Fotowoltaika Gniezno

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gniezno

Jak radzić sobie z rosnącymi cenami prądu? Można siedzieć wieczorami przy świeczkach, jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest założenie instalacji fotowoltaicznej. Jeśli również tak uważasz i chcesz zlecić jej wykonanie w Gnieźnie lub okolicach, rozpocznij z nami współpracę!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gniezno

Ekologiczny i tani prąd ze Słońca sposobem na niższe rachunki

Ponad 700 tys. – tyle wynosi liczba prosumentów, czyli osób i podmiotów wytwarzających na własny użytek energię z promieniowania słonecznego. Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firm i innych nieruchomości stały się na tyle popularne, że można je znaleźć praktycznie w każdej miejscowości w Polsce, również w Gnieźnie. Panele słoneczne cieszą się dużym wzięciem przede wszystkim z uwagi na generowane oszczędności. Jak pokazują statystyki i doświadczenia naszych klientów, fotowoltaika może przyczynić się do obniżki wysokości rachunków za prąd nawet o 90%! Jak osiągnąć tak znakomitą wydajność? Warunkiem koniecznym jest profesjonalny montaż, który w Gnieźnie może zapewnić nasza firma.

Skoro zamierzasz zainwestować co najmniej kilkanaście tysięcy złotych w ogniwa słoneczne, z pewnością zależy Ci na jak najlepszych parametrach działania. Chcesz, żeby produkowały energię w sposób bezawaryjny, bezpieczny i maksymalnie efektywny, a taką możliwość daje jedynie zgodny ze standardami, fachowy montaż. Jednym z kluczowych aspektów, który go warunkuje, jest odpowiedni dobór komponentów i parametrów systemu, takich jak np. moc. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do projektów, na podstawie których zakładamy instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, gospodarstw rolnych i innych nieruchomości w Gnieźnie i pobliskich miejscowościach.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Pełne wsparcie w inwestycji w fotowoltaikę

Sam montaż przeprowadzamy przy użyciu starannie wyselekcjonowanych, wysokojakościowych narzędzi i technologii. Zakładamy panele z górnej półki, które są jednocześnie atrakcyjne pod względem ceny. Starannie podłączamy wszystkie elementy systemu, aby zapewnić ich maksymalną wytrzymałość na oddziaływanie czynników zewnętrznych oraz stabilność i bezpieczeństwo pracy. Doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika na gruncie bądź dachu niezależnie od wielkości i mocy instalacji, co pozwala nam realizować nawet największe inwestycje, włącznie z farmami fotowoltaicznymi.

Współpraca z naszą firmą obejmuje wszystkie etapy prac – projektowe, montażowe i przyłączeniowe. Poza tym doradzamy, podpowiadamy i pomagamy w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących założenia modułów fotowoltaicznych. Wśród oferowanych usług znajduje się także pośrednictwo w pozyskiwaniu dofinansowania. Bierzemy na siebie wszystkie obowiązki związane z wnioskowaniem o pieniądze z dotacji, a Ty po prostu czekasz na przelew. Wiemy, jak się odnaleźć w gąszczu przepisów regulujących funkcjonowanie takich programów dofinansowań jak np. Mój Prąd, które sprawiają, że fotowoltaika w Wielkopolsce może być o wiele tańsza. Takie samo wsparcie oferujemy osobom decydujących się na kredyt bankowy, a nie dotację. Zachęcamy do kontaktu klientów z Gniezna i okolic w celu ustalenia szczegółów współpracy!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Jak wykorzystać energię pochodzącą z instalacji fotowoltaicznej?

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze – nie dzieje się to bez powodu. Dają oszczędności, pozwalają żyć w zgodzie z naturą i świadczą o nowoczesnym podejściu inwestora do kwestii ekologii. W naszej firmie stawiamy na rozwiązania o największej trwałości, liczonej w dziesięcioleciach bezawaryjnej pracy. Panele fotowoltaiczne są stosowane w gospodarstwach rolniczych, firmach czy domach prywatnych. Wiele osób wykorzystuje odnawialne źródła energii do zasilenia standardowych odbiorników prądu, takich jak lodówki czy pralki, podczas gdy inni prosumenci decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej w celu obniżenia kosztów użytkowania pompy ciepła. Urządzenie to cechuje się dość dużym zapotrzebowaniem energetycznym, podobnie zresztą jak przydomowe ładowarki samochodów elektrycznych. Tak czy inaczej – warto zamontować panele fotowoltaiczne, pamiętając jednak o tym, aby miały wysoką jakość i zostały odpowiednio zainstalowane, co gwarantuje nasza firma Polenergia.

Jakimi wartościami kierujemy się w firmie Polenergia?

Instalacje fotowoltaiczne w Gnieźnie realizowane przez naszą firmę cechują się między innymi wysoką jakością, bezpieczeństwem, wytrzymałością i korzystną ceną. Świadczymy kompleksowe usługi – nie tylko montaż paneli słonecznych, ale także konsultacje merytoryczne i analizę zapotrzebowania energetycznego danego obiektu. Ponadto pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, w kompletacji dokumentów czy skompletowaniu niezbędnych zaświadczeń, które mogą się okazać niezbędne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Co więcej, dzięki ogromnej wiedzy nie obawiamy się żadnych skomplikowanych zadań związanych na przykład z modyfikacją stałych i znanych od lat rozwiązań. Panele fotowoltaiczne w Gnieźnie dedykujemy zarówno klientom prywatnym, którzy chcą obniżyć koszt rachunków za prąd, jak i firmom. W przypadku przedsiębiorstw panele zmniejszają koszt produkcji i obróbki gotowych produktów, co z kolei pozwala na podjęcie walki z największymi graczami danego rynku.

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne to przyszłość?

W firmie Polenergia stawiamy na sprawdzone rozwiązania oraz pewne konstrukcje wsporcze. Wiemy także, że w instalacjach fotowoltaicznych tkwi przyszłość. Eksploatowanie nieodnawialnych źródeł energii, na przykład węgla jak w przypadku naszego kraju, zazwyczaj ma negatywny wpływ na środowisko naturalne, głównie z uwagi na dużą ilość generowanego dwutlenku węgla. Przykładamy do tego rękę dosłownie wszyscy – również ludzie, którzy mają w swoim domu samochód elektryczny oraz pompę ciepła. Ładowanie auta prądem od dystrybutora oraz zasilanie nim pompy zupełnie wypacza ich ekologiczne zalety. Warto to zmienić i postawić na współpracę z Polenergią. Z chęcią przeprowadzimy cały proces montażu, zaprojektujemy dobre rozwiązania na podstawie zużycia prądu przez dane gospodarstwo domowe, rolne czy firmę, a także przeprowadzimy kompleksowy serwis instalacji w razie wystąpienia jakichkolwiek usterek.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.