Fotowoltaika Śrem

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Śrem

Jak sobie radzić z rosnącymi cenami energii? Mieszkańcy Śremu znają odpowiedź na to pytanie: zlecić montaż fotowoltaiki. Jeżeli szukasz wykonawcy instalacji solarnej, znajdujesz się we właściwym miejscu – zaprojektujemy i założymy ją tam, gdzie sobie życzysz!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Śrem

Tańszy prąd dzięki produkcji energii ze Słońca

Jeśli choć w podstawowym stopniu wiesz, jak działa fotowoltaika, z pewnością zdajesz sobie sprawę z korzyści, jakie przynosi jej montaż i dlatego chcesz się na niego zdecydować. Skoro masz taki plan, czas przejść do wdrożenia. Od czego zacząć? Kluczowy jest wybór realizatora inwestycji, który może zapewnić pełen profesjonalizm działania. Taką gwarancję daje nasza firma – proponujemy najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne dla domu, firm i innych każdego innego budynku, które działają w sposób wydajny, bezpieczny i długotrwały.

Panele słoneczne powinny zostać dobrane w taki sposób, aby ich parametry umożliwiały jak najszybszy zwrot z inwestycji. Od ich rodzaju, mocy czy lokalizacji zależy jej opłacalność, podobnie jak od jakości przeprowadzonego montażu. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego współpracujemy wyłącznie z kompetentnymi fachowcami, którzy posiadają doświadczenie w branży fotowoltaicznej i dysponują specjalistycznym wyposażeniem. Dzięki temu oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i pozostałych nieruchomości zlokalizowanych w Śremie i okolicach spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika w Śremie – projekt, montaż i dofinansowanie

Przeprowadzamy prace w sposób systematyczny, poczynając od dokładnego poznania Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Audytowi poddajemy także teren, na którym montaż ogniw słonecznych ma zostać wykonany. Wstępne rozeznanie to istotny element z punktu widzenia doboru urządzeń i tworzenia projektu, na podstawie którego następnie powstaje fotowoltaika. Jego wykonanie również należy do naszych obowiązków, dlatego jeśli nawiążesz z nami współpracę, zrealizujemy wszystkie wymagane czynności bez potrzeby angażowania jakichkolwiek dodatkowych specjalistów.

W ramach świadczonych usług odpowiadamy za pozyskanie wszelkich komponentów przeznaczonych do montażu. Ponieważ współpracujemy na korzystnych warunkach z dobrymi producentami, w relatywnie niskiej cenie dostarczamy wysokojakościowe ogniwa fotowoltaiczne. Zakładamy je z najwyższą precyzją i ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa. Naszym celem jest dostarczanie klientom ze Śremu instalacji solarnych, które wyróżniają się doskonała wydajnością i są w pełni bezobsługowe, a koszt inwestycji zwraca się maksymalnie krótkim czasie.

Do naszych kompetencji należy również pozyskiwanie dofinansowania do paneli słonecznych. Zdecydowanie warto się starać się o dotacje, bo za ich sprawą cena instalacji staje się przystępniejsza. Jeżeli zdecydujesz się na scedowanie na nas formalności związanych z procedurą wnioskowania o dofinansowanie do instalacji solarnej, oszczędzasz czas i nerwy. Fotowoltaika w Wielkopolsce jest finansowo wspierana przez programy zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne, w których świetnie się orientujemy i pomagamy we wnioskowaniu o pieniądze. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.