Fotowoltaika Śrem

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Śrem

Jak sobie radzić z rosnącymi cenami energii? Mieszkańcy Śremu znają odpowiedź na to pytanie: zlecić montaż fotowoltaiki. Jeżeli szukasz wykonawcy instalacji solarnej, znajdujesz się we właściwym miejscu – zaprojektujemy i założymy ją tam, gdzie sobie życzysz!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Śrem

Tańszy prąd dzięki produkcji energii ze Słońca

Jeśli choć w podstawowym stopniu wiesz, jak działa fotowoltaika, z pewnością zdajesz sobie sprawę z korzyści, jakie przynosi jej montaż i dlatego chcesz się na niego zdecydować. Skoro masz taki plan, czas przejść do wdrożenia. Od czego zacząć? Kluczowy jest wybór realizatora inwestycji, który może zapewnić pełen profesjonalizm działania. Taką gwarancję daje nasza firma – proponujemy najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne dla domu, firm i innych każdego innego budynku, które działają w sposób wydajny, bezpieczny i długotrwały.

Panele słoneczne powinny zostać dobrane w taki sposób, aby ich parametry umożliwiały jak najszybszy zwrot z inwestycji. Od ich rodzaju, mocy czy lokalizacji zależy jej opłacalność, podobnie jak od jakości przeprowadzonego montażu. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego współpracujemy wyłącznie z kompetentnymi fachowcami, którzy posiadają doświadczenie w branży fotowoltaicznej i dysponują specjalistycznym wyposażeniem. Dzięki temu oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i pozostałych nieruchomości zlokalizowanych w Śremie i okolicach spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika w Śremie – projekt, montaż i dofinansowanie

Przeprowadzamy prace w sposób systematyczny, poczynając od dokładnego poznania Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Audytowi poddajemy także teren, na którym montaż ogniw słonecznych ma zostać wykonany. Wstępne rozeznanie to istotny element z punktu widzenia doboru urządzeń i tworzenia projektu, na podstawie którego następnie powstaje fotowoltaika. Jego wykonanie również należy do naszych obowiązków, dlatego jeśli nawiążesz z nami współpracę, zrealizujemy wszystkie wymagane czynności bez potrzeby angażowania jakichkolwiek dodatkowych specjalistów.

W ramach świadczonych usług odpowiadamy za pozyskanie wszelkich komponentów przeznaczonych do montażu. Ponieważ współpracujemy na korzystnych warunkach z dobrymi producentami, w relatywnie niskiej cenie dostarczamy wysokojakościowe ogniwa fotowoltaiczne. Zakładamy je z najwyższą precyzją i ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa. Naszym celem jest dostarczanie klientom ze Śremu instalacji solarnych, które wyróżniają się doskonała wydajnością i są w pełni bezobsługowe, a koszt inwestycji zwraca się maksymalnie krótkim czasie.

Do naszych kompetencji należy również pozyskiwanie dofinansowania do paneli słonecznych. Zdecydowanie warto się starać się o dotacje, bo za ich sprawą cena instalacji staje się przystępniejsza. Jeżeli zdecydujesz się na scedowanie na nas formalności związanych z procedurą wnioskowania o dofinansowanie do instalacji solarnej, oszczędzasz czas i nerwy. Fotowoltaika w Wielkopolsce jest finansowo wspierana przez programy zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne, w których świetnie się orientujemy i pomagamy we wnioskowaniu o pieniądze. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne — dlaczego warto w nie zainwestować?

Panele fotowoltaiczne są odpowiedzią na współczesne potrzeby i oczekiwania mieszkańców naszego kraju. Obniżają one koszt energii elektrycznej, zmniejszają wpływ każdego gospodarstwa domowego na środowisko naturalne, a także przyczyniają się do większej stabilności energetycznej. W efekcie montaż paneli fotowoltaicznych po prostu się opłaca. Przemawiają za tym również atrakcyjne dotacje, które pomagają zdecydować się na tego typu inwestycję.

Mnóstwo bardzo dobrych programów dofinansowujących panele fotowoltaiczne sprawia, że obecnie na ich instalację może sobie pozwolić coraz więcej ludzi. Niektóre redukują ich koszt do marginalnego poziomu, dzięki czemu zwrot inwestycji może trwać tylko kilka lat.

Instalacje fotowoltaiczne są przyszłością, na którą każdy z nas powinien sobie pozwolić. Szacuje się, że cena energii elektrycznej z całą pewnością będzie rosła i to w zastraszającym tempie. Obecnie cena za jedną kilowatogodzinę wraz z wszystkimi dodatkowymi opłatami oscyluje wokół 1,00 zł. Tak wysoka kwota po zestawieniu z poborem prądu większości gospodarstw domowych oznacza także bardzo duże rachunki, które obecnie pochłaniają większą część funduszy przeznaczonych na utrzymanie domu lub mieszkania.

Instalacja fotowoltaiczna? Tylko w Polenergia!

W firmie Polenergia instalacja fotowoltaiczna zawsze spełni wszelkie oczekiwania nabywcy i inwestora – niezależnie od wielkości instalacji oraz stopnia jej skomplikowania. Wynika to z:

  • Doświadczenia – panele fotowoltaiczne nie są sobie równe. Jedne cechują się minimalnym zaawansowaniem technicznym i niewielkimi trudnościami związanymi z samą instalacją, podczas gdy inne wymagają od nas ogromnej wiedzy i dużego zaangażowania, a także nieszablonowego podejścia względem realizacji. Obsłużyliśmy wiele realizacji, dzięki czemu mamy doświadczenie największe na całym rynku. To bardzo istotne zagadnienie w kwestii możliwości zrealizowania najtrudniejszych zleceń, gdyż nie obawiamy się żadnych z nich – wszystkie są nam doskonale znane i z całą pewnością nie spowodują u nas chęci odrzucenia zlecenia.
  • Wiedzy – dysponujemy największą wiedzą na całym rynku, dzięki której montowane przez nas panele fotowoltaiczne w Śremie zaopatrują w zieloną energię elektryczną coraz więcej firm i osób prywatnych. Codziennie poznajemy nowe technologie, uczestniczymy w spotkaniach realizowanych przez producentów wybranych urządzeń i podzespołów oraz w konferencjach.
  • Ambicji – jesteśmy marką, która niechętnie odrzuca jakiekolwiek współprace, gdyż każda z nich jest dla nas sprawdzianem wiedzy i dotychczasowego doświadczenia. Chętnie realizujemy różne zlecenia i z łatwością podejmujemy się tych, które stawiają przed nami zdecydowanie największe wymagania.
  • Bezpieczeństwa współpracy – dla naszej firmy Polenergia liczy się także pełne bezpieczeństwo współpracy. Co kryje się pod tym sformułowaniem? Przede wszystkim pełne zaufanie – każdy proces wykonany przez naszą markę dokładnie dokumentujemy, a na wszystkie płatności wystawiamy oficjalne dokumenty sprzedażowe. W efekcie współpraca z nami nie jest obarczona żadnym ryzykiem – również w aspekcie prawnym i formalnym.

Montaż instalacji fotowoltaicznej ma wpływ na cały system

W naszej firmie staramy się od lat spełniać wszelkie oczekiwania współczesnych klientów, dlatego podnosimy nasze umiejętności i rozwijamy się w taki sposób, aby móc zwiększyć naszą konkurencyjność i zakres oferty.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, odpowiadamy na pytania natury technicznej i prawnej (telefonicznie oraz mailowo), a także zapewniamy pełne wsparcie w trakcie realizacji wszystkich działa. Jesteśmy marką, która nie uznaje żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego zadzwoń do nas lub napisz – odpowiemy na wszystkie pytania mailowo i telefonicznie, ustalimy także dogodny termin osobistego spotkania z naszym konsultantem, który przedstawi nieco bliżej wszystkie warunki współpracy.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.