Fotowoltaika Zabrze

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Zabrze

Rosnące ceny energii sprawiają, że już teraz łapiesz się za kieszeń? Cóż, nie mamy dobrych wiadomości, bo wszystko wskazuje na to, że za prąd będziesz płacić jeszcze więcej – chyba że zdecydujesz się na fotowoltaikę. Zleć nam jej montaż w Zabrzu i dzięki temu zapomnij o podwyżkach cen energii przez najbliższych kilkadziesiąt lat!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Zabrze

O fotowoltaice wiemy wszystko

Ceny prądu to coraz drażliwszy temat dla Polaków – i nie tylko zresztą, bo również w innych krajach koszty energii rosną. Już teraz są wysokie, jednak niestety najgorsze dopiero przed nami. Wszem i wobec przewiduje się, że elektryczność będzie z roku na rok drożała, o ile nie z miesiąca na miesiąc. To wynik działań politycznych i makroekonomicznych – nie sposób z nimi walczyć, bo jednostkowo nikt nie ma na nie wpływu. Można natomiast produkować własny prąd ze Słońca, a wtedy zużywać w znacznie mniejszych ilościach drogą energię z gniazdka. Właśnie na to pozwala fotowoltaika, którą możemy zamontować u Ciebie na gruncie lub dachu.

O panelach słonecznych wiemy wszystko. Potrafimy dobrać ich moc i inne parametry do Twoich potrzeb i konkretnej lokalizacji. Dopasowujemy ogniwa także do Twojego budżetu i zajmujemy się ich pozyskaniem. Sięgamy po produkty markowe, które zapewniają korzystną relację ceny do jakości. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi dostawcami i producentami, dlatego nawet przy ograniczonych środkach finansowych dostarczamy naprawdę dobre ogniwa słoneczne. Z punktu widzenia wydajności, bezpieczeństwa i trwałości całego systemu równie ważną rolę jak dobór jego komponentów odgrywa ich montażu. W Zabrzu instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa, rolnika czy instytucji publicznej zakłada nasza firma. Skontaktuj się z nami, jeśli stawiasz na jakość!


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe wykonanie fotowoltaiki krok po kroku

Organizujemy cały proces inwestycji, od początkowych ustaleń, poprzez montaż, skończywszy na uruchomieniu. Współpracujemy z osobami indywidualnym, na zlecenie których wykonujemy małe zestawy fotowoltaiczne, jak i z inwestorami lokującymi pieniądze w rozbudowane projekty OZE, jak np. farmy fotowoltaiczne. Jesteśmy poważnym, profesjonalnym partnerem z doświadczeniem w branży zielonych energii – od lat realizujemy wydajne, bezawaryjnie działające do dzisiaj instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i wszelkiego typu nieruchomości w Zabrzu i okolicach. Nie ma przed nami zadań nie do wykonania, jeśli chodzi o panele słoneczne.

Decydując się na współpracę z nami, nie musisz nawet dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika. O ile znasz korzyści z niej wynikające i chcesz produkować prąd z bezpłatnego promieniowania słonecznego, wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a wykonamy dla Ciebie całą instalację. Współpraca może obejmować także dofinansowanie – jeśli chcesz, pozyskamy je dla Ciebie. Pomoże Ci w wyborze odpowiedniego programu dotacji, a następnie spełnimy za Ciebie wszystkie formalności. Tym samym fotowoltaika w Pomorskiem może być przystępniejsza pod względem ceny. Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach zarówno montażu, jak i w pozyskiwania dofinansowania.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.