Fotowoltaika Sosnowiec

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Sosnowiec

Poszukujesz w Sosnowcu firmy, która zajmuje się profesjonalnym montażem paneli fotowoltaicznych? Znajdujesz się w dobrym miejscu, ponieważ decydując się na współpracę z Polenergia Fotowoltaika, stawiasz na najwyższą jakość usług i kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji. Doradztwo, usługi projektowe, pomoc w doborze optymalnych komponentów oraz pozyskiwanie dopłaty do fotowoltaiki to tylko niektóre elementy rozbudowanej oferty. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i ustal szczegóły współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Sosnowiec

Fotowoltaika w Sosnowcu – oszczędzaj w sposób przyjazny środowisku

Za każdym razem, gdy spoglądasz na rachunek za prąd, bezradnie rozkładasz ręce i zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby ograniczyć namnażające się w zastraszającym tempie koszty? Alternatywą dla energii elektrycznej pozyskiwanej z sieci publicznej jest fotowoltaika, czyli system, który pozwoli Ci na samodzielne produkowanie prądu w przyjazny dla środowiska sposób. Ekologiczny charakter proponowanych ogniw fotowoltaicznych wynika z tego, jak działa fotowoltaika.

Praca instalacji wykorzystuje promienie słoneczne, które padając na powierzchnię paneli słonecznych, absorbują ją w formie prądu zmiennego przetwarzanego następnie na energię elektryczną dostępną w gniazdkach elektrycznych. Instalacje fotowoltaiczne dla domu to zatem przepis na darmowy prąd i uniezależnienie się od dostawców. Montując w Sosnowcu panele fotowoltaiczne na dachu lub gruncie swojej nieruchomości, wykazujesz się też troską o kondycję środowiska naturalnego i jakość powietrza, a to postawa godna pochwały.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki w Sosnowcu – inwestycja w przyszłość

Jeśli myślisz o fotowoltaice, z pewnością interesuje Cię cena dostępnych w naszej ofercie paneli słonecznych oraz całkowity koszt instalacji systemu. Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą mieszkańcom Sosnowca i okolic najatrakcyjniejsze na rynku warunki, więc i Ty możesz liczyć na przystępne ceny. Montaż paneli fotowoltaicznych to koszt rzędu kilkunastu, czasem kilkudziesięciu tysięcy złotych – wszystko zależy od wielkości systemu, jego specyfiki czy charakterystyki miejsca, w jakim będzie założony. Jest to niemały wydatek, jednak w obliczu korzyści, jakie gwarantuje konstrukcja słoneczna, niewątpliwie warto się na niego zdecydować. Tym bardziej, że możesz otrzymać dotacje na fotowoltaikę. Rządowa dopłata, którą pozyskasz z naszą pomocą, sprawi, że koszt całej inwestycji znacząco się zmniejszy, a Ty szybciej odzyskasz zainwestowane pieniądze i zaczniesz liczyć zyski.

Fotowoltaika na Śląsku rozwija się wyjątkowo prężnie, ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że odnawialne źródła energii to przyszłość. Trendy te widoczne są także na rynku gospodarczym, dlatego wiele przedsiębiorstw decyduje się na instalacje fotowoltaiczne dla firm. Podstawowym aspektem decydującym o opłacalności inwestycji jest jednak wybór zaufanego wykonawcy, dlatego zachęcamy do nawiązania współpracy z Polenergia Fotowoltaika. Zespół doświadczonych w OZE fachowców pozostaje do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji inwestycji w panele słoneczne!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy panele fotowoltaiczne mają sens we własnym domu?

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze wśród wszystkich odbiorców. Fakt ten nie jest jednak przypadkowy. Fotowoltaika zmniejsza koszty eksploatacji domowych i firmowych urządzeń, a także w pewnym stopniu przyczynia się do zmniejszenia niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne. Jak wykorzystać zalety instalacji fotowoltaicznej w ramach gospodarstw domowych? Jak się okazuje, jest na to wiele sposobów.

  • Zasilanie domowych odbiorników – lodówki, pralki, komputery czy wszystkie inne elementy domowego wyposażenia charakteryzują się niewielkim jednostkowym poborem prądu, lecz dużym, jeśli zestawi się je w jedną całość. Instalacja fotowoltaiczna umożliwia zmniejszenie kosztów ich eksploatacji, szczególnie gdy inwestor podejmie decyzję o instalacji opartej na magazynach energii i systemie off-grid – wówczas cena użytkowania wszystkich odbiorników może być zupełnie darmowa.
  • Zasilanie dużych instalacji domowych – pompy ciepła, systemy klimatyzacji czy przydomowe warsztaty pobierają bardzo duże ilości energii w trakcie pracy, dlatego tak ważne jest, aby je obniżyć, wykorzystując w tym celu panele fotowoltaiczne w Sosnowcu. Z reguły urządzenia te mają decydujący wpływ na cenę eksploatacji całego gospodarstwa domowego.
  • Ładowanie pojazdów elektrycznych – instalacja fotowoltaiczna może obniżyć koszt użytkowania różnych elektrycznych środków transportu praktycznie do zera. Wystarczy ładować samochody, hulajnogi elektryczne oraz inne pojazdy zasilane energią elektryczną w chwili największej podaży energii z fotowoltaiki, czyli np. w południe.

Dlaczego warto postawić na instalacje fotowoltaiczne w swojej firmie?

Warto wiedzieć, że panele fotowoltaiczne są także bardzo korzystne dla firm – w ich przypadku jednak odgrywają nieco inną rolę, gdyż służą głównie w celu zmniejszenia udziału kosztów za energię elektryczną w stosunku do ceny ostatecznego produktu lub usługi. To z kolei ma bezpośredni wpływ na konkurencyjność danej firmy na całym rynku.

Właściciele dużych lub mniejszych przedsiębiorstw walczących na rynku o niską cenę końcowej usługi, wykorzystują panele fotowoltaiczne na co dzień, obniżając bieżące koszty produkcji. Istotne jest, aby dobrać moc instalacji w stosunku do zapotrzebowania, zwracając uwagę na pełną moc wszystkich odbiorników energii elektrycznej – nawet na te, które z reguły bywają wyłączone. Warto mieć świadomość tego, że wraz z mocą rośnie cena instalacji, lecz jest ona niewspółmiernie mała w stosunku do zysków, gdyż zwrot z inwestycji może nastąpić już po kilku latach.

Czy elementy wchodzące w skład instalacji fotowoltaicznej są trwałe?

Zdecydowanie tak! Współczesne instalacje PV są znacznie trwalsze niż jeszcze do niedawna. Panele dzięki zastosowaniu wzmocnionych konstrukcji wsporczych są odporne nawet na upadki gałęzi w trakcie wietrznego dnia, a same ogniwa dzięki budowie składającej się nawet z kilku warstw znoszą wieloletnie użytkowanie w europejskich warunkach pogodowych.

Na ich powierzchnię zewnętrzną nie działa negatywnie wiatr, intensywne opady deszczu, a nawet zalegający śnieg czy umiarkowane gradobicie, w efekcie czego użytkowanie instalacji nie powinno powodować żadnego stresu. Istotny jest jednak proces montażu, który ma decydujący wpływ na trwałość.

Warto go zlecić naszej firmie Polenergia. Jesteśmy specjalistami, dla których proces montażu oraz konserwacji instalacji PV jest codziennością już od wielu lat. Na rynku staliśmy się bardzo rozpoznawalni dzięki wielu przeprowadzonym realizacjom – zarówno tym łatwym, jak i bardzo wymagającym, a także dzięki podejściu do naszych klientów. Chętnie pomagamy, odpowiadamy na najtrudniejsze pytania, a także w razie jakichkolwiek problemów staramy się je rozwiązać tak szybko, jak to możliwe. Koniecznie skontaktuj się z nami już dziś — odpowiemy na wszystkie pytania mailowo lub telefonicznie — zarówno na te dotyczące kosztów, jak i na te bardziej techniczne i trudne.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.