Fotowoltaika Wągrowiec

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wągrowiec

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Wągrowcu lub okolicach i poszukujesz specjalistów, którzy go dla Ciebie wykonają? Świetnie się składa, bo właśnie od tego jesteśmy! Jako Polenergia zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji inwestycji w panele słoneczne. Dowiedz się więcej, jak działamy i dlaczego warto nam zaufać!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wągrowiec

Wydajne i bezobsługowe panele fotowoltaiczne na dekady

Jeżeli posiadasz nieruchomość w Wągrowcu i chcesz oszczędzić na kosztach elektryczności, fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie. Dzięki niej Twój budynek samoistnie zacznie produkować prąd, korzystając wyłącznie z padającego na niego promieniowania słonecznego. Zainstalowane na dachu lub gruncie moduły fotowoltaiczne absorbują bowiem pochodzącą z niego energię, a następnie dostarczają ją do falownika, który odpowiada za jej konwersję w prąd zmienny. W takiej formie może być on przekazany do sieci w celu zasilenia urządzeń znajdujących się w budynku.

Fotowoltaika dla domu, przedsiębiorstwa czy rolnika, której montaż oferujemy w Wągrowcu, to czysta oszczędność, bo pozwala na pozyskiwanie prądu z całkowicie bezpłatnego i łatwo dostępnego źródła – Słońca. Ponieważ ekologiczna energia pracuje dla Twojego budynku, w znacznie mniejszy stopniu zużywasz drogi prąd od zewnętrznego dostawcy. Efekt? Rachunki niższe nawet o 90%! Jeżeli chcesz sprawdzić przewidywane oszczędności z paneli słonecznych, wykorzystaj do obliczeń nasz kalkulator fotowoltaiczny.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż i dotacje

Tym, co decyduje o popularności modułów solarnych, jest m.in. ich uniwersalność. Polega ona na możliwości montażu instalacji na różnego rodzaju nieruchomości o odmiennym przeznaczeniu i niejednorodnej powierzchni. Tak samo dobrze jak w gospodarstwach domowych sprawdza się fotowoltaika dla firm z Wągrowca, dzięki której można skutecznie obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej. To opłacalna i ekologiczna inwestycja przeznaczona zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Również fotowoltaika dla rolnika jest korzystnym rozwiązaniem, gdy chce się zmniejszyć wydatki związane z zasilaniem gospodarstwa energią.

Liczone w dziesiątkach tysięcy złotych oszczędności z tytułu posiadania ogniw fotowoltaicznych są na wyciągnięcie ręki, jednak aby stały się rzeczywistością, niezbędny jest profesjonalny montaż. Zastanawiasz się, komu go powierzyć w Wągrowcu? Z odpowiedzią przychodzi zespół naszej firmy – Polenergia – która odpowiada za całościową realizację inwestycji. Jesteśmy po to, żeby fotowoltaika w Wielkopolsce docierała do jak największej liczby klientów, popularyzując ideę ekologicznego oszczędzania dzięki produkcji prądu ze Słońca.

Naszą specjalnością są także dotacje – dofinansowanie do fotowoltaiki z programów w rodzaju Mój Prąd to najlepszy sposób, aby cena montażu i zakupu paneli oraz pozostałych komponentów była niższa nawet o kilkadziesiąt procent. Jeżeli więc chcesz zmniejszyć w ten sposób koszt inwestycji, możemy w Twoim imieniu złożyć wniosek o udzielenie dotacji i zająć się wszelkimi formalnościami, które się z tym wiążą. Skontaktuj się z nami i zleć montaż instalacji fotowoltaicznej w Wągrowcu!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.