna i okolic w celu ustalenia szczegółów współpracy!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.