Fotowoltaika Będzin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Będzin

Wysokie ceny elektryczności spędzają Ci sen z powiek? Cóż, nie mamy dobrych wiadomości – w najbliższych latach będzie bowiem tylko drożej. Czy zatem nie pozostaje nic innego niż czekanie z założonymi rękami na coraz wyższe rachunki? Na szczęście jest lepsze rozwiązanie – montaż fotowoltaiki, który w Będzinie możemy wykonać na Twoje zlecenie.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Będzin

Oszczędź dziesiątki tysięcy złotych dzięki fotowoltaice

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w ciągu kilku najbliższych lat koszty energii elektrycznej znacząco wzrosną. Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele, jednak łączy je jedno: przeciętny Kowalski nie ma na nie wpływu i musi się do nich dostosować. Chyba że zdecyduje się na zainwestowanie w nowoczesną technologię produkcji własnego prądu z promieniowania słonecznego. Fotowoltaika, bo o niej mowa, to skuteczny sposób na zabezpieczenie się przed podwyżkami elektryczności, jednak wymaga fachowego montażu, który w Będzinie możesz zlecić naszej firmie.

Fotowoltaika dla domu pozwala na wytwarzanie prądu z darmowego zasobu – Słońca. Ponieważ nic nie płacisz za pobraną z niego energię, a możesz ją wykorzystać do zasilania urządzeń w gospodarstwie domowym, automatycznie zmniejsza się zużycie prądu z sieci. Efekt? Realne oszczędności, które w ciągu cyklu życia paneli słonecznych mogą wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Przewidywane zyski pozwoli Ci obliczyć nasz kalkulator fotowoltaiczny.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Ekologiczna inwestycja w czysty zysk

Korzyści wynikające z zastosowania ogniw solarnych są jednoznaczne i niepodważalne, jednak żeby mieć pewność, że fotowoltaika dla firm, domów czy rolników gwarantuje je w stu procentach, konieczny jest profesjonalny montaż. Jeśli zastanawiasz się, komu go powierzyć w Będzinie, znajdujesz się we właściwym miejscu – nasz zespół specjalizuje się w zakładaniu ogniw fotowoltaicznych na dachach wszelkiego rodzaju budynków, a także na gruncie. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, czy interesuje Cię rozbudowana fotowoltaika dla rolnika, czy mała, przydomowa instalacja. 

Nasze usługi mają kompleksowy charakter, dlatego możesz liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Służymy pomocą jeszcze przed jej właściwym rozpoczęciem – proponujemy merytoryczne konsultacje dotyczące m.in. możliwości montażu paneli słonecznych oraz potencjalnych zysków i kosztów, z jakimi wiąże się inwestycja. Jeśli się na nią zdecydujesz, przygotujemy profesjonalny projekt instalacji, a następnie założymy moduły oraz pozostałe komponenty we wcześniej ustalonej lokalizacji na dachu budynku lub gruncie Twojej nieruchomości w Będzinie.

Naszą specjalnością są także dotacje. Wiemy, jak pozyskać dofinansowanie do fotowoltaiki np. z programu Mój Prąd, dzięki któremu cena inwestycji może być niższa nawet o kilkadziesiąt procent. Z nami masz pewność, że wszelkie formalności zostaną przeprowadzone w sposób zgodny z regulaminem danego przedsięwzięcia, a co za tym idzie – skutecznie. Jeśli więc poszukujesz ekipy, przed którą fotowoltaika w śląskim nie ma tajemnic, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.