Fotowoltaika Jaworzno

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Jaworzno

Tak jak w całym kraju, również w Jaworznie można z powodzeniem produkować prąd na potrzeby własnego budynku – w tym celu potrzebna jest instalacja fotowoltaiczna. Wystarczy, że zlecisz nam montaż, a będzie pracowała dla Ciebie przez następne dziesięciolecia, dostarczając energię wprost z darmowego i ogólnodostępnego źródła, jakim jest Słońce. Zapraszamy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Jaworzno

Fotowoltaika dla Twojego budynku

Mimo że okolice Jaworzna, podobnie zresztą jak cała Polska, nie należą do najgorętszych regionów na kontynencie, to ilość promieniowania słonecznego jest w zupełności wystarczająca, aby fotowoltaika mogła pracować efektywnie. Ogniwa solarne na dachu lub gruncie mogą pokrywać prawie całość zapotrzebowania nieruchomości na prąd – warunek jest jeden: ich montaż musi zostać przeprowadzony w sposób profesjonalny. Zastanawiasz się, komu go powierzyć w Jaworznie? Wobec tego zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy, rolnika czy budynków administracji publicznej to nasza specjalność. Zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy wiedzą, jak przeprowadzić ich montaż od A do Z. Współpraca obejmuje również wiele innych niezwykle istotnych elementów, jak chociażby projekty, na podstawie których powstają instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i innych nieruchomości. Nasi inżynierowie opracowują je w sposób szczegółowy i na bazie precyzyjnych obliczeń w ramach audytu budynku.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne – ekologiczna odpowiedź na wysokie ceny prądu

Tysiące klientów z całej Polski mogą potwierdzić, że dostarczamy wyłącznie solidne systemy solarne składające się z wysokojakościowych modułów, a także pozostałych elementów – m.in. wydajnego i trwałego falownika oraz wytrzymałego okablowania. Wszystkie komponenty pozyskujemy we własnym zakresie i zapewniamy transport na miejsce realizacji inwestycji. Doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika, dlatego możemy zaoferować montaż instalacji dowolnego rodzaju i niezależnie od jej parametrów.

Większość naszych klientów z Jaworzna i pozostałych miejscowości z kraju to gospodarstwa domowe, których właściciele doskonale zdają sobie sprawę z korzyści, jakie dają ogniwa fotowoltaiczne. Realizujemy montaż w małych i dużych domach bez względu na technologię ich budowy, rodzaj dachu czy powierzchnię. Grono naszych klientów uzupełniają także przedsiębiorstwa z wielu branż, które mają świadomość, że panele słoneczne to adekwatna, skuteczna i zarazem ekologiczna odpowiedź na wysokie i wciąż rosnące ceny prądu.

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na wsparcie obejmujące dofinansowanie do modułów solarnych. Pozyskamy za Ciebie dotacje, które zmniejszą koszt inwestycji, a niższa cena to automatycznie szybszy zwrot środków wydanych na jej realizację. Możemy wziąć na siebie wszelkie kwestie formalne związane z przyznawaniem dodatkowych środków finansowych, jak również pomóc w znalezieniu najkorzystniejszego programu. Jeżeli więc Twoim planem jest fotowoltaika w śląskim, np. w Jaworznie, nawiąż z nami współpracę i powierz montaż najlepszym fachowcom!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – jak wykorzystać ich moc w swoim domu?

Instalacje fotowoltaiczne cechują się nie tylko coraz wyższą jakością, lecz także niższą ceną, przez co obecnie stanowią rozwiązanie znacznie przystępniejsze niż jeszcze do niedawna. Ma to swoje odzwierciedlenie w popularności tego rozwiązania. Na montaż instalacji fotowoltaicznych decyduje się ogromna liczba osób, które chcą:

  • Zmniejszyć koszt eksploatacji swojego domu – wpływ energii elektrycznej na miesięczne rachunki z roku na rok rośnie coraz bardziej. To wynik niestabilnych cen na rynku energetycznym oraz coraz wyższych podatków, przez co właściciele prywatnych gospodarstw domowych muszą zmierzyć się z bardzo dużymi kosztami utrzymania swojego gospodarstwa domowego. Instalacje fotowoltaiczne generują w zasadzie darmowy prąd, dlatego nie wpływają na ostateczne koszty związane z utrzymaniem gospodarstwa domowego. 
  • Zwiększyć stabilność finansów – planowanie budżetu domowego z długim wyprzedzeniem zawsze się opłaca, gdyż pozwala na skuteczne zarządzenie pieniędzmi. Fluktuacja cen na rynku energii jest tak duża, że ciężko z dużą dozą prawdopodobieństwa zaplanować koszty na kolejne lata. Ogniwa fotowoltaiczne sprawiają, że ten aspekt można uznać za zupełnie nieistotny.
  • Przyłożyć rękę do ekologii – mnóstwo ludzi coraz więcej uwagi zwraca na stan naszej planety. Niektórzy wychodzą znacznie szerzej poza schemat i instalują fotowoltaikę głównie ze względu na niechęć co do wykorzystania w swoim życiu energii pochodzącej ze źródeł nieodnawialnych.

Jakie mają zalety panele fotowoltaiczne w firmie?

W przypadku firm panele fotowoltaiczne w Jaworznie mają zupełnie inne znaczenie, służą bowiem do obniżenia kosztów bieżących, lecz także do zwiększenia konkurencyjności na rynku w wybranej branży. Wykorzystanie standardowej sieci energetycznej np. do produkcji artykułów spożywczych czy elektroniki rzadko się opłaca, gdyż wpływa w bardzo dużym stopniu na ostateczną cenę wybranego produktu. Wykorzystanie fotowoltaiki sprawia, że udział kosztów związanych z zakupem i dystrybucją energii elektrycznej znacznie spada i w zasadzie maleje aż do zera. W efekcie każdy przedsiębiorca może konkurować z potentatami danego rynku przede wszystkim właśnie ceną. Nie jest to możliwe w przypadku sieci energetycznej.

Co więcej, wykorzystanie w swojej firmie odnawialnego źródła energii ma zaletę wizerunkową. Mnóstwo osób zwraca ogromną uwagę na podejście danej firmy względem ekologii, wspierając wyłącznie te, które w aktywny sposób starają się chronić świat przed jego destrukcją. Warto fakt zainstalowania fotowoltaiki odnotować w swoich mediach społecznościowych i poinformować potencjalnych klientów o kroku w stronę lepszego jutra.

Czy instalacja fotowoltaiczna jest trwała?

Zdecydowanie tak! Wbrew obiegowej opinii, instalacje PV są znacznie trwalsze, niż można zakładać. Wynika to z dopracowania każdego elementu składowego dosłownie do perfekcji, przez co wszystkie zapewniają wiele lat eksploatacji – nawet ponad 25 w przypadku zadbanych systemów.

Ogniwa są odporne na działanie wody, wiatru, śniegu czy nawet na gradobicia, dlatego nie tracą swojej efektywności nawet w trakcie ekspozycji na szczególnie niekorzystne warunki atmosferyczne. Istotne jest jednak to, aby ich montaż zlecić wyłącznie wyspecjalizowanej firmie – Polenergia.

Jako firma Polenergia jesteśmy na rynku obecni od wielu lat, podczas których zdobyliśmy ogromne doświadczenie niezbędne do realizacji zarówno prostych, jak i szczególnie trudnych zleceń. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, w tym inżynierów, techników i projektantów, a także udzielamy wielu informacji prawnych i technicznych dotyczących współpracy z naszą marką. Ponadto nasi specjaliści do procesu montażu wykorzystują wyłącznie sprawdzone narzędzia, urządzenia, materiały oraz wiedzę. W efekcie zaprojektowane przez nas konstrukcje wsporcze są mocne, trwałe i odporne na większość trudnych warunków użytkowania i eksploatacji.

Skontaktuj się z nami już dziś w razie jakichkolwiek pytań. Chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.