Fotowoltaika Siemianowice Śląskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Siemianowice Śląskie

Rosnące ceny prądu spędzają sen z powiek zarówno mieszkańcom, jak i przedsiębiorstwom z Siemianowic Śląskich. O ile na koszt żywności czy paliwa nie masz żadnego wpływu, o tyle rachunki za energię możesz skutecznie obniżyć. W jaki sposób? Taką szansę daje fotowoltaika, której montaż oferuje nasza firma. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na panele słoneczne i powierz nam ich montaż!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Siemianowice Śląskie

Korzystaj z zalet fotowoltaiki

Szalejące ceny energii w mniejszym lub większym stopniu dotyczą każdego – zarówno osoby indywidualne, jak i firmy oraz wszelkie inne podmioty, np. instytucje publiczne czy rolników. Choć już teraz są wysokie, wiele wskazuje na to, że w kolejnych latach ten niekorzystny dla konsumentów trend będzie sukcesywnie kontynuowany. Na zabezpieczenie się przed kolejnymi wzrostami kosztów elektryczności pozwalają instalacje fotowoltaiczne dla domu, których montaż w Siemianowicach Śląskich i okolicach przeprowadza nasza firma.

W jaki sposób panele słoneczne przyczyniają się do obniżki rachunków za prąd od zakładu energetycznego? To proste – ponieważ prowadzą do obniżenia jego zużycia i zastępują go własną, wyprodukowaną z promieniowania słonecznego elektrycznością. To, jak działa fotowoltaika, sprawia, że drogi prąd zostaje zamieniony na całkowicie darmowy i zarazem ekologiczny, bo pochodzący z przyjaznego środowisku, odnawialnego źródła. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na wszystkie te korzyści i wiele więcej!

Kolejną zaletą poza oszczędnością na rachunkach za prąd wynikającą z montażu ogniw fotowoltaicznych jest ich całkowita bezobsługowość. Instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i innych budynków pracują bowiem w sposób w pełni automatyczny, bez potrzeby wykonywania przy nich jakichkolwiek czynności. To niezwykle wygodne rozwiązanie, o którym po montażu można zupełnie zapomnieć i cieszyć się rachunkami za prąd niższymi nawet o 90%.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika w Siemianowicach Śląskich – opłacalna inwestycja na lata

Wykonywane przez naszą firmę instalacje solarne w wydajny i bezpieczny sposób pracują przez długie lata. Są zaprojektowane na pokolenia – gwarancja wynosi 25 lat, jednak w praktyce można z nich korzystać znacznie dłużej. To z kolei oznacza dostęp do darmowego prądu przez dziesięciolecia, a co za tym idzie – ogromne korzyści finansowe, jakie się z tym wiążą. Zamiast płacić coraz więcej za energię od zewnętrznego dostawcy, fotowoltaika wytwarza ją dla Ciebie zupełnie za darmo!

Ważnym aspektem zachęcającym do inwestycji w panele słoneczne jest dofinansowanie. Dotacje powodują, że cena staje się niższa, w związku z czym koszt inwestycji amortyzuje się w krótszym czasie. Nasza fotowoltaika w śląskim, np. w Siemianowicach Śląskich, zwraca się w ciągu zaledwie 6-9 lat, co oznacza, że przez kolejne dekady możesz niemal bezpłatnie korzystać z wytwarzanego za jej pomocą prądu. Przykładamy szczególną wagę do wyboru wysokiej jakości urządzeń i precyzji montaż, co przekłada się na profesjonalne i zgodne z oczekiwaniami rezultaty. Nawiąż z nami współpracę i postaw na doświadczonych fachowców od fotowoltaiki!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.