Fotowoltaika Tychy

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Tychy

W Tychach potrzeba dbania o środowisko jest szczególnie odczuwalna, podobnie jak chęć poszukiwania oszczędności na drożejącej energii. Oba te aspekty można połączyć, decydując się na montaż fotowoltaiki. Tylko jak to zrobić? Jak się za to zabrać? Od czego zacząć i jak postępować krok po kroku? Powierz wykonanie paneli słonecznych naszej firmie i zapomnij o tych wszystkich pytaniach!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Tychy

Fotowoltaika – dlaczego warto

Zarówno niskiej jakości powietrze, jak i szybko rosnące koszty elektryczności mocno dają się we znaki mieszkańcom całej aglomeracji Śląskiej, w tym również Tychów. Aby zmienić tę mocno niekorzystną sytuację, społeczność miasta i województwa podejmuje rozmaite działania na różnych poziomach. Jednym z kluczowych elementów walki o lepsze powietrze i niższe ceny energii jest fotowoltaika, w którą inwestują osoby indywidualne, przedsiębiorstwa każdej wielkości, rolnicy czy instytucje publiczne. Naszym zadaniem jest kompleksowy montaż ogniw słonecznych w atrakcyjnej cenie, więc jeśli również Ty chcesz zacząć z nich korzystać, skontaktuj się z nami.

Mieszkańcy Tychów i okolic doceniają to, że instalacje fotowoltaiczne dla domu pozwalają na obniżenie rachunków za prąd w ekologiczny sposób. Na czym to polega? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, wystarczy choćby w podstawowych zakresie zdawać sobie sprawę z tego, jak działa fotowoltaika. Otóż montowane w jej ramach – z reguły na dachu lub gruncie – panele gromadzą w sobie energię, gdy padają na nie promienie słoneczne. Następnie jest ona transferowana do falownika, który przemienia ją w prąd zmienny i tym samym pozwala na wysłanie go do sieci oraz zużycie na własne potrzeby. Chcesz obniżyć rachunki za prąd dzięki temu mechanizmowi? Zleć nam montaż paneli słonecznych w Tychach!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompletny montaż fotowoltaiki w Tychach

Podobnie jak systemy dla osób indywidualnych, popularnością cieszą się instalacje fotowoltaiczne dla firm, którymi również się zajmujemy. Projektujemy i zakładamy ogniwa solarne produkujące darmową energię na rzecz przedsiębiorstw. To szczególnie istotne w czasie, gdy podwyżki prądu są w ogromnym stopniu przerzucane właśnie na firmy, a tak się dzieje obecnie. Montaż paneli słonecznych oznacza też dywersyfikację energetyczną, która sama w sobie jest pozytywnym zjawiskiem dla każdego podmiotu rynkowego. Jednak aby mieć gwarancję ich optymalnego, wydajnego działania, należy powierzyć inwestycję fachowcom, a takie osoby tworzą nasz zespół.

Zachęcamy do założenia ogniw solarnych również dlatego, że ich koszt można obniżyć poprzez dostępne z publicznych środków dotacje. Dofinansowanie pozwala zredukować cenę fotowoltaiki nawet o kilkadziesiąt procent, a fakt, że po spełnieniu określonych warunków dofinansowanie jest oferowane bezzwrotnie, tym bardziej zwiększa jego atrakcyjność. W ramach współpracy z naszą firmą możesz liczyć na wszechstronną pomoc w pozyskaniu dotacji. Zajmiemy się wszystkim, co konieczne, aby dzięki dofinansowaniu Twoje panele słoneczne były tańsze. Jeżeli więc interesuje Cię profesjonalna fotowoltaika na Śląsku, skontaktuj się z nami i zleć jej montaż!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.