Fotowoltaika Świętochłowice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Świętochłowice

Jak oszczędzać energię elektryczną? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej osób i przedsiębiorstw ze Świętochłowicach oraz innych miast w Polsce, których portfele mocno odczuwają podwyżki prądu. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na obniżkę rachunków jest fotowoltaika – jeżeli chcesz skorzystać z możliwości, jakie dają panele słoneczne, zleć nam ich montaż!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Świętochłowice

Doświadczeni projektanci i instalatorzy fotowoltaiki do dyspozycji

Ceny energii są wysokie, a niestety będą jeszcze wyższe w ciągu najbliższych kilku lat. Nie czas i miejsce na analizę przyczyn tego zjawiska, na które i tak w wymiarze jednostkowym nikt nie ma wpływu. Można jednak podjąć działania wyprzedzające i uchronić się przed podwyżkami, na co pozwala fotowoltaika. To skuteczna i zarazem przyjazna środowisku metoda na oszczędzanie na energii poprzez jej wytwarzanie we własnym zakresie. Jak pokazuje kalkulator fotowoltaiczny, w ten sposób można zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, i to bez żadnego wysiłku, ponieważ instalacja solarna działa automatycznie. Zapraszamy do współpracy, w ramach której wykonany montaż, a fotowoltaika dla domu zacznie pracować na pełnych obrotach.

Zalety modułów fotowoltaicznych są niepodważalne – wymierne oszczędności finansowe idą w parze z przyjaznością środowisku, trwałością i bezobsługowością. Panele słoneczne samoistnie wytwarzają prąd, który zastępuje bardzo dużą część drożejącej elektryczności pochodzącej od zewnętrznych dostawców, co wprost przekłada się na oszczędności finansowe. Rzeczywiście, fotowoltaika dla firm, domów i innych budynków zapewnia wiele korzyści, jednak aby mieć ich gwarancję, montaż musi zostać wykonany w fachowy sposób. Taką pewność dają usługi świadczone w Świętochłowicach i okolicach przez nasz zespół.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zakres świadczonych usług

Tysiące gospodarstw domowych i rolnych, przedsiębiorstw, instytucji i innych inwestorów w praktyce przekonało się, że warto nam zaufać. Fotowoltaika w śląskim w dużym stopniu rozwija się właśnie dzięki nam i mamy nadzieję, że również Ty dołączysz do grona zadowolonych klientów Polenergia. Dlaczego warto to zrobić? Przede wszystkim dlatego, że nasze instalacje fotowoltaiczne prezentują najwyższy poziom jakościowy – pracują z maksymalną wydajnością przez dziesięciolecia, dostarczając ekologiczny prąd z darmowego źródła. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię fotowoltaika dla rolnika, domu, firmy, możesz mieć gwarancję bezawaryjnej pracy. Proponujemy też konkurencyjne ceny, które można jeszcze bardziej obniżyć, decydując się na dotacje.

Zamierzasz złożyć wniosek o dofinansowanie do fotowoltaiki np. z programu Mój Prąd, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możemy za Ciebie zawnioskować o dodatkowe środki. W ten sposób zyskujesz pewność, że uda się je pozyskać i spełnić warunki wynikające z regulaminu programu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji, jeśli tylko rozważasz montaż instalacji fotowoltaicznej w Świętochłowicach lub okolicach na korzystnych warunkach finansowych!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.