Fotowoltaika Tychy

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Tychy

W Tychach potrzeba dbania o środowisko jest szczególnie odczuwalna, podobnie jak chęć poszukiwania oszczędności na drożejącej energii. Oba te aspekty można połączyć, decydując się na montaż fotowoltaiki. Tylko jak to zrobić? Jak się za to zabrać? Od czego zacząć i jak postępować krok po kroku? Powierz wykonanie paneli słonecznych naszej firmie i zapomnij o tych wszystkich pytaniach!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Tychy

Fotowoltaika – dlaczego warto

Zarówno niskiej jakości powietrze, jak i szybko rosnące koszty elektryczności mocno dają się we znaki mieszkańcom całej aglomeracji Śląskiej, w tym również Tychów. Aby zmienić tę mocno niekorzystną sytuację, społeczność miasta i województwa podejmuje rozmaite działania na różnych poziomach. Jednym z kluczowych elementów walki o lepsze powietrze i niższe ceny energii jest fotowoltaika, w którą inwestują osoby indywidualne, przedsiębiorstwa każdej wielkości, rolnicy czy instytucje publiczne. Naszym zadaniem jest kompleksowy montaż ogniw słonecznych w atrakcyjnej cenie, więc jeśli również Ty chcesz zacząć z nich korzystać, skontaktuj się z nami.

Mieszkańcy Tychów i okolic doceniają to, że instalacje fotowoltaiczne dla domu pozwalają na obniżenie rachunków za prąd w ekologiczny sposób. Na czym to polega? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, wystarczy choćby w podstawowych zakresie zdawać sobie sprawę z tego, jak działa fotowoltaika. Otóż montowane w jej ramach – z reguły na dachu lub gruncie – panele gromadzą w sobie energię, gdy padają na nie promienie słoneczne. Następnie jest ona transferowana do falownika, który przemienia ją w prąd zmienny i tym samym pozwala na wysłanie go do sieci oraz zużycie na własne potrzeby. Chcesz obniżyć rachunki za prąd dzięki temu mechanizmowi? Zleć nam montaż paneli słonecznych w Tychach!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompletny montaż fotowoltaiki w Tychach

Podobnie jak systemy dla osób indywidualnych, popularnością cieszą się instalacje fotowoltaiczne dla firm, którymi również się zajmujemy. Projektujemy i zakładamy ogniwa solarne produkujące darmową energię na rzecz przedsiębiorstw. To szczególnie istotne w czasie, gdy podwyżki prądu są w ogromnym stopniu przerzucane właśnie na firmy, a tak się dzieje obecnie. Montaż paneli słonecznych oznacza też dywersyfikację energetyczną, która sama w sobie jest pozytywnym zjawiskiem dla każdego podmiotu rynkowego. Jednak aby mieć gwarancję ich optymalnego, wydajnego działania, należy powierzyć inwestycję fachowcom, a takie osoby tworzą nasz zespół.

Zachęcamy do założenia ogniw solarnych również dlatego, że ich koszt można obniżyć poprzez dostępne z publicznych środków dotacje. Dofinansowanie pozwala zredukować cenę fotowoltaiki nawet o kilkadziesiąt procent, a fakt, że po spełnieniu określonych warunków dofinansowanie jest oferowane bezzwrotnie, tym bardziej zwiększa jego atrakcyjność. W ramach współpracy z naszą firmą możesz liczyć na wszechstronną pomoc w pozyskaniu dotacji. Zajmiemy się wszystkim, co konieczne, aby dzięki dofinansowaniu Twoje panele słoneczne były tańsze. Jeżeli więc interesuje Cię profesjonalna fotowoltaika na Śląsku, skontaktuj się z nami i zleć jej montaż!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – nie tylko moda

Instalacja fotowoltaiczna znacznie zmniejsza obciążenie finansowe każdego właściciela domu lub przedsiębiorstwa. Polega na eksploatowaniu odnawialnych źródeł energii, które generują – po uiszczeniu kosztów inwestycji – w zasadzie darmową energię elektryczną. Instalacje fotowoltaiczne w połączeniu z magazynami energii pozwalają uzyskać zupełną niezależność od zewnętrznych dostawców prądu i obniżyć miesięczne koszty użytkowania odbiorników energii praktycznie do zera. W domach, w których znajdują się pompy ciepła, jest to szczególnie istotne, gdyż urządzenia te działają w zasadzie cały czas, podgrzewając wodę i ogrzewając zimą pomieszczenia. Dlatego instalacje fotowoltaiczne są polecane osobom, którym zależy na zmniejszeniu kosztów bieżących, bez obniżania komfortu swojego życia.

Jakie zalety mają panele fotowoltaiczne?

Instalacja fotowoltaiczna stanowi nowoczesne, a także przystępne rozwiązanie. Do niedawna instalacje PV były spotykane wyłącznie w domach nielicznych osób, teraz jednak na montaż paneli fotowoltaicznych w Tychach decyduje się coraz więcej osób, które stawiają na innowacyjne rozwiązania, chcą obniżyć rachunki za prąd oraz mają świadomość ekologiczną. Instalacje fotowoltaiczne nie są trudne w obsłudze, są bardzo trwałe, bezpieczne i w zasadzie bezobsługowe aż do czasu wystąpienia jakiejkolwiek awarii – usterki należą jednak do rzadkości. Nie bez znaczenia jest także to, że panele eksploatują odnawialne źródła energii, w tym przypadku promienie słoneczne, dzięki czemu zasilanie wygenerowanym przez nie prądem różnych odbiorników sprawia, że są one w zasadzie neutralne dla klimatu. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku pomp ciepła, również eksploatujących odnawialne źródła energii, w tym grunt, powietrze lub wodę. Jednak zasilanie ich energią pochodzącą ze spalania węgla, jak w Polsce, sprawia, że ich użytkowanie tak naprawdę jest wysoce nieekologiczne. Inaczej jest po montażu paneli słonecznych – wówczas pompa jest w zasadzie samowystarczalna i neutralna dla klimatu.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Tychach zleć firmie Polenergia

Instalujemy nawet 1000 mikroinstalacji w skali miesiąca, co stawia naszą markę jako jedną z najlepszych na całym rynku. Mamy ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Wykorzystujemy do naszej pracy wyłącznie najnowocześniejsze narzędzia, dzięki którym konstrukcje wsporcze są trwałe i stabilne – również podczas szczególnie niekorzystnych warunków pogodowych. Oferujemy pełne wsparcie, analizę zapotrzebowania energetycznego danego obiektu oraz projekt wysokiej jakości instalacji. Zadzwoń lub napisz do nas, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z procesem uzyskania dotacji bądź sposobu eksploatacji domowych urządzeń elektrycznych.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.