Fotowoltaika Częstochowa

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Częstochowa

W Częstochowie i okolicach coraz więcej mieszkańców i firm decyduje się na naszą pomoc w instalacji innowacyjnego systemu fotowoltaicznego. Jeśli i Ty pragniesz uwolnić się od rosnących cen energii, zachęcamy do nawiązania współpracy na korzystnych warunkach. Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz doradztwo na każdym etapie inwestycji i pomagamy w uzyskaniu dotacji w formie atrakcyjnego dofinansowania.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Częstochowa

Panele słoneczne – darmowy prąd dla Twojego domu

Aby zrozumieć, dlaczego opłaca się zainwestować w montaż paneli słonecznych, trzeba wiedzieć, jak działa fotowoltaika. Okazuje się, że przepis na darmową i przyjazną środowisku energię jest bardzo prosty. System składający się z wysokojakościowych ogniw fotowoltaicznych podłączamy do Twojej instalacji elektrycznej. Następnie, gdy na zainstalowane panele fotowoltaiczne padają promienie słoneczne, na ich powierzchni zaczynają zachodzić procesy, dzięki którym w Twoim gniazdku pojawi się przetworzona energia elektryczna. W efekcie możesz ograniczyć zużycie prądu doprowadzanego przez dostawców publicznych, co automatycznie przekłada się na znaczącą redukcję kosztów. Ogniwa fotowoltaiczne są opłacalne tym bardziej, że obecne ceny energii są coraz wyższe, a cały czas mówi się o kolejnych podwyżkach.

Jeśli więc decyzja o montażu paneli fotowoltaicznych na gruncie czy dachu została już podjęta i szukasz w Częstochowie sprawdzonej firmy, która pomoże Ci zrealizować całą inwestycję, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Doświadczenie naszych monterów sprawia, że wszystkie przygotowywane instalacje fotowoltaiczne dla domu cechują się imponującą wydajnością i bezawaryjnością. O ich opłacalności przesądzają także oferowane przez rząd i samorządy dotacje. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, możesz liczyć na pomoc także w tym zakresie. Złożymy wniosek o dopłatę do fotowoltaiki i dołożymy wszelkich starań, żeby uzyskać jak najkorzystniejsze dofinansowanie. Dzięki takim inicjatywom fotowoltaika na Śląsku rozwija się naprawdę dynamicznie, a Ty możesz liczyć na istotne ograniczenie całkowitego kosztu instalacji.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki w Częstochowie – oferta dla firm

Coraz więcej osób, dowiedziawszy się, jak opłacalna jest fotowoltaika, decyduje się na montaż ekologicznych paneli słonecznych. Kwestie związane z redukcją kosztów za energię elektryczną są bardzo ważne nie tylko dla gospodarstw domowych, ale także dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność. Dlatego coraz częściej wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, które nie chcą przepłacać, a pragną wytwarzać własną energię.

Jeśli i Ty prowadzisz przedsiębiorstwo i masz dosyć bezradnego rozkładania rąk w obliczu rosnących cen prądu, skorzystaj z usług Polenergia Fotowoltaika. Zapewniamy dostęp do najlepszych ogniw fotowoltaicznych, opracowujemy projekt i zajmujemy się profesjonalnym montażem paneli słonecznych, dzięki którym zaczynasz oszczędzać pieniądze i uniezależniasz się od zewnętrznych dostawców energii. Przy okazji chronisz środowisko, ponieważ ogniwa słoneczne zarówno na gruncie, jak i dachu produkują prąd bez ingerencji w otoczenie.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy panele fotowoltaiczne się opłacają?

Zdecydowanie tak! Panele fotowoltaiczne, niezależnie od ich mocy czy zastosowanych podzespołów, zawsze mają do wykonania bardzo istotne zadanie – pokryć w całości lub przynajmniej w części zapotrzebowanie elektryczne domu bądź obiektu firmowego. Z tego powodu instalacje fotowoltaiczne stają się coraz częstszym widokiem także w naszym kraju, w którym powoli, lecz sukcesywnie, zwiększamy udział energii odnawialnej w stosunku do tej pochodzącej ze źródeł nieodnawialnych. Instalacja fotowoltaiczna sprawdzi się wszędzie, lecz w szczególności w:

  • Obiektach firmowych – zasilanie urządzeń i maszyn przemysłowych wywołuje na środowisku zdecydowanie największy ślad i nie dzieje się to bez powodu. Maszyny, całe linie produkcyjne czy urządzenia przeznaczone do mechanicznej lub termicznej obróbki stali mogą mieć zapotrzebowanie większe niż kilkadziesiąt pojedynczych gospodarstw domowych. Z tego względu właśnie w nich najlepiej sprawdzi się instalacja fotowoltaiczna, która obniża zapotrzebowanie na prąd wielokrotnie – czasami w zasadzie do zera.
  • Gospodarstwach domowych – w każdym domu mamy od czynienia z wieloma urządzeniami działającymi na prąd. Należy do nich typowy sprzęt AGD, w tym lodówki czy piekarniki, lecz także urządzenia bardziej specjalistyczne, lecz o znacznie większym poborze energii elektrycznej. W coraz większej liczbie domów za podgrzewanie wody odpowiadają pompy ciepła, które to do pracy wymagają dostępu do prądu. Wdrożenie w takim gospodarstwie instalacji PV sprawia, że użytkowanie pomp jest w zasadzie darmowe, co może ograniczyć wydatki nawet wielokrotnie.
  • Motoryzacji – coraz chętniej odchodzimy od pojazdów zasilanych tradycyjnymi paliwami na rzecz samochodów czy motocykli elektrycznych, które, co oczywiste, do pracy wymagają dostępu do prądu. A ten staje się coraz droższy. Na podwyższaniu cen cierpi oczywiście ostateczny klient. Instalacje PV sprawiają, że w niektórych przypadkach użytkowanie samochodu elektrycznego jest w praktyce darmowe.

Instalacje fotowoltaiczne – jak je wykonujemy?

W naszej firmie dbamy o to, aby montaż instalacji fotowoltaicznej był bezpieczny i pewny w użytkowaniu przez wiele lat po zakończeniu naszych prac. Nie uznajemy na tym polu żadnych kompromisów, dlatego do prac wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia i narzędzia przeznaczone wyłącznie do tego typu zadań. W rezultacie konstrukcje wsporcze są mocne, trwałe i bezpieczne dla domowników oraz całego otoczenia. Telefonicznie oraz mailowo chętnie odpowiemy na inne pytania dotyczące procesu montażu.

Profesjonalna i bezpieczna fotowoltaika – Częstochowa

Jesteśmy firmą, dla której liczy się głównie dobro klientów, dlatego uruchomiliśmy linię pomocy, na której z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszymi usługami. Chętnie zaproponujemy rozwiązania dostosowane do specyfiki danego budynku, przeprowadzimy kompleksową obsługę instalacji, pomożemy w uzyskaniu finansowania, a także z chęcią zrealizujemy proces serwisowania w razie wystąpienia jakichkolwiek awarii.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.